2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

hadi o zaman yakindr adetin sicak suyu sen dene canim adet oncesi akjnti olur.

Yuppii geliyr ozamn yarina.gelir hahah dur sivak.su torbasinida yapiyim.ee ya gece olursam uarin ariycam randavu alcam insallh yarin ilk gunum olur 2.ci gunume randavu alirim cuma gunude ignelerime.baslarim.. insallh avaba haftasonuna denk gelirse acikmi onuda bilmiyrum ki ay geliyr sanirim hadi insallh.. sagol bitanem bugun yaptigim cakra acma islemi iyi geldi sanirim hahah

canim simdi yeni yeni cikio ya bthcg degerin simdi yaptrdgna gore hesaplmicaksn sen bunu sennki 3gun embriyosu 8.gun cok erken uzulme 10.gun dedim ya tammn kana karisio 12.gun yaptign test sonrasnda ikiye katlamsi önemli sana simdi kafana takma desemde bos dusunup durcaksn bunu hayrlisi insallh yukselcek degerlerin.
inşallah canım artık c.tesi gününe kadar bekliycem hatta daha yüksek çıksın diye pazarı bile beklerim belki artık dilim yandı ya yoğurdu üfleyerek yiyorum

Vanim.suan senn degerin biraz az.. tammi senin 10gunden sonra 2kat 2kat artar. Kanda ole cikar.. anladinmi bak.aklimda.sende kaldiydi zaten yazdigin iyi oldu 0degil.. sonucun hamile olmayan kadinin degeri hep aynidir.. sen kndin dedin bn hep baktrdigimda.. 0.bilmm kac cikti diye.. ama.suan 3.60... 5az kalmis.. daha 1haftalik bile degil.. anladinmi o deger yukselvek buna.inan. sadece sabret tammi.. sabir.. yavas yavas degerin yukselcek bn buna inaniyrum
inşallah canım sabır etcem artık c.tesi pazara kadar gene de sıfır olmadığı içimde bir ümit var umutluyum hala hayırlısı artık bakalım sen ne yaptın adet olmadıysan muayene olmadan adet söktürücü falan içiyim deme sakın haaa dikkat et kendine canım benim yarında gelmezse bi muayeneye git

inşallah canım sabır etcem artık c.tesi pazara kadar gene de sıfır olmadığı içimde bir ümit var umutluyum hala hayırlısı artık bakalım sen ne yaptın adet olmadıysan muayene olmadan adet söktürücü falan içiyim deme sakın haaa dikkat et kendine canım benim yarında gelmezse bi muayeneye git

Insallh cnm sen.uzulme.12.gune kadar.umudimiz deqm edvek.. yokkk bitanem gelcekse dogal gelsin kndi gelsin.. ilac kulnmam simdi.. sabh ruzgarimmm dedi sicak su koy bnde koydum.uzaniyrim gelcek imsallh ya kesin enfeksiyondum fitil kullndim ya gecikti.. biliyrum..

Insallh cnm sen.uzulme.12.gune kadar.umudimiz deqm edvek.. yokkk bitanem gelcekse dogal gelsin kndi gelsin.. ilac kulnmam simdi.. sabh ruzgarimmm dedi sicak su koy bnde koydum.uzaniyrim gelcek imsallh ya kesin enfeksiyondum fitil kullndim ya gecikti.. biliyrum..
sıcak su güzel fikir gerçekten canım iyi yapmışsın gelir bugün yarın reglin

Yuppii geliyr ozamn yarina.gelir hahah dur sivak.su torbasinida yapiyim.ee ya gece olursam uarin ariycam randavu alcam insallh yarin ilk gunum olur 2.ci gunume randavu alirim cuma gunude ignelerime.baslarim.. insallh avaba haftasonuna denk gelirse acikmi onuda bilmiyrum ki ay geliyr sanirim hadi insallh.. sagol bitanem bugun yaptigim cakra acma islemi iyi geldi sanirim hahah

nedemk canimcimm öneemli degil yetrki senn regln gelsin.insallh yarin gelir.cogu yer cumrteside acik ögelene kadar sen regl olda gerisi kolay 3.gunu baslaynda var igneye yetisemeyince yetrki kirmzlar gelsin heheh
:KK16:

inşallah canım artık c.tesi gününe kadar bekliycem hatta daha yüksek çıksın diye pazarı bile beklerim belki artık dilim yandı ya yoğurdu üfleyerek yiyorum

12.gunu bekle sen canim benimm üzulme lutfen tammi umudnu kaybetme yetrki artsin degerin 10 20 degil artmasi onemli insallh guzel haber alirsin canm benim.

inşallah güzel,pozitif sonuç alırsın canım.doktor mu söyledi hormon testi yaptırmanı?benden bişey istemediler.
bende de belirti yok hiç,kendimi dinlemiyorum çok fazla.bel ağrısı ve kasık ağrısını saymıyorum.herkes aynı şeyi yaşıyor.test günün ne zaman?
ayy çok heyecanlı yaa,ne çok bekleyen var.Allahım herkese güzel sonuçlar almayı nasip etsin
evet canım doktorum istedi sonuca göre ilaçların dozunu değiştirebiliriz dedi. önce prg= 6 çıkmıştı. düşük dedi bi yanlışlık olmalı dedi. başka bi hastanede tekrar yaptırdım orada 12. çıktı çok şükür. mesela ben progestan iğne kullanmıyordum bugün itibariyle iğneye de başladım. evet çok fazlayız sonuç bekleyenler olarak inşallah hepimiz olumlu haberleri de paylaşırız buradan :)

inşallah güzel,pozitif sonuç alırsın canım.doktor mu söyledi hormon testi yaptırmanı?benden bişey istemediler.
bende de belirti yok hiç,kendimi dinlemiyorum çok fazla.bel ağrısı ve kasık ağrısını saymıyorum.herkes aynı şeyi yaşıyor.test günün ne zaman?
ayy çok heyecanlı yaa,ne çok bekleyen var.Allahım herkese güzel sonuçlar almayı nasip etsin
evet canım doktorum istedi sonuca göre ilaçların dozunu değiştirebiliriz dedi. önce prg= 6 çıkmıştı. düşük dedi bi yanlışlık olmalı dedi. başka bi hastanede tekrar yaptırdım orada 12. çıktı çok şükür. mesela ben progestan iğne kullanmıyordum bugün itibariyle iğneye de başladım. evet çok fazlayız sonuç bekleyenler olarak inşallah hepimiz olumlu haberleri de paylaşırız buradan :)

nedemk canimcimm öneemli degil yetrki senn regln gelsin.insallh yarin gelir.cogu yer cumrteside acik ögelene kadar sen regl olda gerisi kolay 3.gunu baslaynda var igneye yetisemeyince yetrki kirmzlar gelsin heheh
:KK16:

Insallh canimmm yaaa vallhi allhom.seni bebsine hayrli gunlerde kavustrsun bnbile burdan bakiyrum.kac aylik ne nasil yapiyr diye okuyrum cok sirin ya.. ama.sen.ikitane sanirim olmiydi yanlismi hatiyrliyrum.. yarina gelirse ii olur.. cumayada baslarim.insallh...

evet canım doktorum istedi sonuca göre ilaçların dozunu değiştirebiliriz dedi. önce prg= 6 çıkmıştı. düşük dedi bi yanlışlık olmalı dedi. başka bi hastanede tekrar yaptırdım orada 12. çıktı çok şükür. mesela ben progestan iğne kullanmıyordum bugün itibariyle iğneye de başladım. evet çok fazlayız sonuç bekleyenler olarak inşallah hepimiz olumlu haberleri de paylaşırız buradan :KK66:

Insallh canim tedavim hayrli olsun buarada insallh hayrli hanerler verrisin bizlere takip ederiz sonrada hamile topigi accaz burdaki herkes ve dua eden dua bekleyen herkesinn. bebsin.olsunnn insallhh.,

sıcak su güzel fikir gerçekten daha ım iyi yapmışsın gelir bugün yarın reglin
Cnm benim takip edemedim test yaptin hayirlisi cok sukur 0 degil degerin erken daha inssllah hsyirli haberlrr aliriz cnm benim bende yarin tlf acacam dokturum soylicek ya hamileyim ya degilim ikisinden biri iste

tatli heycan bunlar olur olur :KK66: bide boyle moralinn yernde olmasida cok guzel sarkilar soyle sen bol bol. hadi bakalim kalinlasmstr insallahta bir an once kavjsrsn minigine.
Saolun canlarımmm yaa ben istanbula gidip gelince bi lala oluyorum bütün gündür yat kalk anca kendime geldimm estrofem başladım tabi doğal olarak haftaya çarşamba bidaha kontrol dedi eğer istenilen boyuta gelirsede 25-26 gibi transfer nasipsee inşAllah böyle yaniii❤️

[QUOindallahE="Elsezg, post: 36495327, member: 324563"]sıcak su güzel fikir gerçekten canım iyi yapmışsın gelir bugün yarın reglin[/QU cnm takip edemedim yeni geldim eve test yapmissin insallah yukselir degerin allah buyuk cnm allah yardimcimiz olsun yarinda brnalacsm bakalim benkm deger nnasil olacak allahim yardim etsin bizlere

Insallh canim tedavim hayrli olsun buarada insallh hayrli hanerler verrisin bizlere takip ederiz sonrada hamile topigi accaz burdaki herkes ve dua eden dua bekleyen herkesinn. bebsin.olsunnn insallhh.,

inşallah canım inşallah.... Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin. senin kaç transfer oldu? benim 2 tane..... tutarsa ikizlerim olacak inşallah :)

inşallah canım inşallah.... Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin. senin kaç transfer oldu? benim 2 tane..... tutarsa ikizlerim olacak inşallah :KK66:

Canim topigi ilkk.acarkenki.1.ci sayfasini okudunmu bilmiyrum.. ttlim bn sana.ozetliyim kndimi ben daha hicc uapmadim. Ilk olcak.. ve suan ilk denemem.icin adetimi bekliyrum.oda 2gun gecikti hahahah beklersin.. gelmez bekmezsin gelir.. bnkide o hesap.. insallh reglimi olursam tedavime basliycam eylule dogruda testimin sknucunu alcam insallh..

X