2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım çooook geçmiş olsun, hassas birisin demek ki, dikkat et tedavine.. Yarın çok güzel geçer inşallah ikimiz için de :) güzel haberlerimizi paylaşalım :)
S senyeterkiiste kader arkadaşım benim çok sağol yarın 12.30 da bebişler anne rahminde olacaklar dilerim ALLAH'tan sımsıkı tutunurlar...

Kızzzlarrrrr slm herkese))Bugün Dr'a gittim ve Allah'ın izniyle Cuma günü bebişlerime kavuşacam))))Ay ben bugün bi ağla bi ağla içim dışıma çıktı resmen.Gözlerim kayboldu nasıl şiştiyse artık)))Sona yaklaştık ya onun heyecanından herhalde))Yüce Rabbimin izniyle bi aşamayı daha geçtik ,Allah'ım inşallah hep böyle sevinç gözyaşı dökeriz hep birlikte))

İnş canm sen gönlünü ferah tut Allah çektiğimiz bütün sıkıntılarımı görüyo elbet mükafatımızı bu dünya da olmada öbür dünyada vericek yeterki sen toparla kendini bunların hepsi bizlerin bir sınavı inş bu sınavı kazananlardan olucaz

adet oluyorum :) kanamam başladı gibi bir şey hayırlısı demek ki böyleymiş üzülmek yok bir ay ara verir miyim bilmiyorum yada aşılama yaptırarak vakit geçiririm oğluma da öyle olmuştu tüp yaptık olmadı o zaman dondurulmuş vardı olmadı sonra bir ay ara verdik ben çok hastalanmıştım sonraki ay da aşılama ile hamile kalmıştım belki kısmetim de gene öyle vardır :)

hayırlısı ile hepiniz inşallah pozitif sonuçlar alıp sağlıklı bir şekilde evlatlarımızı kucağınıza alırsınız :)o güzel ve özel duyguyu yaşarsınız Allah herkese bu duyguyu yaşatsın :) evi olmayana ev,eşi olmayana hayırlı bir eş,evladı olmayana da hayırlı ve sağlıklı evlatlar ,hastalara şifa ,dertlilere deva nasip et Allah ım

HAMİLEYİM BETA 73 ÇIKTI..INANAMIYORUMM MUCIZE GIVI
hamileyim beta 73 cıktıı...ınanamıyorummm..mucıze gibi. rabbım tum ısteyenlere nasıp etsın

KIZLAR 117 CIKTI HAMILEYIMMMMM TEYY TEYYY TEYYY insaallh degerlerim boyle artar kizlar yaaaa

kızlar sevinciniz sevincim oldu içim kıpırdan dı yaaa rabbim tamamına erdirsin darısı bizlere olsun inşallah

ben 4. gunundeyim 28 eylul test gunum 6 gun var canmm
merhaba canım bende transferden sonraki 4. gündeyim ama benim test günüm 30 eylün. 3. gün embriyosu. seninki blastokis galiba. kendini nasıl hissediyorsun hiç bi değişiklik var mı inşallah test günlerimizde pozitif sonuçlarımızı yazarız

gözün aydın olsun canım hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…