2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım benim transferim daha olmadı.Kısmetse cuma günü almaya gidicem bebişlerimi))
hım o zaman çok rahat ol senin psikolojin çok önemli transfer esnasında salavat getirmeyi unutma dualarda bulun hem kolay hemde çabuk geçer ilk 20 dakika önemli transferden sonra tut tu tuttu ondan sonrası biraz zor ne kadra yatarsan yat

Saol canım tavsiyen için)

idrar testi yapmamak için kendimi zor tutuyorum ama güvenilirliğinden emin değilim 2 günüm kaldı ama cok meraklıyım miniklerim içimde mi acaba????

idrar testi yapmamak için kendimi zor tutuyorum ama güvenilirliğinden emin değilim 2 günüm kaldı ama cok meraklıyım miniklerim içimde mi acaba????
bence yapma bir evladım var çok şükür o da ıvf test yaptım herkes tek diyordu bir ben çift çizgi gördüm hatta kanda pozitif ti idrarda normal günü 10 gün geçtikten sonra pozitifi gördüm birde ikizdi ona rağman hemen çıkmadı

İdrar testi yerine yarın kan ver canım bence. 1 gün önce 1 gün sonra. Değer düşük de olsa çıkar. İdrar testi kimilerinde oldukça geç çıkabiliyor çünkü...

evet yapmamam gerektiğini biliyorum burda yapanları görünce heveslendim işte:)
umarım pozitiftir allah herseyin hayırlısını versin

canim ilk once sunu soylim herkeste belirti olmuyoki kalbni ferah tut olumsuz dusunrsen olmaz ben hep olcak oldu dedim.benim 3.gun belim agrimisti hafif kasik agrilarm oldu ama girip cikti oyle uzun sancilar degil 7.gun adet sancim gibi sancim oldu kahverengi lekelenmem oldu ttlim.bide 3.gunden sonra hep su gibi akintim oldu renksiz kokusuz ve ben cok acikiyodum canim transferin ertesi gunnden sonra baslamisti cok acikiyodum.bu kadar ama hic belirtisi olmayip kalanda cok takma kafana.

ayy insallah canmm gecsin gelsin pazar gunu hemen test icin gidecegim erkenden :) bide boğazlarım acıyor sardım yatıyorum
merhaba canım bende pazartesi test yapmayı düşünüyorum. bugün transferden sonraki 7. gün. gece yatarken sanki kasıklarıma içten bi iğne batmış gibi oldu çok korktum ya ben biraz yüz üstü yatıyorum bi sakıncası olurmu ki hemen kendimi toparladım sırt üstü yattım. şimdi de tam kasığımda bi şişlik var ya bu belirtiler beni öldürecek göğüs hassasiyeti falan yok olması gereken belirtiler yok bu kasık da şişlik hissi var. sende durumlar nasıl hiç bi değişiklik var mı

ayy insallah canmm gecsin gelsin pazar gunu hemen test icin gidecegim erkenden :) bide boğazlarım acıyor sardım yatıyorum
Doğrudur heyecandan insanın herbir tarafı tepki veriyor aslında ,umut dolu bir bekleyiş
umarım Biran önce geçer ve herşeye değer..çok geçmiş olsun cnm..

Biraz daha sabret bence tatlım kendini oyalıyacak bişeyler yap aklına getirme diyeceğim ama tabiki zor hiç akıldan çıkmıyor ama İnan sağlıklı olmuyor idrar testi çoğunun yorumları bu şekilde miniklerin seninledir aksini düşünme ltfennnnnn

Merhaba arkadslr Bnm yarın transferm olacak Allh nasip ederse.. 3 denmem bu niye bilmiyrm opu dan sonra cok ağrım oldu bugun 2. Gunüm daha Iyıyım ama ıdrar yaparken yanma oluyor acaba ıdrar yollarımı uşüttüm desem daha once hiç boyle bısey yaşandım ne ağrı ne yanma
Yarın bıde sıkısık olmk gerekıyo nasıl olacak bılmıyrm boyle bısey yaşayan oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…