2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Dün akşam 4 saat oturmak zorunda olduğum bir ortamdaydım ve çok resmi bir ortamdı inşallah bişey olmaz bir aksilik yaşamadım ama yine de içinde tedirginlik oluyor insanın...Transferimin 3. günüydü bugün 4. günündeyim işe gitmedim yarın başlıycam.Ama dün akşam ki şeygitmek zorunda olduğum çok resmi bir ortamdı:KK43:
Oturmanın bebeğe hiçbir zararı olmaz canım merak etme.

Vay be soğana bak sen neler yapmış öyle çokta iyi olmuş ben ameliyat olmuştum kistlerden yaaa :KK43:
çok zor bir durum kistten yana o kadar çok çektim ki demediğim kür kalmadı diyebilirim ama en başarılısı soğan kürü oldu birde aklınızda olsun ilkbaharda çıkıyor bu otta adı sirken ama bahçe otu olarak ta biliniyor soğan kürünü yaparken sirke otunuda kullandım hemde kesintisiz her akşam yedim ister haşlama ister ıspanak yemeği gibi yap insana bıkkınlık geliyor ama ne yapıcan elden başka hiçbirşey gelmiyor her şeyi deniyorsun :)

çok zor bir durum kistten yana o kadar çok çektim ki demediğim kür kalmadı diyebilirim ama en başarılısı soğan kürü oldu birde aklınızda olsun ilkbaharda çıkıyor bu otta adı sirken ama bahçe otu olarak ta biliniyor soğan kürünü yaparken sirke otunuda kullandım hemde kesintisiz her akşam yedim ister haşlama ister ıspanak yemeği gibi yap insana bıkkınlık geliyor ama ne yapıcan elden başka hiçbirşey gelmiyor her şeyi deniyorsun :)
Aynen canım bende şimdi bakınıyorum transferden önce neler yapmalı sonrasında neler yapmalı aaaa ama kafam karıştı vallahi neyi yapacağımı şaşırdım arkadaşım :)

Sabah crinone jelimi kullandım 5 dk. sonra büyük tuvaletim geldi ve tuvalette tüm jelin çıktığını gördüm sonra tekrar crinone jeli kullandım hata mı yaptım acaba?

Biraz daha sabret bence tatlım kendini oyalıyacak bişeyler yap aklına getirme diyeceğim ama tabiki zor hiç akıldan çıkmıyor ama İnan sağlıklı olmuyor idrar testi çoğunun yorumları bu şekilde miniklerin seninledir aksini düşünme ltfennnnnn

sağol canım şuanda bana iyi gelen tek şey sizlerle konuşmak.. sürekli olumlu düşünmeye çalışıyorum. çok şükür tedavim boyunca ters giden hiçbişey yaşamadım bundan sonra da öyle olur allah hepimizn için hayırlısını versin..

Aynen canım bende şimdi bakınıyorum transferden önce neler yapmalı sonrasında neler yapmalı aaaa ama kafam karıştı vallahi neyi yapacağımı şaşırdım arkadaşım :)
çok yakın aile dostumuz kadın doğum doktoru bana hiç birşeyle ilgilenme sitres yapma 3-4 gün dinlendikten sonra cinsel ilişki uzanma ağır kaldırma gerinme bunlara dikkat etmen yeterli demişti hatta ben nette dahi araştırmadım ama insan dayanamıyor merak ediyorsun kasık ağrıların başlıyor acaba diyorsun sadece ben mi yaşıyorum bunları ve dayanamadım tranferimden 3 gün sonra nette dolanmaya başladım :KK71:çünkü tedirginsin endişelisin insan merak ediyor :)

Günaydın arkadaşım :) bugün 3. günüm benim de kasıklarımda bazen çok bazen de az olmak üzere batmalar var.sanki kilo aldım yanaklarım topbik tombik oldu :mad: Birde gögüs uçlarında hassasiyet var dokundukça sızlıyor:KK43:
merhaba, transfer gününü saymamak lazım. bugün 2. gün yani :) Hatta benim tam şu an 48 saat oldu transfer olalı ..

çok yakın aile dostumuz kadın doğum doktoru bana hiç birşeyle ilgilenme sitres yapma 3-4 gün dinlendikten sonra cinsel ilişki uzanma ağır kaldırma gerinme bunlara dikkat etmen yeterli demişti hatta ben nette dahi araştırmadım ama insan dayanamıyor merak ediyorsun kasık ağrıların başlıyor acaba diyorsun sadece ben mi yaşıyorum bunları ve dayanamadım tranferimden 3 gün sonra nette dolanmaya başladım :KK71:çünkü tedirginsin endişelisin insan merak ediyor :)

aynı şeyleri bende yaşadım nette okumadan yapamıyorum güzel şeyler okuyunca bana çok iyi geliyor bu günleri böyle atlattım şimdi 10. günümdeyim hafif bi kasık agrısı var test günüm ctesi günü ama ben yarın yaptırıcaz eşimle dayanamıyoruz bu bekleyiş çok heyecanlı bu yolda olan herkese sabır ve şans diliorum umarım tüm isteyen herkes anne olur

aynı şeyleri bende yaşadım nette okumadan yapamıyorum güzel şeyler okuyunca bana çok iyi geliyor bu günleri böyle atlattım şimdi 10. günümdeyim hafif bi kasık agrısı var test günüm ctesi günü ama ben yarın yaptırıcaz eşimle dayanamıyoruz bu bekleyiş çok heyecanlı bu yolda olan herkese sabır ve şans diliorum umarım tüm isteyen herkes anne olur
canımm ne güzel benim de yarın kan testim inşallah hepimiz buraya güzel haberler veririz

sen ne aşamadasın şu anda ...
Canım ben ekimin 9 unda sağ tüpümü aldıracağım için ameliyat günümü bekliyorum. Sonra onu takip eden adetimle beraber doktoruma gidip ilaçlarıma başlayacağım hayırlısıyla. Bir dürü yazı var onu yedim bunu yedim diye kafam karıştı. İlk transferimde ben ikinci gün arabaya atlayıp avm gitmiştim alışverişe ama hamileydim tamam sonrasında düştü ama kalsaydı doğacaktı bile.. O yüzden pekte inanmam onu yedim oldu falan diyenlere nasipse tarihi o ise oluyor ama insanoğlu kurt düşürüyo içine psikolejik olarak rahatlamak için belki de.

Merhaba arkadslr Bnm yarın transferm olacak Allh nasip ederse.. 3 denmem bu niye bilmiyrm opu dan sonra cok ağrım oldu bugun 2. Gunüm daha Iyıyım ama ıdrar yaparken yanma oluyor acaba ıdrar yollarımı uşüttüm desem daha once hiç boyle bısey yaşandım ne ağrı ne yanma
Yarın bıde sıkısık olmk gerekıyo nasıl olacak bılmıyrm boyle bısey yaşayan oldu mu?
Benimde yarın:KK66:))Yüce Rabbim mübarek günde yüzümüze gülsün:KK66:))

Yarın pozitif haberini bekliyoz o zaman tatlım :)

X