2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Herkese iyi akşamlar. Bugün transferimin 11. günü. çok zor bir 11 gün yaşadım. 8. gün pembe lekeler 9. gün kanamam başladı . Mersin tüp bebek merkezindeki doktorum necip bey büyük ihtimal negatif dedi. düşük önleyici iğne yatağa mahkum etti kaç gün beni ağrılarım tam geçmedi hala. evde yaptığımız testte de negatif çıkınca gözyaşlarımın hiç durmadı. Ama bugün aldığımız telefon ... kandaki değer 199 muş. hayırlı olsun dediler. hala şoktayız üzerimizde bi şapşallık :) Rabbim hepinize nasip etsin inşaallah... :)
Cokkk sevindim. Saglicakla kucagina almani diliyorum...

Ciddiyim nbolat, post: 36953075, member: 615686"]Tatlim kizcagiza bunlari yadatan dr tayfun bagis zaten.sende koca ist.da o adami tavsiye ettin ya :KK12:
Ciddimisin nasil ya bende bu sorunlar yok ama offff dur bakalım[/QUOTE]
Valla prensimin yazdiklarini okumussundur sanirim. Suan o dr.da tedavi gorenler korkmasin diye soylemek istemedi ama sen bide tavsiye edince dayanamadim.insallah bi sorunda yasamazsin tatlim ama asla benim gidecegim ve tavsiye edebilecegim yeterlikte bi dr degil.sinirliyim cunku benzer seyler yasamis biri olarak cok uzuldum prensime...

günaydın arkadaşlar,
ben dün konroldeydim.veee 2 taneee minicik kesecik gördük.15 gün sonra da kalp atışları için çağırdı.
iğneleri sordum.tüm ilaçlara aynen devam etmeliymişim.
bir arkadaşla konuşuyoduk ismen çıkaramdım şimdi.
yani kalçadan progesterona ,karından kan sulandırıcıya estrofeme vs. full devam.bıraktırmıyor.
iğneyi hapla değiştirelim dedim olmaz dedi:))
neyse katlanacağız artık.
endişelerimi paylaştığımda da sen bu bebekleri sağlıkla doğurabilecek durumdasın.gayette güzel gözüküyorlar.herşey güzel olacak dedi:))biraz moral verdi.

Kiz sen yazdikca senin dr a ayar oluyorum haberin olsun.bu tup bebeklerden once asilama diye baslamistim bi bayan dr.la.tavsiyeyle gittim guya.tedavi basarisiz ama dogal yolla gebe... 6 haftalikken kalp atisiyla ogrendim.2 hafta kanamam oldu.o samsunda ben vanda ilce koyunde gorevdeydim o zaman.bisi olmaz diyip durdu.ne ilac ne bisey.vanda bi ozel hastaneye gittim. Kalp atisi durmus coktan acil kurtaj dedi.yani benim tavsiye eseri dr.um az daha beni zehirliyodu.test yaptir kalp atisina bi daha baktir deme kolayligina sahipken hemde. Tatlim ince ele sık doku tavsiyeleri.dualaeim seninle.

Canım bugün gittim kese bebek hepsi düşmüş şimdilik kurtaj yk kanama bekliyorum bana yaptığı açıklama şu oldu belki kanın da pıhtılaşma olabilir o yüzden düşmüştür olsun biz yine deneriz bu sefer coraspin veririm dedı bu nedemek ya şok olduk eşimde bende bunu daha önce duusunseydiniz dedik cevap şu oldu ben üçüncü denemede veriyorum iyice batırdı anlayacağın sabret tim ve Allaha havale ettim yoksa adama dalacaktim bu kadar rahat bir konuşma olamaz ya biz maddi ve manevi sıkıntı yaşıyoruz kolay değil bide onca ilaçla Sağlığımızı tehlikeye atıyoruz bence biraz daha kontrollü olmalı Dr... İnsanız ve kaybettiğimiz embriyolar bile bir insan. Söyleyecek bir şey yok tecrübe oldu bana bundan sonra her şeyi sorgulayacagim elimden geleni yapacagim, daha çok güvenecegim kontrollü bir Dr la devam edeceğim ama iki ay ara vereyim toparlanayim diyorum.Tabi bunların öncesinde her şey rabbimin ol demesiyle ama çok istiyorum mücadele veriyorum bir gün olacak inanıyorum.[/QUOTE]

bu seferi mi var Allah aşkına.dediğin gibi tonla maddi manevi sıkıntı içinde tedavi olunuyor.
tabiki ol diyecek rabbimiz onun takdiri ancak dr. aracıdır ,bütün tebdirleri alacak ki vesile olacak.
benim dr.um da ilaçları kesinlikle bıraktırmıyor hatta belki de gebelik sonuna kadar kullandıracak.
kan sulandırıcı çok önemli dedi dün bana.
inancını yirrme canım.
burada paylaşımda nulunman da güzel içine atmıyor dertleşiyorsun.
bu da yeniden denemek için manevi güç toplaman adına yardımcı olacaktır san.

günaydın arkadaşlar,
ben dün konroldeydim.veee 2 taneee minicik kesecik gördük.15 gün sonra da kalp atışları için çağırdı.
yani kalçadan progesterona ,karından kan sulandırıcıya estrofeme vs. full devam.bıraktırmıyor.
endişelerimi paylaştığımda da sen bu bebekleri sağlıkla doğurabilecek durumdasın.gayette güzel gözüküyorlar.herşey güzel olacak dedi:))biraz moral verdi.
Günaydın canım :) ne güzel bir haber bu rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin... Güzel mutlu bir hamilelik geçir bebeklerine iyi bak :KK66: :KK66:

günaydın arkadaşlar,
Canım sabah sabah çok güzel bir haber.hayırlı olsun.Allah hayırlısıyla elinize versin.çok mutlu oldum.cok sevindim.sıra bizlerde bugün transferimin 9. Günü.pazar tahlil günüm.hadi hayirlisi.darısı bizim başımıza.

kizlaar transferimin 8.gunu ve simdi idrar testi yaptim ikinci cizgi silikte olsa cikti boyle olup hamile olan arkadaslar var mi suan cok heyecanliyimm yardim edinn
kizlaar transferimin 8.gunu ve simdi idrar testi yaptim ikinci cizgi silikte olsa cikti boyle olup hamile olan arkadaslar var mi suan cok heyecanliyimm yardim edinn kizlarr
Gözün aydın canım idrarda çıktıysa kanda kesin cikar

X