2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ben folik asit progestan tablet kan sulandirici igne kullaniyorum.kanitlanmis kan pihtilasmasi var bende. Estrojen hic kullanmadim tedavi boyunca cunku zaten yuksek bende.dun dinledigim bahceci grubun videosunda bu belirtilerin tamami ilaclardan kaynaklaniyormus.hadi bakalım nasıl gecer bu günler. Yatiyor musun calisiyormusun fiziksel aktiviten nasil?
İş olarak yaz tatili olduğu için çalışmıyorum,ev işi de yapmıyorum henüz.ama evin içinde kıpır kıpır kıpırdıyorum.yatmış olmak için değil ama işim olmadığı için yatıyorum,ben zaten normalde de yatarım hep,oturuşum bile yatma pozisyonundadır :KK48: ilk 3 gün hamileymişim gibi karnımı tuta tuta yürüdüm evin içinde,sanki karnımdan ameliyat olmuşum gibi.bugün 4.gün maşallah tazı gibi oldum.jeli kullandıktan sonra yürüyüş dediler,bugünden itibaren sabah akşam 45 dk yürücem.yarından itibaren de temizlik dışında günlük aktivitelerime devam edicem,gezme,alışveriş gibi..moral lazım sonuçta.evde zaman geçmiyo,bol bol dizi izliyorum.benim de ne anlatasım varmış :KK48: sen neler yapıyosun?

kızlar okudumda hep bel agrisini sormussunuz tutunma belirtisimi bilmiyorum ama benimde transferin 3.gunnden sonra belim ikiye ayrilio gibi oluodu agrimisti baya belim benmde tutunnlarn cogunda okudum bu bel agrisni insallah sizinkide tutunma belirtisidr canlarım.
Allah bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım.inşallah canım bizimkiler de tutunmaya işarettir.gerçi ben belirti aramıyorum ama olsa da fena olmaz yani

Adetin normalde kac gun oluyo senin canim? Bende igne kullanma asamalarimda hep 2 yada 3 gun erken bitti. Yani iki tedavimdede aynisi oldu. Ama tabi doktorunu bi ara derim.

egelii, post: 36491822, member: 611016"]Cevabin icin tesekkurler cannim 5 gun falan suruyordu dun 3. Gunumde ilk ignemi yaptim bugun nerdeyse hic olmuyo[/QUOTE] canim ben anarmol bi durum oldugunu sanmiyorum ama muhakkak doktoruna bi sor. Insallah guzel haberlrini aliriz

egelii, post: 36491822, member: 611016"]Cevabin icin tesekkurler cannim 5 gun falan suruyordu dun 3. Gunumde ilk ignemi yaptim bugun nerdeyse hic olmuyo
canim ben anarmol bi durum oldugunu sanmiyorum ama muhakkak doktoruna bi sor. Insallah guzel haberlrini aliriz[/QUOTE]
tamam canım teşekkürler hepimizin güzel haberlerini alırız inşallah..

1
aramadilarmi daha kiz embriyolga soylemeyi unutmus olabilirler iyice merak ettim simdi:KK66:
Kuzuuummm aradilar.... embriyolari belli araliklarla kontrol ediyolarmis sagliklari acisindan bizim embriyolarimizin bu gun kontrolu yokmus. Sadece ben merakta kalmayim diye donus yapmislar ama yarin sabah kontrolu varmis. Gecen gun 11 bucuk gibi aramislardi yarin yine o saatlerde ararlar heraldegecen sefer cogu gelisememisti ya tedirginim biraz:KK43:

İş olarak yaz tatili olduğu için çalışmıyorum,ev işi de yapmıyorum henüz.ama evin içinde kıpır kıpır kıpırdıyorum.yatmış olmak için değil ama işim olmadığı için yatıyorum,ben zaten normalde de yatarım hep,oturuşum bile yatma pozisyonundadır :KK48: ilk 3 gün hamileymişim gibi karnımı tuta tuta yürüdüm evin içinde,sanki karnımdan ameliyat olmuşum gibi.bugün 4.gün maşallah tazı gibi oldum.jeli kullandıktan sonra yürüyüş dediler,bugünden itibaren sabah akşam 45 dk yürücem.yarından itibaren de temizlik dışında günlük aktivitelerime devam edicem,gezme,alışveriş gibi..moral lazım sonuçta.evde zaman geçmiyo,bol bol dizi izliyorum.benim de ne anlatasım varmış :KK48: sen neler yapıyosun?
canım hayırlı olsun güzel pozitif sonucların olsun inşallah

canım hayırlı olsun güzel pozitif sonucların olsun inşallah

arkadaslar 2009 yilinda paylasimda bulunan arkadaslar var takip ettim baktim cogunun bebekleri olmus dogum gunu bile kutluyolar bize suan hayal gibi geliyor belki seneler sonra bizim yazdiklarimizida bir baska arkadaslarimiz okuyacak cok tuhaf demi insallah bizimde cocuklarimiz olur

1

Kuzuuummm aradilar.... embriyolari belli araliklarla kontrol ediyolarmis sagliklari acisindan bizim embriyolarimizin bu gun kontrolu yokmus. Sadece ben merakta kalmayim diye donus yapmislar ama yarin sabah kontrolu varmis. Gecen gun 11 bucuk gibi aramislardi yarin yine o saatlerde ararlar heraldegecen sefer cogu gelisememisti ya tedirginim biraz:KK43:

korkma canim insallah guzel haberler alicaksin sabah ben inaniyorum yumoss sayin cok sansin cok kuzum hadi bakalim :)

merhaba cnm benim de bugün transferimin 6.günü. ben de çok fazla yatmıyorum....
ayrıca bugün hormon testi yaptırdım e2= 299 progesteron= 12.13 çıktı.
sen de yaptırdın mı bu testleri?
ayrıca bende hiç bi değişiklik belirti falan yok sende durumlar nasıl???

bitane dra gitsene canim olmicaksan adet soktrucu icte bekleme sen simdi bekliosun ya ondan gelmio heralde bende olmamistm adet hemen soktrucu ictm zamn kaybetmiyim die :KK55:

Normlde bnm.hic adetim gecikmez birkere oldu bole 30.cu gunumde oldum.. ama ozamnda cok fena enfeksiyon olmustum.. streste degil ama bugunadaetimin gecikmesinin 2.gunu yarinda bekliycem.. 26.gunumde mutlaka olirdum 28.gunume kadar yada 30.gunume kadar bekliycem baktim olmadim giderim hastaneye ne yapayim.. ama isin ilginc tarafi hic belirtim yok..

Allah bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım.inşallah canım bizimkiler de tutunmaya işarettir.gerçi ben belirti aramıyorum ama olsa da fena olmaz yani

valla belirti aramyin demiorum bende cok aramstm :) en cok belim agridi ve 7.gun kasiklarma giren ara ara sanci olmustu adet olcakmisim gibi oldu 9.gunde kahverengi leke geldi benden.tabi herkste ayni olmuo belirtiler canim.

Normlde bnm.hic adetim gecikmez birkere oldu bole 30.cu gunumde oldum.. ama ozamnda cok fena enfeksiyon olmustum.. streste degil ama bugunadaetimin gecikmesinin 2.gunu yarinda bekliycem.. 26.gunumde mutlaka olirdum 28.gunume kadar yada 30.gunume kadar bekliycem baktim olmadim giderim hastaneye ne yapayim.. ama isin ilginc tarafi hic belirtim yok..

o zaman birazck daha bekle canim gelmezse git insallah biran once olursun da seninde transferni goruruz.

X