2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Âmin teşekkür ederim 3.gün embriyosuydu bügünde 874 e yükselmiş 17. Gün bugun
Canım hayırlı olsun çok mutlu oldum benim de cuma günü transferim oldu 8 hücreli orta kalite embiryo tranferi. Senin de mi 8 hücreli mi umut oluyorsunuz böyle Ne güzel çok ihtiyacım var

Canım hayırlı olsun çok mutlu oldum benim de cuma günü transferim oldu 8 hücreli orta kalite embiryo tranferi. Senin de mi 8 hücreli mi umut oluyorsunuz böyle Ne güzel çok ihtiyacım var

Çok teşekkür ederim. Ben yurtdısındayım ve burda öyle çok ayrıntı vermiyorlar hücre sayısı yada başka konuda açıkcası bende sormamıştım sadece iyi dedi 2 tane transfer ettiler insallah sende güzel haberler alırsın ve Allah saglıcakla dünyaya getırmeyı nasip eder

KNTMMM sürekli derken ben mesela 9 11 13 günlerimde yaptırmış oluyorum arada ki arışı görmek için belki sen sanşlı olup tek tahlikde yüksek bir değer görmüşsündür
Malesef canım 14. güne kadar bekledik ve sonuç negatifdi o yüzden şimdi ikinci tedavi içerisindeyim ve kısmetse yarın transfer olacak...

adanada tüp bebek yaptıran varmı kızlar.... yada turan çetin hakkında bi bilgisi olan ya çok didikliyorum olumsuz şeyler okudum baya... transferim perşembe stres yapmak istemiyorum ama şu pc nin başına geçince durmuyo ki ellerim

demede canım ben puzzle yapıyorum bu süreçte oyalıyor beni kitap okudum hala da okuyorum ve örgü modelleri inceliyorum bir tane yapmaya başladım bakalım inş güzel olur
aslında örgü benimde aklıma geldi elimde yatkındır ama yünlerim yok keşke önceden hazırlasaydım şimdi çarşıya çıkmayı pek istemiyorum.. eşimde anlamaz ki bana alsa:) bir an önce geçip gider günler. 3 embriyo koyuldu inşallah en az 1 benimle olur tabi gönlüm hepsini istiyor rabbim nasip etsin bizlerede sizlerinkini de bağışlasın sağlıklı doğum nasip etsin

Ben varım canım ama ben ankada yaptırdım şu an keseyi görmeye gidecem perşembe günü bende senin gibi çok araştırdım turan cetine kimse iyi demedigi için ankadayi seçtim oraya hiç gorusmedim bile ama öyle düşünme olacaksa olur zaten sen nerde yaptiriyosun

Yaparım canım inşallah ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı benim bu ikinci olacak bakalım ama hidroselpenks var sağ tüpün alınması gerekiyor bu ay ameliyat olup öyle başlayacağım bende.
Hayırlı haberini bekliyorum inşallah canım hasretin son bulur.

o zaman güzel haberler bekliyoruz senden canım idrar testinin yanılma payının çok düşük olduğunu söylemişti doktorum...
HAMİLEYİM BETA 73 ÇIKTI..INANAMIYORUMM MUCIZE GIVI
o zaman güzel haberler bekliyoruz senden canım idrar testinin yanılma payının çok düşük olduğunu söylemişti doktorum...
hamileyim beta 73 cıktıı...ınanamıyorummm..mucıze gibi. rabbım tum ısteyenlere nasıp etsın

turan çetinde yaptırcam canım ya aslında doktorumu seviyorum çok iyi güler yüzlü hep olumlu bi adam.. başladığımda bi dr tavsiyesiyle başlamıştım bulunduğum ilçede yapılmıyo malesef tüp bebek.adanaya gidip geliyorum. donduruldu embriyolar. çarşamba arayıp saatini bildircez dediler. doğru söylüyosun. olacağı varsa olur. herşey nasip kısmet.. görürürsün inşallah canım bebişinin kesesini darısı benim başıma artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…