2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Selam canlarımmm anca dr git gel girebildim cok şükürr bugün alttan keseyi gördük dr iyi dedi gayet pembe geri gelen jeli sordum korkma kahvede gelebilir pembede normAl dedi içim rrahatladı çift embriyoydu tek gördü olsun bunada şükür Rabbim hepinize nasip etsin 20 gün snra kalp atısını duymaya giitcez nasipsse❤️❤️
ne güzel darısı bana pazartesi gideğim dr bakalım

Hadi hayirli olsun canim bende girdum keseyi bana da iki tane transfer edilmisti bir tsne kese gorundu rabbim ssglikli bir sekildd kucagimiza almayida nasip etsin insallah
Olsun cnmmm bi tanesinede hasretz yeterki Rabbim onu getırmek nasip etsin dünyaya senin adınada cok sevindim kucagımıza almak nasip olsun❤️❤️

ayaz23 ayaz23 dediğin gibi pozitif görmekle bitmiyor kese kalp atışı doğuma kadar hp tetikteyiz her an korku var bitmek bilmeyen anacaknkucağımıza alınca korku bitiyor,ohhh diyorsun o zaman

canım ceviz,badem,fındık ben de alıcam,bi de transferden sonra ananas yiycem.ben de hep düşünüyorum ve evde oldukça netteyim,o yüzden transferden sonra işe dönmeyi düşünüyorum,ne kadar az takarsam o kadar iyi...

Allahim bizleri evlat hasretiyle yakma bekletme bekletipte sana isyan etmemize izin verme ayaklari altina cennet serilen o guzel duygulardan bizleri mahrum etme nolur hepimiz ANNE olmak istiyoruz SEN herseyin hayirlisini bilensin gorensin herseyin hayirlisini bizlere nasip eyle actigimiz elleri amin diyen dilleri bos cevirme senden gayri yok derdimize derman verende SEN alanda kucaklarimizi bos birakma Yarabbim hukum sende cagre sende emanetlerimiz sende 'OL' deyiver olsun Rabbim amin ecmain

Hamile kalan arkadaşlara bişey sormak istiyorum ya ben doğru düzgün yan uzanamıyorum vücudum geriliyor sanki ve ağrı yapıyo bayağı sizDe de oluyor mu..sanki karnımı yanlarımı falan iki taraftam çekiyorşar
Bende aynı şeyleri yaşıyorum inşallah pozitif olur sonucumuz ona işaretidir umarım

Bende aynı şeyleri yaşıyorum inşallah pozitif olur sonucumuz ona işaretidir umarım
Canım ben hamileyim zatrn:)Yani pozitif sonucu gördüm çok şükür ama keseyi falan göremedim hala..şimdi onları yaşıyorum..Ve bayağı gerilme var ne bileyim normal mi bilemedim..Bu dış gebelik oluyomuş otarz şeylerden korkuyorum ya..Transferden sonrada bel ağrım ve kasık ağrım olmuştu bayağı ama senin bel ağrın inş pozitife işarettir:)

Allahim bizleri evlat hasretiyle yakma bekletme bekletipte sana isyan etmemize izin verme ayaklari altina cennet serilen o guzel duygulardan bizleri mahrum etme nolur hepimiz ANNE olmak istiyoruz SEN herseyin hayirlisini bilensin gorensin herseyin hayirlisini bizlere nasip eyle actigimiz elleri amin diyen dilleri bos cevirme senden gayri yok derdimize derman verende SEN alanda kucaklarimizi bos birakma Yarabbim hukum sende cagre sende emanetlerimiz sende 'OL' deyiver olsun Rabbim amin ecmain

amin amin ne güzel yazmışsın

aminnnnnnn amin hepimize nasip olsun inş

Bu ne güzel dua Burcucum . AMİNNN

X