2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

turan çetinde yaptırcam canım ya:KK12: aslında doktorumu seviyorum çok iyi güler yüzlü hep olumlu bi adam.. başladığımda bi dr tavsiyesiyle başlamıştım bulunduğum ilçede yapılmıyo malesef tüp bebek.adanaya gidip geliyorum. donduruldu embriyolar. çarşamba arayıp saatini bildircez dediler. doğru söylüyosun. olacağı varsa olur. herşey nasip kısmet.. görürürsün inşallah canım bebişinin kesesini :KK16: darısı benim başıma artık :KK49:
Amin canım benim inşallah olumsuz düşünme olmayacaksa zaten nerde yaptirirsan yaptım olmaz olacağı da varsa engel olamaz hiç bişey nerden geliyosun canım kaçıncı deneme :)

Amin canım benim inşallah olumsuz düşünme olmayacaksa zaten nerde yaptirirsan yaptım olmaz olacağı da varsa engel olamaz hiç bişey nerden geliyosun canım kaçıncı deneme :)
ilk denemem daha... iki aşılamam var oncesınde.biri tuttu düşük yaptım. ikinci tutmamıştı. kadirli canm. sen adanadamısın ?

Yaparım canım inşallah ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı benim bu ikinci olacak bakalım ama hidroselpenks var sağ tüpün alınması gerekiyor bu ay ameliyat olup öyle başlayacağım bende.
Hayırlı haberini bekliyorum inşallah canım hasretin son bulur.
amin insallah hepimizin cnm bnm allah yar ve yardimcin olsun birtanm isin gucun rast gelsin

iki bucuktan onca olmaz dedi birtanm yaaa elim ayagim bisaliyo sanki evin ivinde oturamiorum birbyandan korkuorim bir taraftan karamsar ikinci denemem bu bnn rabbm hepimizin kalbine gore versin yaaa
Amiiiiin Sakin ol canım olacak inşallah bu kez karamsar olma lütfen bana ne oluyorsa bende çok merak ettim sonucu :KK48:

[QUOTEs"okyanus34, post: 37014537, member: 528182"] gulsennnn gulsennnn tatlım nasılsın?
Nasıl gidiyor hayat.Ben de iş yerindeyim çok sıkıldım bu gün ama yaaaa :)[/QUOTE]
Canim slm cok iyiyim sınava calisiyorum mali musavirlik yeterlilik ssinavi şekerim iki dersim kaldı ayrıca bir yandan da tüp bebekle mesgulum işten ayrılmak gerçekten çok iyi oldu yarın rahim filmi cekilicem saat 13:30da dualarini eksik etme canım

S Sky_sun canım dualarimiz kabul olsun.. kurumus dala can veren rabbim isteyince hersey olur.. kaliteli olsada tutmayinca tutmaz sen en mukemmel doktorlarda son teknolojik aletler olan bir yerde olsa en kaliteli embriyonda olsa allah istemedikce olmaz hayirlisi ne ise o olsun:KK19:
Doğru diyorsun canım. Rabbim can versin bebeklerimize inşallah allah isteyince olacak inşallah nasip etmiştir. Artık ya tutundu bebeklerimiz ya da tutunmadi şuan belli aslında.10 . Gün idrar yapsam çıkar mı ki daha bir hafta var gerçi

[QUOTEs"okyanus34, post: 37014537, member: 528182"] gulsennnn gulsennnn tatlım nasılsın?
Nasıl gidiyor hayat.Ben de iş yerindeyim çok sıkıldım bu gün ama yaaaa :)
Canim slm cok iyiyim sınava calisiyorum mali musavirlik yeterlilik ssinavi şekerim iki dersim kaldı ayrıca bir yandan da tüp bebekle mesgulum işten ayrılmak gerçekten çok iyi oldu yarın rahim filmi cekilicem saat 13:30da dualarini eksik etme canım[/QUOTE]
Bebeğim dualarım hep seninle canını sıkma kafanı bozma ALLAH ın izniyle herşey yolunda gidecektir.
Hepimiz için inşallah..

Canim slm cok iyiyim sınava calisiyorum mali musavirlik yeterlilik ssinavi şekerim iki dersim kaldı ayrıca bir yandan da tüp bebekle mesgulum işten ayrılmak gerçekten çok iyi oldu yarın rahim filmi cekilicem saat 13:30da dualarini eksik etme canım
Bebeğim dualarım hep seninle canını sıkma kafanı bozma ALLAH ın izniyle herşey yolunda gidecektir.
Hepimiz için inşallah..[/QUOTE]

Sağol canım benim Allah razi olsun amin inşallah şekerim dualarim cumlemizle

X