2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

ağlamak yok duygusal,olabiliriz ama, gözyaşlarımızı test gününde pozitifi görünce dokucez
Insallah canim bilmiyorum bi tuhafim bu aksam kimsem yok yanimda uzaktayim annemlere cok ozledim bi annem olsa biliyorum daha iyi olucam ona sarildigimda gecicek hepsi ama yok yanimda

Insallah canim bilmiyorum bi tuhafim bu aksam kimsem yok yanimda uzaktayim annemlere cok ozledim bi annem olsa biliyorum daha iyi olucam ona sarildigimda gecicek hepsi ama yok yanimda

muhakkak öyledir canım zor bir dönemden geçiyoruz bende annemlerdeyim ama benim de annem,yok yanımda sırf oğlum,için kalıyorum onunla ilgilenemeyeceğim için elimde kendi,evimizde kalıyor onu da,göremiyorum sadece burada sizlerle konuşup dertleşiyorum güçlü olmak zorundayız bizi,ancak bizler gibi olanlar anlar davulun sesi uzaktan hoş gelir:KK43:

muhakkak öyledir canım zor bir dönemden geçiyoruz bende annemlerdeyim ama benim de annem,yok yanımda sırf oğlum,için kalıyorum onunla ilgilenemeyeceğim için elimde kendi,evimizde kalıyor onu da,göremiyorum sadece burada sizlerle konuşup dertleşiyorum güçlü olmak zorundayız bizi,ancak bizler gibi olanlar anlar davulun sesi uzaktan hoş gelir:KK43:
Aynen canim kimse anlamaz haklisin sabirla yurumeliyiz bu yolu pes etmek yok

iyi aksamlar cnmm bugun girecek halim yoktu sadece okuyup derman bulmaya calisiyodum hem basim agriyo hem umutsuzluk kemirip duruyo benim ama senin msjini gorrunce dayanamadim bende cook uzaktayim okadar ihtiyacim varki anneme aileme ama yoklar cok uzaktalar icim cok yaniyo nedense bende bu aksam tutamiyorum bi turlu kendimi bii basimayim dusun kocam bile yok gece yarisina kadar herseyi tek basima yasiyorum bu 3, denemem ama artik negativlerden biktim bu seferde olmayacakdiye korkumdan ne dusunecegime kime ne ddiyecegimi bilmiyorum cok uzgunum her seferinde tekrardan basa dobmekten cok yoruldum...iyiki varsiniz biliyorumki benimle beraber bu yolda ayni dusunce ve duygulardayiz

iyi aksamlar cnmm bugun girecek halim yoktu sadece okuyup derman bulmaya calisiyodum hem basim agriyo hem umutsuzluk kemirip duruyo benim ama senin msjini gorrunce dayanamadim bende cook uzaktayim okadar ihtiyacim varki anneme aileme ama yoklar cok uzaktalar icim cok yaniyo nedense bende bu aksam tutamiyorum bi turlu kendimi bii basimayim dusun kocam bile yok gece yarisina kadar herseyi tek basima yasiyorum bu 3, denemem ama artik negativlerden biktim bu seferde olmayacakdiye korkumdan ne dusunecegime kime ne ddiyecegimi bilmiyorum cok uzgunum her seferinde tekrardan basa dobmekten cok yoruldum...iyiki varsiniz biliyorumki benimle beraber bu yolda ayni dusunce ve duygulardayiz
Bu aksam biz duygu patlamasi yasiyoruz insallah senin icin bu son olur canim evet hepimiz ayni duygulardayiz ayni umutlar korkular endiseler insallah hepsi yersizdir bosadir beni cok duygulandirdin zaten oyleydim dahada yogunlastim simdi annem olsa dizine uzansamda gecse butun hersey diyorum ama yok biz variz ve birborimize destek olmaliyiz cunku biz cok gucluyuz

Bu aksam biz duygu patlamasi yasiyoruz insallah senin icin bu son olur canim evet hepimiz ayni duygulardayiz ayni umutlar korkular endiseler insallah hepsi yersizdir bosadir beni cok duygulandirdin zaten oyleydim dahada yogunlastim simdi annem olsa dizine uzansamda gecse butun hersey diyorum ama yok biz variz ve birborimize destek olmaliyiz cunku biz cok gucluyuz

umarim cnm umarim bu son olur yoksa ne yaparim inan bilmiyorum artk o gucu kendimde bulamiyorum keske olsalar yanimizda hersey bitecek gibi olurdu ama yoklar...bende senin msj ini okuyunca yuregime dokundu aglamak istemiyodum ama tutamiyorum korkularimiz endiselerimiz bizi yikip geciyo bi gun bu korkular biter demi bizde o mutlu gunlerimizi yasariz belki....

umarim cnm umarim bu son olur yoksa ne yaparim inan bilmiyorum artk o gucu kendimde bulamiyorum keske olsalar yanimizda hersey bitecek gibi olurdu ama yoklar...bende senin msj ini okuyunca yuregime dokundu aglamak istemiyodum ama tutamiyorum korkularimiz endiselerimiz bizi yikip geciyo bi gun bu korkular biter demi bizde o mutlu gunlerimizi yasariz belki....
Seni uzdugum icin kusura bakma insallah son olur canim benim Rabbim guc versin sana insallah tutunur bebegin sana bunu butun yuregimle istiyorum dualarim seninle Allahim yardimcin olsun hep yaninda olsun merhameti sevkati

Arkadaşlar merhaba ben 6+1 hamileyim hafta içi kalp atisini dinlemek iiçin cagrdi doktor karindanmi bakiliyor dinlemek için yazabilirmisiniz

Seni uzdugum icin kusura bakma insallah son olur canim benim Rabbim guc versin sana insallah tutunur bebegin sana bunu butun yuregimle istiyorum dualarim seninle Allahim yardimcin olsun hep yaninda olsun merhameti sevkati

olurmu cnm asla sen uzmedin tam tersi ben de cok kotuydum bu aksam bende bi duygusaldim icimi dokecegim birine ihtiyacim vardi tam foruma girdim sizi takip ediyodum dedim size dokeyim icimi...iyiki varsiniz sizde olmasaniz catlarim cunku bizi bizim durumuzda olmayan insan anlayamaz onlara gore tek kelimelik birsey bizim yasadiklarimiz ama halbuki bi omre sigmaz...insaallahh hersey gecer insaallah dedigin gibi bu son olur

olurmu cnm asla sen uzmedin tam tersi ben de cok kotuydum bu aksam bende bi duygusaldim icimi dokecegim birine ihtiyacim vardi tam foruma girdim sizi takip ediyodum dedim size dokeyim icimi...iyiki varsiniz sizde olmasaniz catlarim cunku bizi bizim durumuzda olmayan insan anlayamaz onlara gore tek kelimelik birsey bizim yasadiklarimiz ama halbuki bi omre sigmaz...insaallahh hersey gecer insaallah dedigin gibi bu son olur
Haklisin canim bizi bizden baskasi anlamaz kimse cekmedigi aciyi bilemez disardan kolay gelir ama bide bize sorsunlar sende iyiki varsin bende cok rahatladim icimi dokunce iyiki variz biz Rabbim hep yanimizda olsun

| nick | Yaş | Sebebİ | Kacıncı Deneme | Sonuç
| umudihar | 25 | erk ek infertılesi | ılk deneme |HAMİŞ:emir_bebek:
| yesılıncı | | pko.erkek ınfertılesi | 2.deneme | Beklemede
| nahre | 23 | erkek ınfertılesı | ılk deneme |Beklemede
| nezoo | 28 | Pko 1 cocugu var | 2.deneme |Beklemede
| sbry | 25 | sebebsız ınfertıle | ılk deneme |Beklemede
| Pbb | 36 | sebepsiz infertile | ilk deneme | HAMİŞ:emir_bebek:
|bibebemolsa| 22 | agır pko | İlk deneme | HAMİŞ:emir_bebek:
|prensim1975| 38 |erkek ınfrtılesı.rhım drlıgı| 3.deneme |HAMİŞ:emir_bebek:
| RUYA38 | 39 |çiko kıstı-erkek ınfertılesı | ilk deneme | Beklemede
| egelii | 27 | erkek ınfertılesi | ilk deneme | HAMİŞ:emir_bebek:
|OzlTzk | 32 | erkek ınfertılesı | 2.deneme | HAMİŞ:emir_bebek:
|gokyuzun | 31 | erkek ınfertılesi | ilk deneme |yola dewam
|Atayf | 36 |tup.tkali 1cocugu var | 2.deneme. | HAMİŞ:emir_bebek:
| gypsy84 | 30 | erkek infertilesi. | 2deneme. | yola dewam
| daniel | 31. | endometriozis. | ilk deneme. |HAMİŞ:emir_bebek:
|Jonguil. | 27. | erkek infertilesi. | ilk deneme.| beklemede
|Hcrky | 26. | Pko. . | 3.deneme. . | yola devam
| erre. | 28. | tupler tikali | 2.deneme | beklemede
| cantan3m | 22 | erkek infertilesi | 2.deneme. |beklemede
| rabishlek | 28 | cikolata kisti. | ilk deneme | beklemede
| ayshn | 30 | sebebpsiz infertile | 2.deneme | beklemede
| dere1905| 34 | yumi rezervi azligi| 5.deneme | HAMİŞ:emir_bebek:
| sersak14 | 31 | yumi rezervi azligi| ilk deneme | yola devam.
| ceyb | 29 | sebepsiz infertile | 2.deneme | HAMİŞ:emir_bebek:
|Kanbolat| 31 | pko.tupleri tikali|3.deneme| HAMİŞ:emir_bebek:
|Senyeterkiiste|41 | tek tupu var| ilk deneme| Beklemede
|umut2255|34| endometriozis.|ilk deneme|Beklemede

|Sevcanf|28|erkek infertilesi|ilk deneme|Beklemede
|Doga14|35|erkek infertilesi.1oglu var|4.deneme|beklemede
|nokakci| 35 | tupleri tikali.| 2deneme.|Beklemede

Sizin takla atan bebişlerinizi sevsinler...
Maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Hepinizin nicklerinin yanında Hamiş yazsın inşallah..
umudihar hamilemisin sennnn:rolleyes::rolleyes:
Çok tebrik ediyorum..

offf kızlar kanamam oldu çok korktum şuan için sıkıntı yok dediler ama çok korktum daha dur yeni başladık bu ne diye geçirdim aklımdan neyse şimdilik herşey yolunda yüce rabbim hayırlısı ile kucağımıza da almayı nasip eder inş

offf kızlar kanamam oldu çok korktum şuan için sıkıntı yok dediler ama çok korktum daha dur yeni başladık bu ne diye geçirdim aklımdan neyse şimdilik herşey yolunda yüce rabbim hayırlısı ile kucağımıza da almayı nasip eder inş

Allah korusun canım doktorunu aradın mu yat ayaklarının altına mindervkıy dinlen yorma kendini

X