2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ruyasi bile guzel dimiiii:)) 27 yumurta toplanmisti ama 22si dollendi

Ruyasi bile guzel dimiiii) 27 yumurta toplanmisti ama 22si dollendi

Hadi bakalım hayırlısı olsun güzelmiş daha çok güzel olsunlar inşallah orada sana ulaşmak için mücadele etsinler inşallah Anne anne diye inşallah benden de 32 toplanıp aynı seninkisi gibi 22 dölleme olmuştu rüyası güzel olmaz olur mu keşke gerçek olsaydı diye iç geçirdim inşallah Bikaç gün sonra gerçek olur Rüyamda hep üçüz gördüm ve her nedense bebeğim demeyip çoğul olanı bebişlerim diyorum her nedense bugün kasık ağrım neredeyse hissetmiyorum bile

Tek transfermi oldu canim sana

Iyi canim sen nasilsin? Evet korkulu ruyam opuyu atlattim cok sukur 27 yumurta toplamislar 25i isleme girmis ama 22 si dollenmis bugun aradilar. 3. Gun arayip bilgi vericeklermis tekrar. Benim transfer olmayacsk donduracaklar bebuklerimiiiiii....

Canım hayırlı olsun. Opun sorunsuz bitti, toplanan ve döllenen yumurta sayın da harika. İnşallah sonu da böyle olur. Ve mutlu musmutlu haberler alırsın...

Allah seni napmasn cidden aramıs yaa bilgi alınca yaz bize tammi kuzum.
Ararim tabi zaten icim kipir kipirdi sende oyle diyince duramadim yerimde ama bunlar hala beni aramadilar. Unuturlarmiki beni ya?
Canım hayırlı olsun. Opun sorunsuz bitti, toplanan ve döllenen yumurta sayın da harika. İnşallah sonu da böyle olur. Ve mutlu musmutlu haberler alırsın...
Cok sukur canim opum super gecti hic korktugum gibi olmadi. Insallah hemimiz musmutlu haverler alirizzzz

Arkadaslar dun ilk ignemi yaptim adetim kesildi acaba ilactan mi ayni durumda olan var mi yaa
Adetin normalde kac gun oluyo senin canim? Bende igne kullanma asamalarimda hep 2 yada 3 gun erken bitti. Yani iki tedavimdede aynisi oldu. Ama tabi doktorunu bi ara derim.

Adetin normalde kac gun oluyo senin canim? Bende igne kullanma asamalarimda hep 2 yada 3 gun erken bitti. Yani iki tedavimdede aynisi oldu. Ama tabi doktorunu bi ara derim.
Cevabin icin tesekkurler cannim 5 gun falan suruyordu dun 3. Gunumde ilk ignemi yaptim bugun nerdeyse hic olmuyo

Sendemi hasimatosun cnm bnde degerimin.dusmesini bekledim.. suan 2de trnsferden once tekrr bakcamki icim rahatlasin.. tek tek atiyrum.. bn de aynn foligede basladik..
Cnm bnmki hipotroid ama bende ômur boyu ilac kullanicam malesef
Ama napalimm buna da sukur diorus dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…