2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

günaydınnn güzel anneler ve anne olucaklar;

Bugün çok harika bir güne başladım. İlk kez içimde olduklarını bilerek uyandım. Sabahtan beri yazdıklarınızı aglayarak okuyorum içimde yıllarca biriktirtiğim bir duygu seli var allahım bana bunu şimdi yaşatmayı nasip etti. Canlarım hepinizi o kadar iyi anlıyor ve hissediyorum ki ayrı ayrı hepiniz için dua edicem bu uğurda mücadele eden bizler mutlaka snunda güzel neticeler alıyoruz yeter ki vazgeçmeyelim. Ben eminim ki burda bugün yine hamile haberi alıcaz. Allahım herkese bu güzel duyguyu yaşatsın. Şuan hem cok mutluyum hem cok korkuyorm allaha emanet artık içimdeki miniklerim ya da miniğim. herkese dileklerinden dolayı cok tşk ederim.

Canım bu güzel gün nasıl başladıysa dilerim bir ömür sizler için hep böyle geçer. Sizin hamile olduğunuz haberleri bizide umutlandırıyor. Her pozitif yeni umutlar demek hepimiz için Allah gönlümüzden geçeni nasip etsin.
Kocaman büyük ailerimiz olması dileğiyle öpüyorummmm

Sekerim sen orda biz burada heyecandan divane olduk çok şükür ki güzel haberini aldık Allah tamamını erdirsin inşallah darısı bizlerin sabırla bekleyenlerin başına inşallah

canım tşk ederim. inşallahh bizde buraya yazarız öyle mutlu mutlu ama ben bu sabah çok garibim ya bi üşüyorum bi terliyorum. sanki dün transferi yapılan ben değilim gibi bi boşluk var içimde. ne hissettiğimi ben bile anlamıyorum. eşimden önce uyanınca çay demledim ben. birde çok eğilip kalkmadan yavaş hareketlerle makınadan çıkan kapları dizdim yukseklere koyulcakları ellemedim tabi. ama eşim çok kızdı. baya bi azar yedim. halbuki ben dikkat etmiştim. ama neyse artık. Rabbime emanetiz. birde bi öksürük peydah oldu. sigara içmiyorum ondan mı nedir boğazımda bi gıcık var. inşallah bişe olmaz ya

Herkese günaydınnnnn , günler birer birer geçiyor, heyecan daha da artıyor
Günaydın canım.Bende heyecan ve gerginlik karmakarışık oldu.Gece uykum parça parça ,Eşim" o kadar çok döndün ki ben yatağın bir köşesinde kımıldamadan yattım" diyor.Ki normalde ben kımıldamadan yatarım eşim fırıl fırıl döner yatakta.Dedim " bu iyi hallerin kısmetse hamile kalırsam kendine kalacak yer bul "
Aslında gerginliğim vücudum da ki ağrılar sızılar nereme dokunsam acıyor yahu :)

Benim de belimde kasıklarımda ara ara sızılar var. Bir de dün öğleden sonra başlayan ve bazen devam eden şeffaf bir akıntı var. Günlük pet değişmekten helak oldum. Normaldir herhalde... Bakalım neler olacak. Ya bu gülen - ağlayan yüzleri ne zaman koysam en başa atıyor, sinir etti beni !

Kullandığın ilaçlardan yada vücudun normal reaksiyonlarıdır çok takılırsan merkezini ara sor derim.Dilerim bu çektiklerimize değecek sonuçlar alırız,bizde müjdeler veririz
Bende öyle olmuyor bak bunu sana yolluyorum

Burda çoğu kişi aynı şeyleri söylüyor crione jel in geri geldiğini ve akıntı olduğunu bende hiç biri yok kup kuru acaba olmadı o yüzden mi

O kadar moralim bozuk ki işyerinin tuvaletinde oturdum ağladım. Bütün adet belirtilerim başladı. Başım dahi ağarıyor. Olmadı heralde. Çok mutsuzum

cikar birtanm bnm bnm 8. gun senn dedigin gibi cikti simdi 4haftalk hamileyim
canım kaçıncı günde test yapmıştın sen bugün benimde trasnferden sonraki 8. günüm acaba diyorum evde test yapsam çıkarmı gerçi kendime söz vermiştim bu sefer gününden önce yapmayacağım diye ama yine de merak ediyorum
Canlarım, kader arkadaşlarımm HAMİLEYİMMMMMM

değerim 232 çıktı.. çoooook mutluyummmmmmm....
canım tebrik ederim darısı inşallah biz bekleyenlere olur bizde pazartesi pozitif haberlerimizi yazarız. bu sevinci bizde yaşarız inşallahh..... kaçıncı gün değerin bu. şu an sela okunuyor rabbim cuması hürmetine inşallah bizlerede nasip eder olanlarınkinide bağışlasın sağlıklı doğum nasip etsinnnn.. duadan ötesi yokkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…