2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

ayyy canm benm dualrm sennle kuzum ayni durumlrdN gectik bizdede kimse bilmiyodu insallh hayrli haberler alirsin insallh.

Canlar sonucu aldim 3.60 sonuc ne simdi bu seviniyim mi uzuleyim mi

canim 8.gun zaten cok erken kanda bile cok erken ben soyle dusunuorum 0.1 falan cikmamis bthcgn yeni yeni yukselio anlasılan bence uzulme umutsuzlga kapilma sakin ben yazmstm burda bthcg genellikle 10.gun kana karisiomus 2 gun sonra bidaha yap sen en iyisi.

Kadin dogum doktoruna soracaktim o da doguma girmis acil doktoruda en azindan 0 cikmamis ama yukselir mi tup bebek bilgim yok dedi

inşallah güzel,pozitif sonuç alırsın canım.doktor mu söyledi hormon testi yaptırmanı?benden bişey istemediler.
bende de belirti yok hiç,kendimi dinlemiyorum çok fazla.bel ağrısı ve kasık ağrısını saymıyorum.herkes aynı şeyi yaşıyor.test günün ne zaman?
ayy çok heyecanlı yaa,ne çok bekleyen var.Allahım herkese güzel sonuçlar almayı nasip etsin

Canlar sonucu aldim 3.60 sonuc ne simdi bu seviniyim mi uzuleyim mi

Bakk ne buldum cnmm senn daha yeni yukseliyr bn bira ara test yaptedimdi referanslarinii yaziyrumsana 5 ile 50. 0ila 1haftalik gebelik
50ile 500 1ile 2haftalik.senn yeni oldugundan 5e dogru cikiyr.. anladinmi.. daha yeni cikiyr.. daha 1haftalik

Kizlar bi cvp verin nolurrr 3.60 sonuc ne diyosunuz uzuleyim mi
Kuzum niye uzulesin uzulecek hic bisey yokki... doktorum benim 9. Gunden once yapmam izin vermemisti 9. Gund en az 10 felan cikmasi lazimmis. Yani en erken yarin ogrenebilirsin ki o bile kesin sonuc vermez. Test gunune daha 4 gun var. Evet bazi arkadaslarimizin erken cikiyo ama istisna o. Hic kendini uzme kuzummm 3l gun embriyosu kendini okdar cabuk belli etmez. Beloi olsa test gunu 12. Gun olmaz. Bozma moralini nolurrrr...

Bende yoğun çaba harcıyorum yazabilmek için nasılsınız canlarım, forumda tadilat vardı görüşemedik
Kizlar bi cvp verin nolurrr 3.60 sonuc ne diyosunuz uzuleyim mi
UMUDİHARIM benimde böle olmuştu kuzum hatırlasın iki gün gecikmişti stresten,İNŞALLAHHH mucizemiz gelir herşey rabbimin elinde ol derse olur bi test al içimiz rahat etsin ELSEZG im inşallah her iki günde bi katlanır kuzum sakın canını sıkıp üzülme bolca dinlen tatlımm

Allh razi olsun cnmm bnmmm insaalhh..

Canım iyi ki varsın bana az kaldı diye yazman öyle bir moral oldu ki ama ben bugün hep ağladım şuan bile ağlıyorum bilmiyorum gördüğüm rüya mı etkiledi yoksa eşimin duyarsızlığı mı bilmiyorum iyi ki varsınız burada olmak sizinle konuşmak bana iyi geliyo böylesi bi süreçte insanın kendini yalnız hissetmesi çok acı verici sol tarafım kasığa yakın bölgem kıpır kıpır inşallah tutunmuşlardır bebişlerim onlardan başka umudum yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…