2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kızlar transfer oldum ama bana progestanı hem fitil hem de iğne olarak devam etmemi söylediler. fitil öncesinde de kullanıyordum iğnede bugun başladım. siz de böyle mi kullanıyosunuz... ay herşeyi çok kurcalıyorum biliyorum ama napim elimde değil..
Hadi bakalım hayırlı olsun, bu aşamada bitti, şimdi en güzeli var sırada 12gün :))))güzel haberlerini alacağız seninde inşallah,bak army hamile süperrrrrrr ....darısı sonuç bekleyen tüm güzel anne adaylarının başına....

Günaydıııııınnnnnn Arkadaşlarım:KK66:))Bugün ne güzel bir gün:KK66:))))Bir mucizeyi yaşıyorum ben bugün HAMILE kalıcaaaaaaam:KK66:))) Hamdolsun Yüce Rabbim bugünleri yaşamamı bana nasip etti :KK66:))Tıp ve ben elimizden geleni yaptık artık bugünden sonra Yüce Rabbim kaderimize ne yazdıysa o olucak."Kun fe yekun"...:KK66:))
Inşallah bebişlerim dualarla gelecek . image.jpg Ben ve bebişlerime dualarınızı göndermeye unutmayın olur mu ?Güzel ABLALARI TEYZELERI:KK66:)))

Günaydıııııınnnnnn Arkadaşlarım:KK66:))Bugün ne güzel bir gün:KK66:))))Bir mucizeyi yaşıyorum ben bugün HAMILE kalıcaaaaaaam:KK66:))) Hamdolsun Yüce Rabbim bugünleri yaşamamı bana nasip etti :KK66:))Tıp ve ben elimizden geleni yaptık artık bugünden sonra Yüce Rabbim kaderimize ne yazdıysa o olucak."Kun fe yekun"...:KK66:))
Inşallah bebişlerim dualarla gelecek .Eki Görüntüle 1253492 Ben ve bebişlerime dualarınızı göndermeye unutmayın olur mu ?Güzel ABLALARI TEYZELERI:KK66:)))
Günaydın enerjisi yüksek anne adayı mübarek cuma günü tüm dileklerin kabul olsun.hersey yolunda gitsin.Mevlam seninle olsun♡

Inşallah bebişlerim dualarla gelecek .Eki Görüntüle 1253492 Ben ve bebişlerime dualarınızı göndermeye unutmayın olur mu ?Güzel ABLALARI TEYZELERI:KK66:)))
Hadi insallhh.. Ruyammmm sen bnim hamile oldugumu ruyanda gordum insallh.. Bnde seni gorrum mujdelerim.. Sana allhim nasip etsin insallh.. Kuzum ama bn bugun diyrum senn icin iyi hissediyrum.. Ve iyide olcak.. Emin ol.. Bole pozitife devam.. Canimm bnmm hadi allhim sana varis gondersin insallh.. Bebikini alda gel.

Kızlar yaaa bugün 5. gün,kabız oldum ben yaa ve ıkındm bi de.simdi gitti mi benim bebeklerim:KK43:(
Yok canım hemen moral bozma. Olmamıştır bir şey. Allah'ım izin verdiyse öyle hemen bir şey olmaz. Klinikten nelere dikkat edelim diye kağıt vermişlerdi. Kabızlıkla ilgili bir şey yoktu, doktorum da söylemedi. Gerçi ben de dikkat ediyorum. Kuru incir, kayısı, sebze yemeği gibi. Çok takılma, dikkat et bence :)

Günaydın kızlar mübarek cuma günü yüzü suyu hürmetine Rabbim hiçbir kadının kucağını bebesiz bırakmasın sağlıkla sıhhatle yavrularımızı kucağımıza alalım yüce Rabbim sen ol dersen hersey olur sen ölüyü diriltensin evlatlarımıza can ver ve sağlıkla sıhhatle sana layık temiz bir nesil büyütmemizi nasip eyle. Aminnn

Canlarım, kader arkadaşlarımm HAMİLEYİMMMMMM:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

değerim 232 çıktı.. çoooook mutluyummmmmmm....
Ayyy canım şimdi görme fırsatım oldu hayırlı uğurlu olsun değerin de çok güzel maşallah. Canım arkadaşım kucağına da aldığını yazarsın burdan inşallah..
Yaşasın hamileler doldu burası darısı bugünkü testlere

Kızlar günaydınnnnn
Bu mubarek cuma günü güzel haberler alalım inşallah ARMYY ARMYY gözün aydın bitanem :)
R RUYA38 sanada hayırlı olsun şimdiden sakın stres yapma kendini de asla kasma sende hayırlı haberler ile gel bakalım buraya :)
Hepinizi sımsıkı öpüyorummmmm :KK76:

X