2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım sakin ol :) opu oluyoruz içimiz hasar görüyor içerde kalan kandır o ..durunca kahverengiye dönüyor..test günün ne zaman..inşaallah hayırlı haberler verirsin

Evet canım insalah kaliteli olsun bari onu istiyorum. Kaçıncı gün embiryosuydu canım bir dahaki kan testin iki katı çıkarsa sorun olmaz şimdilik iyi bence :)

3. Gün embriyosuydu insallah artar degerim gerçi internette araştırdım normal diyor bekleyeceğim artık

Canım sakin ol :) opu oluyoruz içimiz hasar görüyor içerde kalan kandır o ..durunca kahverengiye dönüyor..test günün ne zaman..inşaallah hayırlı haberler verirsin
canim benim dondurulmuslari koydular opu olali 2 ay oldu ilk tupte ile bole olmamisti test gunun 20 eylul sence yerlesme kanamasi olabilirmi aslinda adet gunlerim suan bilemiyorum
korkuyorum

allahımşifalar versin.inşallah birsonraki denemenizde hayırlısı ile kavuşursunuz

canim benim dondurulmuslari koydular opu olali 2 ay oldu ilk tupte ile bole olmamisti test gunun 20 eylul sence yerlesme kanamasi olabilirmi aslinda adet gunlerim suan bilemiyorum
korkuyorum
Dua et canım ne olur yerleşme kanasi da olabilir ayağının altına yastık koy ve yat hiç kalkma devam ederse doktoruna bildir

transferin 8.günü bugün.transferi falan düşünemez oldum.3 gündür ne bebeklerimi şımartıyorum ne kendimi.geçmeyen bi ağrı.artık bi yandan bi yana dönemez oldum.yatamıyorum,kalkamıyorum,evin içinde bile zor yürüyorum.kasık ağrısı ,yumurtaların toplanması ve uyarılması sonucu oluşabiliyormuş.transferin ilk 5 günü yoktu.allahım delirecem,3 gündür bulantı,ağrı,kendimi aynada tanıyamaz oldum.yüzümü buruşturmaktan ,kaslarım ağrımış.günde 70 kere tuvalete gidiyorum.damla damla akıyor,tuvalet miktarı az,sayısı fazla....ikibüklüm kaldım.herkes olur olur,bişey olmaz diyor....dayanmak bize düşüyor.bu kadar şiddetli ağrı yaşadınızmı?

Tatlim ben senin icinde endiseleniyorum.dusuk tehliken var ve sen ise gidiyosun.ne kadar oturursan otur riske atiyosun bence kendini.benim persrmbe lekelenmem oldu sadece .yattim 3 gun.kesildi diye dun evin icinde dolandim biraz.yine lekelendim.doktorum kizdi bi suru.oturmicaksin bile en az 10 gun dizlerini dikip sirtustu yatacaksin dikkat et gozunusevim dedi.aklima sen geldin hemen.ne is yapiyosun sen? Heyet raporu falan vermiyomu doktorun canim ?

Allah Allah canım ilaçlar yan etki mi yapıyor acaba doktorunu aradin mı rabbim şifa versin ben böyle bisey yaşamadım bilemiyorum

Tatlim gorussene doktorunla.bu kadar kotu gecireni duymamistim ben.

Evet tatlım önemli olan kaliteli olmasi inşallah kaliteli embiryolarimiz olur.allah yardımcın olsun tatlım sende yarın opudan sonra rahatlarsın. inşaallah allahım nasip eder hepimize

sagol canım insallah. hakkımızda hayırlısı...en zoru da kimseye birşey diyememek...

Canım umudihar arkadaşımızdan 5 yumurta toplanmıştı ve iki embriyo transfer edilmişti şükür ki hamile.. Lütfen stres yapma olumlu düşün olumlu olsun bir tanesi bile yeter rabbim ol derse

ay canım ya ne güzel şeyler söylüyorsun! :)

canım yorma kendi, ayakta fazla kalma, gönlünü ferah tut. yerleşme kanaması olması muhtemel, pek çok kadın yazdı bu şekilde, hamile olduğunu gördü.

korkuyorum

yerleşme olabilir canım evet.

Mide yanmasina bir cay bardagi suyun icine bir tatli kasigi elma sirkesi koyup ic canim.test ettim onayladim.sip diye kesiyo.

kızlar, 3.gün embriyosu ile 5.gün embriyosu arasında ne fark var?
benim doktorum, embriyo olursa bölünmeye devam ederse 3. gün transfer olur dedi. ne fark var aralarında?

Crinone jel kullanıyorsan o yapıyor kahverengi lekelenme. Benim de olmuştu. Hatta hastalandım sanmıştım. 3 gün sürdü sonra da geçti...

Canım umudihar arkadaşımızdan 5 yumurta toplanmıştı ve iki embriyo transfer edilmişti şükür ki hamile.. Lütfen stres yapma olumlu düşün olumlu olsun bir tanesi bile yeter rabbim ol derse
Evet canım bende iki koydurmayi düşünüyorum inşallah canım rabbim dualarımızı kabul etsin emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah

ayy insallah oledir kizlar ya dun hemsiremi aradim jeldendir dedi acaba birde doktorumu arasam belimde agrio insallah hamileyimdir

canım işyerinde ayaklarımı uzatıyorum öyle çalışıyorum perfonmasım düştü asla hareket etmiyorum sadece lavabo ihtiyacımı karşılamak için kalkıyorum sadece o da bi adım ötemde bulunduğum odada lekelenmelerim dün çok vardı bugün sadece bi damla geldi doktorum kanama hala görünüyor olursa panik yapma dedi ama ne bilim haklısın canım ama çalışmak durumundayım işyerim biliyo ztn hareket etmiyorum asla ayağımı uzatarak çalışıyorum gün boyu bide küçük oda var orada sırtüstü uzanıp 1 saat yatıyorum böyle işte ama dediğin gibi hareket edeyim hemen lekelenme oluyo benim durumum iki ucu boklu değnek... off offff

Canım sagolasın....
Cok üzüldüm ama yapacak birşeyim yok duadan başka.
Sanki 2 defa olmadı ya artık olmazmış gibi düşünüyor insan...
Zeynom bende çok üzüldüm ve hep sanki bundan sonra sonuçlar negatif olacakmış gibi geliyor ama bak çok güzel bir örmek var karşımızda "kanbolat" ta ne deneyimler yaşamış ve şimdi hamile. Darısı başımıza diyelim, Allah nasip etsin diye dua edelim. öyle yılmak yıkılmak yok, biz zaten zoru başaran kızlarız. kocaman öpüyorum, sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…