2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kendi testimi bekler gibi oldum ya :) insallah mutluluktan girememislerdir insallah

Kızlar hsg cektiremedim işten ayrildigim için Sigorta provizyon vermedi gidip sgk müdürlüğüne eşimin üzerine kayıt olacağım ben 30gun yararlandigimizi biliyordum neyse anliycaniz isim 1ay sarkti ne guzel kendimi hazırlamıştım hayırlısı artik
Saglik olsun canim herseyde bir hayir vardir nasip ne zamansa o zaman Rabbim gonlune gore versin insallah

Kızlar hsg cektiremedim işten ayrildigim için Sigorta provizyon vermedi gidip sgk müdürlüğüne eşimin üzerine kayıt olacağım ben 30gun yararlandigimizi biliyordum neyse anliycaniz isim 1ay sarkti ne guzel kendimi hazırlamıştım hayırlısı artik

Olsun canım, geç olsun güç olmasın, her işte bir hayır vardır diyelim.

Daha 4 gun once negatif sonuc alan ben seni cok iyi anliyorum hakkinda hayirlisi olsun canim herseyde bir hayir vardir Rabbim bizim icin neyi uygun goruyorsa o oluyor sabredip beklicez cok zor ama baska cagremiz yok herseyin vakti zamani var bizim icin dogru zaman simdi degilmis napalim Allah deyip yola devam pes etmek yok biz cok gucluyuz
canım arkadaım teşekkür ederim iyiki tanıdım sizleri.sabah yazamadım şarjım bitti.şimdi işyerindeki bilgisayara geldim.benimle birlikte aynı duyguları paylaştınız çok sağolun

canım arkadaım teşekkür ederim iyiki tanıdım sizleri.sabah yazamadım şarjım bitti.şimdi işyerindeki bilgisayara geldim.benimle birlikte aynı duyguları paylaştınız çok sağolun
Hepimiz can yoldasiyiz burda ayni duygularla ayni savasi veriyoruz hepimiz galip gelelim insallah anne olalim insallah hayirlisiyla en guzeliyle :)

nezoocuğum teşekkür ederim canım iyiki varsınız.ALLAH büyük tekrar deneriz biraz toparlandıktan sonra maddi manevi.yediğim iğnelerin sayısını şöyle bir yazdımda hatırladığım elli . üstü vardır altı yoktur.

="Madam Butterfly, post: 37031078, member: 617503"]Olsun canım, geç olsun güç olmasın, her işte bir hayır vardır diyelim.[/QUOTE]

Saol canim benim Suanda sgkdayim
ne trafik var anlatamam size

Kızlar için karmakarışık...şu anda hamileyim değer 10 küsur ama Cumartesi ye kadar yükselmezse dış gebelik olurmuş. Allak bullak oldum
Canım arkadaşım sakın üzülme bol bol dua et kendini sakın bırakma.İnşallah değerin katlanarak gidecek inşallah bir sorun çıkmayacak sen böyle düşün bozma moralini.

Arkadaşlar bizler burada birbirimizi görmesek de uzaktan bile olsa dua ederek umut olmak için toplandık.
Hepimizin tek bir ortak amacı var bize verilen bu sınavdan alnımızın akı ile çıkmak evet bu yolda çok çok şeyler yaşayacağız.
Ama asla kendimizi bırakmayacak ve inancımızı kaybetmeyeceğiz.
Benim bir fikrim var bu akşam hepimiz oturalım ve birbirimiz için dua edelim işlerimiz yolunda gitmesi ve hayırlısı ne ise onun olması için. Bu kadar duanın da gökyüzünde bir kabulu olur bence.
Siz nedersiniz :)

X