2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

merhaba,ne kafa karışık günler geçiriyoruz böyle.iyide dayanıyoruz arkadaşlar.bugün 2.kere kan testi yaptırdım.ilk değer 1700 dü hatırlarsanız.çok korkmuştum.12.günde 1700,14.günde 3000 çıktı.doktor siz tüp bebek merkezinize yolculuk etmeden,biz burdayken,bir bakalım dedi.(kan verdiğim hastane yani.)ultrasonda bir kese göründü.ama çok küçük,bit kadar kuzucuğum,zar zor seçtik,gördük.diğeri yok ortada.belki ikiz değildir,sadece yüksek değerli gebeliktir.belkide 3-5 gün sonra diğer kese seçilip görülmeye başlar.bilmiyoruz,ama haftaya merkezimize gideceğiz.o güne kadar,sabretmek gerekiyor.allahım çok şükür,bugün onu gördük ya....allahım isteyen tüm arkadaşlara,nasip etsin.iyiki üye oldum,iyiki sizleri tanıdım.ne kadar meşakatli zor yollardan geçiyoruz,allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın,el açıp dua edip,çok şükür diyen kullarından eylesin.çok şükür...hamdolsun.RABBİ YESSIR,VE LA TU ASSIR,RABBİ TEMMİM BİL HAYR.

Hanımlar merhaba :KK31:şimdi sağlık ocağından geldim ve ikinci tüp bebek denemesi ruhuma ağır gelmiş olacak ki vücudum da çıkan ve uçuk diye adlandırdığım şeyler ZONA imiş:eek:. Doktor "sen bu acı veren şeye beş gündür nasıl katlanıyorsun :nazar:" dedi İlaçlardan dolayı kasıklardaki ağrı ile bu öyle karıştı ki hangisine yanayım bilemedim. Vee büyük gün yarın tranfer gerçekleşecek iki bebişim de tutunursa tarifsiz bir mutluluğa girmiş olacağım tabi EMRİYO'larımın BABA'sı canım kocam da :KK60:

N'olur dualarınızda beni de anın :KK61::KK61::KK61:
Canım çooook geçmiş olsun, hassas birisin demek ki, dikkat et tedavine.. Yarın çok güzel geçer inşallah ikimiz için de :) güzel haberlerimizi paylaşalım :)

merhaba,ne kafa karışık günler geçiriyoruz böyle.iyide dayanıyoruz arkadaşlar.bugün 2.kere kan testi yaptırdım.ilk değer 1700 dü hatırlarsanız.çok korkmuştum.12.günde 1700,14.günde 3000 çıktı.doktor siz tüp bebek merkezinize yolculuk etmeden,biz burdayken,bir bakalım dedi.(kan verdiğim hastane yani.)ultrasonda bir kese göründü.ama çok küçük,bit kadar kuzucuğum,zar zor seçtik,gördük.diğeri yok ortada.belki ikiz değildir,sadece yüksek değerli gebeliktir.belkide 3-5 gün sonra diğer kese seçilip görülmeye başlar.bilmiyoruz,ama haftaya merkezimize gideceğiz.o güne kadar,sabretmek gerekiyor.allahım çok şükür,bugün onu gördük ya....allahım isteyen tüm arkadaşlara,nasip etsin.iyiki üye oldum,iyiki sizleri tanıdım.ne kadar meşakatli zor yollardan geçiyoruz,allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın,el açıp dua edip,çok şükür diyen kullarından eylesin.çok şükür...hamdolsun.RABBİ YESSIR,VE LA TU ASSIR,RABBİ TEMMİM BİL HAYR.
ayyy masallah canm bebegin gobuse dusmus coktan saglikla kucagina al hersey gonlunce olsun amiin insallah:nazar::KK68:

demede demede canım inşallah Yakınlarda yokmu komşularında alabilecek yokmu bak benim gibi değilsin yetenekte var mutlaka yapmalısın
Hepimiz için hayırlısı yüce Rabbim kucağımiza boş bırakmasın tamamına erdirsin aminnnn

Canım Allah hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin inşallah. Gözün aydın bizi bizden başka kimse anlamaz ki kuzum birbirimize dert ortağı oluyoz :)

X