2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

:KK68::KK50::emir_bebek:Bende yoğun çaba harcıyorum yazabilmek için nasılsınız canlarım, forumda tadilat vardı görüşemedik

UMUDİHARIM benimde böle olmuştu kuzum hatırlasın iki gün gecikmişti stresten,İNŞALLAHHH mucizemiz gelir herşey rabbimin elinde ol derse olur bi test al içimiz rahat etsin :-)ELSEZG im inşallah her iki günde bi katlanır kuzum sakın canını sıkıp üzülme bolca dinlen tatlımm

Bilmiyrumki strestenmii ama streste yapmiyrumki icimde beynimi yormk icin hic birsey dusunmedim.. test yapsamdacikmaz.ki cnm.umutlnmk istemiyrum birkere daha boleolmustu ogun soz verdim birdaha bu eeewe gebelik testi almiycam diye nezamn hamile.oldugumu bilirsem.. ozamn yapcam haha sirf o 2cizgiyi gormk icin

Canım iyi ki varsın bana az kaldı diye yazman öyle bir moral oldu ki ama ben bugün hep ağladım şuan bile ağlıyorum bilmiyorum gördüğüm rüya mı etkiledi yoksa eşimin duyarsızlığı mı bilmiyorum iyi ki varsınız burada olmak sizinle konuşmak bana iyi geliyo böylesi bi süreçte insanın kendini yalnız hissetmesi çok acı verici sol tarafım kasığa yakın bölgem kıpır kıpır inşallah tutunmuşlardır bebişlerim onlardan başka umudum yok :KK42:

Aglamk yok desekte bizi utandiran gozlerimiz var merhametten allhin verdigi o guzel duygudan aglamk guzeldir esinle aranda problmmi var ttlim takma kafana.. bebegim biz variz allhin.izniyle hersey yoluna girecek o gozyaslari mutluktan.aksin bak elazigdanda haber yok ne ypti agliurmu ona takildi kafam ya nebilim.allh jepimizin yuzunu gukdursun elimizden sadece semaya el acmaktan baska birsey gelmiyr.. dua zinciri olustrduk artik allhim hepimize yeticek..

Bilmiyrumki strestenmii ama streste yapmiyrumki icimde beynimi yormk icin hic birsey dusunmedim.. test yapsamdacikmaz.ki cnm.umutlnmk istemiyrum birkere daha boleolmustu ogun soz verdim birdaha bu eeewe gebelik testi almiycam diye nezamn hamile.oldugumu bilirsem.. ozamn yapcam haha sirf o 2cizgiyi gormk icin
bende 2 yıl boyunca ya idrar testi yaptım ya kan testi dedim bi günn hamile kalırsam 10 tane alıp çift çizgi için yapıcam ha bire dedim inşallah o günler geliR. Kuzumm varmı göğüslerde sızı adet sancısı gibi sancı?

bende 2 yıl boyunca ya idrar testi yaptım ya kan testi dedim bi günn hamile kalırsam 10 tane alıp çift çizgi için yapıcam ha bire dedim inşallah o günler geliR. Kuzumm varmı göğüslerde sızı adet sancısı gibi sancı?
Bitazcik kasintim var kenarlarinda azcikta sisik gibi ama bnde prolktinde var ondanda olbilir diye dusunuyrum en son 18di.. yinemi cikti yuksam ama rahatim.artik rabbimin bildigi vardir herhalde.. kulum.isyanmi edecek yoksa.banami donecek diye sinavdayiz .. bnde adetimi bile allh belirliyr.. oyuzden nezamn olursam vardir bundada bir hayr diycem..

Canım hayırlı günler bana da bişeyler söyleyin lütfen benim transferim 8 Ağustos cuma günü oldu bugün 6.günüm ve 3.gün akşamından itibaren kasıklarımda batma hissettim çok sık idrara çıkma ve dördüncü gün de belimde ağrı hissediyodum bugünse ne hissettiğimi bilmiyorum aynı senin gibi cnm 8 hücreli embriyo 2 tane transfer edildi ne zaman idrarda görebilirim ben bugün bile test yapmak istedim smadık biliyorum ama napim dün böyle deildim ama bugün müthiş bi merak sardı geçicek o gün gelip öğrenicem ama ooooff oooof bişey söyleyin bana olur mu umudum var ama

Canim beniim kusura bakma bugun daha yeni bakabildim msjlara. Yavasca okuyp cevapliyorum. Bn 9.gun idrarda silik 2.cizgiyi gormustum. Ama cok aldanmamak gerek idrar testlerine. Bnm kasiklarimda cok agri olmamisti karnim cok agrimisti gece uykudan uyandiricak seviyede. Bnm kasik agrim simdilerde basladi. Stres yapma hayatim bn transferden hemen sonra anneme yerlestim 9gun kardeslerimle oyle guzel vakit gecirdim ki gulmekten karnim kasiklarim kaskati olmustu. Bu gulmeyle heralde bnden gittiler die de cok dusundum ama gulmekten gene de kendimi alamadm. Yani anlicaginiz moraliniz yerinde olsuuunnn. Şen şakrak oluun.

Kuzum niye uzulesin uzulecek hic bisey yokki... doktorum benim 9. Gunden once yapmam izin vermemisti 9. Gund en az 10 felan cikmasi lazimmis. Yani en erken yarin ogrenebilirsin ki o bile kesin sonuc vermez. Test gunune daha 4 gun var. Evet bazi arkadaslarimizin erken cikiyo ama istisna o. Hic kendini uzme kuzummm 3l gun embriyosu kendini okdar cabuk belli etmez. Beloi olsa test gunu 12. Gun olmaz. Bozma moralini nolurrrr...

canım inşallah artar sonucum daha çok erken biliyorum ama gene de biraz moralim bozuldu kadın doğum doktoruna sorduk orada katlanabilir ama bunu bilemeyiz test gününde tekrarlayın tahlili dedi bekliycem artık bakalım en azından sıfır değil dimi
:KK68::KK50::emir_bebek:Bende yoğun çaba harcıyorum yazabilmek için nasılsınız canlarım, forumda tadilat vardı görüşemedik

UMUDİHARIM benimde böle olmuştu kuzum hatırlasın iki gün gecikmişti stresten,İNŞALLAHHH mucizemiz gelir herşey rabbimin elinde ol derse olur bi test al içimiz rahat etsin :-)ELSEZG im inşallah her iki günde bi katlanır kuzum sakın canını sıkıp üzülme bolca dinlen tatlımm

inşallah canım benim Allah razı olsun dualarınızdan beni eksik etmeyin

Canım hayırlı günler bana da bişeyler söyleyin lütfen benim transferim 8 Ağustos cuma günü oldu bugün 6.günüm ve 3.gün akşamından itibaren kasıklarımda batma hissettim çok sık idrara çıkma ve dördüncü gün de belimde ağrı hissediyodum bugünse ne hissettiğimi bilmiyorum aynı senin gibi cnm 8 hücreli embriyo 2 tane transfer edildi ne zaman idrarda görebilirim ben bugün bile test yapmak istedim smadık biliyorum ama napim dün böyle deildim ama bugün müthiş bi merak sardı geçicek o gün gelip öğrenicem ama ooooff oooof bişey söyleyin bana olur mu umudum var ama

Canim beniim kusura bakma bugun daha yeni bakabildim msjlara. Yavasca okuyp cevapliyorum. Bn 9.gun idrarda silik 2.cizgiyi gormustum. Ama cok aldanmamak gerek idrar testlerine. Bnm kasiklarimda cok agri olmamisti karnim cok agrimisti gece uykudan uyandiricak seviyede. Surekli idrar durumu bndede vardi.Bnm kasik agrim simdilerde basladi. Stres yapma hayatim bn transferden hemen sonra anneme yerlestim 9gun kardeslerimle oyle guzel vakit gecirdim ki gulmekten karnim kasiklarim kaskati olmustu. Bu gulmeyle heralde bnden gittiler die de cok dusundum ama gulmekten gene de kendimi alamadm. Yani anlicaginiz moraliniz yerinde olsuuunnn. Şen şakrak oluun. Bakin goruceksiniz bebisleriniz sizlerle olucakk:KK76:

Bakk ne buldum cnmm senn daha yeni yukseliyr bn bira ara test yaptedimdi referanslarinii yaziyrumsana 5 ile 50. 0ila 1haftalik gebelik
50ile 500 1ile 2haftalik.senn yeni oldugundan 5e dogru cikiyr.. anladinmi.. daha yeni cikiyr.. daha 1haftalik
şimdi hergün 2 katına çıkarsa c.tesi değerim 28 mi olmuş oluyor benim yoksa farklı mı artıyor bu kan değeri

Aglamk yok desekte bizi utandiran gozlerimiz var merhametten allhin verdigi o guzel duygudan aglamk guzeldir esinle aranda problmmi var ttlim takma kafana.. bebegim biz variz allhin.izniyle hersey yoluna girecek o gozyaslari mutluktan.aksin bak elazigdanda haber yok ne ypti agliurmu ona takildi kafam ya nebilim.allh jepimizin yuzunu gukdursun elimizden sadece semaya el acmaktan baska birsey gelmiyr.. dua zinciri olustrduk artik allhim hepimize yeticek..

Dualarımızı birbirimiz için gerçekten ateş düştüğü yeri yakar,eşlerimiz ellerinden geleni yapıyor ama onların yükü daha ağır hem kendilerine söz geçirmeye çalışıyolar hem de biz üzülmeyelim die heba oluyolar:KK17::KK68:Allahım açtığımız elleri ettiğmiz duaları geri çevirmez inşallahhhhh

bence yukselcek cunki degerin 5e yakin yeni yeni yukseliodur canim.simdilik beklicez 2 gun sonra 10.gunn oluo tekrrla bakalim kac cikicak.
canım benim destekleriniz için sağolun kan değeri her gün 2 katı mı artıyor eğer öyleyse benim c.tesi 28 olur gene düşük olur yani yoksa farklı mı artıyor onu merak ettim şu an

canım inşallah artar sonucum daha çok erken biliyorum ama gene de biraz moralim bozuldu kadın doğum doktoruna sorduk orada katlanabilir ama bunu bilemeyiz test gününde tekrarlayın tahlili dedi bekliycem artık bakalım en azından sıfır değil dimi

Kuzum sana moral olsun diye soylemiyorum , gercekten oyle hissediyorumki degerin katlanacak insallah. Sen hamilesin gibi geliyo bana:)

Sonucun negatif sayilmaz canim.insallah yukselir. Erken yapptirmanin boyle bir kafa karistirici yanı var. Sabirli ol kendini ferah tut. Ve bolca dua et. Unutma allah ol derse olacak o bebek. Yoksa hersey bos.
inşallah yükselir şimdi Yasin, Fetih suresi okuycam inşallah hepimiz için dua edicem Allah'ım emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah

Kuzum sana moral olsun diye soylemiyorum , gercekten oyle hissediyorumki degerin katlanacak insallah. Sen hamilesin gibi geliyo bana:KK66:
cacnımın içi benim inşallah o güzel kalbine doğan gerçek olurda benimde hayallerim gerçek olur iyi ki varsınız valla suratım asık oturuyodum yüzümü güldürdün Allah bin kat razı olsun.

şimdi hergün 2 katına çıkarsa c.tesi değerim 28 mi olmuş oluyor benim yoksa farklı mı artıyor bu kan değeri

Vanim.suan senn degerin biraz az.. tammi senin 10gunden sonra 2kat 2kat artar. Kanda ole cikar.. anladinmi bak.aklimda.sende kaldiydi zaten yazdigin iyi oldu 0degil.. sonucun hamile olmayan kadinin degeri hep aynidir.. sen kndin dedin bn hep baktrdigimda.. 0.bilmm kac cikti diye.. ama.suan 3.60... 5az kalmis.. daha 1haftalik bile degil.. anladinmi o deger yukselvek buna.inan. sadece sabret tammi.. sabir.. yavas yavas degerin yukselcek bn buna inaniyrum

canım benim destekleriniz için sağolun kan değeri her gün 2 katı mı artıyor eğer öyleyse benim c.tesi 28 olur gene düşük olur yani yoksa farklı mı artıyor onu merak ettim şu an

canim simdi yeni yeni cikio ya bthcg degerin simdi yaptrdgna gore hesaplmicaksn sen bunu sennki 3gun embriyosu 8.gun cok erken uzulme 10.gun dedim ya tammn kana karisio 12.gun yaptign test sonrasnda ikiye katlamsi önemli sana simdi kafana takma desemde bos dusunup durcaksn bunu hayrlisi insallh yukselcek degerlerin.

Dualarımızı birbirimiz için gerçekten ateş düştüğü yeri yakar,eşlerimiz ellerinden geleni yapıyor ama onların yükü daha ağır hem kendilerine söz geçirmeye çalışıyolar hem de biz üzülmeyelim die heba oluyolar:KK17::KK68:Allahım açtığımız elleri ettiğmiz duaları geri çevirmez inşallahhhhh

Ewet canim hayrlisi allhimdan nediyim dualarin. Kabul olur insallh.. amin

Kuzum sana moral olsun diye soylemiyorum , gercekten oyle hissediyorumki degerin katlanacak insallah. Sen hamilesin gibi geliyo bana:KK66:
cacnımın içi benim inşallah o güzel kalbine doğan gerçek olurda benimde hayallerim gerçek olur iyi ki varsınız valla suratım asık oturuyodum yüzümü güldürdün Allah bin kat razı olsun.
Rabbim seninde yuzunu astiracak hicbiseybyasatmasin insallah sana kuzum. Netten konusuyoruz sadece ama sanki yillardir birbirimizi taniyo gibiyiz... gonlunu ferah tut kuzuuummm bebukun seninle insallahhh....

canm sen karnna sicak su torbasi koysana rahim kaslarni gevsettigi icin kolay adet olmani saglio dene bakalim bi sen bunu.
Tamm canm bak iyi akil ettin dur ben.bunu dwniyimde.ya birsey dicem ttlim.adet oncesi suan akintim var bole.oluyrmuudu.. otrdukca geliur ballhi hissdiyrum.. :KK16:

X