2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

sağol canım şuanda bana iyi gelen tek şey sizlerle konuşmak.. sürekli olumlu düşünmeye çalışıyorum. çok şükür tedavim boyunca ters giden hiçbişey yaşamadım bundan sonra da öyle olur allah hepimizn için hayırlısını versin..
Ben çok takip edemiyorum ilk denemenmi cnm ,burası gerçekten çok güzel birbirimizi tanımadığımız halde çok yakınız birbirimizin dualarında oluyoruz bu çok güzel sevinç de üzüntüde paylaşılıyor müthiş bişiy....

Canım ben ekimin 9 unda sağ tüpümü aldıracağım için ameliyat günümü bekliyorum. Sonra onu takip eden adetimle beraber doktoruma gidip ilaçlarıma başlayacağım hayırlısıyla. Bir dürü yazı var onu yedim bunu yedim diye kafam karıştı. İlk transferimde ben ikinci gün arabaya atlayıp avm gitmiştim alışverişe ama hamileydim tamam sonrasında düştü ama kalsaydı doğacaktı bile.. O yüzden pekte inanmam onu yedim oldu falan diyenlere nasipse tarihi o ise oluyor ama insanoğlu kurt düşürüyo içine psikolejik olarak rahatlamak için belki de.
canımmm allahım herşeyin hayırlısı versin o ol demeden hiçbir şey olmuyor o yüzden hakkımızda hayırlısı bende ilk aşılamamda o kadar dikkat ettim ama düştü bu yüzden herşeyi olacağına bırakmak lazım elden beklemek ve dua etmekten başka hiç birşey gelmiyor maalesef tutma konusunda evet bende yiyecek konusunda hiçbirine inanmıyorum canıımmm sana çokkk geçmiş olsun hayırlısı ile ameliyatını atlat inşallah herşey yoluna girecek

canımmm allahım herşeyin hayırlısı versin o ol demeden hiçbir şey olmuyor o yüzden hakkımızda hayırlısı bende ilk aşılamamda o kadar dikkat ettim ama düştü bu yüzden herşeyi olacağına bırakmak lazım elden beklemek ve dua etmekten başka hiç birşey gelmiyor maalesef tutma konusunda evet bende yiyecek konusunda hiçbirine inanmıyorum canıımmm sana çokkk geçmiş olsun hayırlısı ile ameliyatını atlat inşallah herşey yoluna girecek
İnşallah canım hepimiz için hakkımızda en hayırlısı ne ise o olsun.
Ben bide şöyle dua ederim hep Allahım senin için en hayırlın ne ise bana onu nasip et... Onun hayrına vakıf olan herşey bizim için bin hayır demek diye düşünüyorum.

İnşallah canım hepimiz için hakkımızda en hayırlısı ne ise o olsun.
Ben bide şöyle dua ederim hep Allahım senin için en hayırlın ne ise bana onu nasip et... Onun hayrına vakıf olan herşey bizim için bin hayır demek diye düşünüyorum.
çok güzelll allahım dualarımızı kabul etsin inşallah ...

bende onu soracaktım bende KSK'liyim:)))))

belkide aynı magazada alışveriş yaptık belki de yanyana cafe de oturduk:) ne tesadüff yaa
gerçekten ben evlendikten sonra urlanın çeşmealtı sahil beldesi var bilirmisin bilmiyorum orda yaşıyorum annemler halen Karşıyaka nergizdeler sen hangi semtindeydin karşıyakanın ?

Çok kötüsün yaaaaaaa:KK47: Biliyorum ama saate değil güne vurayım dedim tam 10 tdakika sonra transferimin 48 saati bitiyor oldumu şimdi :oops:
Tamam tamam kızma ve üzülme, bazen ayrıntılara çok düşüyorum :) zaten 48 i atladığımıza göre üçüncü gündeyiz sayılır. Bir de 2 ekimde yapmayı düşünüyorum kan tahlilini. Hiç bir şey değişmiyor yani... Az önce oturduğum yerden kalkarken aniden sol yumurtalığa doğru bir ağrı saplandı. kısacık geçti ama korktum gerçekten :KK43: Sürekli yatamıyorum zaten ben ..

gerçekten ben evlendikten sonra urlanın çeşmealtı sahil beldesi var bilirmisin bilmiyorum orda yaşıyorum annemler halen Karşıyaka nergizdeler sen hangi semtindeydin karşıyakanın ?
Hah işte, 35 buçuklar buluştu :) :) Bahçelievler ticaret lisesi (eski) yakınında oturuyor annem hala.. Bütün çocukluğum, gençliğim orada geçti :) Ah Ah... Çeşmealtını da bilirim. Çok güzeldir :)

Merhabaaaaa bacılarım❤️❤️❤️
Ne zamandır giremiyorum çalışmaya başladım bi yandan koşturmacalar falanlar filanlar :) umarım herkes iyidir beklemede olan bacılarım bebelerine kavuşmuşlardır ❤️❤️
Biz de dün doktora gittik bebişlerimizin bir tanesini görebildik çok şükür diğerinin de kesesini gördük. 10 gün sonra net görücez dedi doktorumuz inşallah. Çok mutluyuz elhamdülillah Rabbim hepimize sağlıkla bebelerimizi kucağımıza almayı nasip etsin❤️❤️

Hah işte, 35 buçuklar buluştu :) :) Bahçelievler ticaret lisesi (eski) yakınında oturuyor annem hala.. Bütün çocukluğum, gençliğim orada geçti :) Ah Ah... Çeşmealtını da bilirim. Çok güzeldir :)
ne güzel birbirimizi görmesekte tanımasakta sanki uzunnnnnn zamandan beri görüşüyormuşuz gibi bir his kapladı içimi iyiki bu forum sayfasını bulmuşum ve üye olmuşum sizleri tanıdığıma çok sevindim yoksa bu günler geçmezdi :)

evet canım çok güzel yerdesin vallahi.. ben evlenene kadar izmirdeydim şuanda ankarada yaşıyorum. Ailem cumhuriyet mah. oturuyor. Sık sık giderim. Ah ahhh özlüyrum çok...

X