2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar bende tüp bebek ile hamile kaldım çok şükür 4+2 olduk :)) Rabbim olmayan herkese nasip etsin
ay rabbim hepimize nasip etsin insallah. kac yumurta oluştu, kaç transfer oldu canım? birde ilaç olarak hangi ilaci kac doz kullandın? çok soru oldu özür ama merak ediyorum hep işte, aklım hep bu işte, başka birşey yapamıyorum

Arkadaşlar Meraba hamile kalan arkadaşlara hayırlı olsun sağlıkla bebişlerin kucaklarına almayı nasip etsin..diğer tedavi görenlerede öncelikle sabır diliyorum çünkü beklemek gerçekten çok zor inşallah güzel haberler alırlar..bende hamile kaldım ilk tüp bebek denememde çok şükür ama hala bekliyorum kese oluşacak mı diye...kalp atışımı duyabilecekmiyiö diye..

merhaba canım dualarına amin inşallah duyarsım kalbinide kesesinide gör inşallah benimde ilk denemem bak ne guzel umut oldun ama ilk diye tedirgindim ama su serptin içime çok sagol :)

Hamile kalan arkadaşlara bişey sormak istiyorum ya ben doğru düzgün yan uzanamıyorum vücudum geriliyor sanki ve ağrı yapıyo bayağı sizDe de oluyor mu..sanki karnımı yanlarımı falan iki taraftam çekiyorşar

merhaba canım dualarına amin inşallah duyarsım kalbinide kesesinide gör inşallah benimde ilk denemem bak ne guzel umut oldun ama ilk diye tedirgindim ama su serptin içime çok sagol :)
Bende o kadar uğraştık şimdi tüp bebekte ilkinde olmaz diye düşünüyordum ama öyle değil Allah nasip etsin yeter ki..içinizi ferah tutun)

Güzel temennilerin içinde teşekkür ederim Allah sanada gönlünde olan herkese de nasip eder inş..

Evet cnm 6ekim hem kese hemde kalp atisi icin bir cagirdilar
Belirtin varmi ben hicbirsey hissetmiorum yaa
Midem falan bulanmasi gerekmiomu acaba
Aaaaa niye oyle ikisini bi arada yapiyolar,once keseye bakip rahatlatsalar ya cicegi burnunda anne adayini :) ilginc geldi.ama gec olsun guc olmasin,sen icini ferah tut.zaten kocaman bi pozitifimiz var cok sukur :) :) benim 9. gune kadar tik yoktu,sonrasinda 1-2 gun kasikta igne batmasi oldu.test gunu de hafif adet agrilari basladii,ara ara devam ediyo hala.oyle bulanti falan olmadi ve hala yok.eskiden oldugu gibi dogal olarak mide bulandirici seylerde bulaniyo sadece :) biliyosun forumda hoc belirti yasamayip hamile olanlar var.okulda bi arkadasim var dogal yoldan 8 aylik hamile,ilk gunden beri tum belirtilerini hala yasamaya dvm ediyo.diger arkadasim da 5 aylik ama ilk gunden beri en ufak bi belirtisi bile yok...o yuzden sen takilma belirtilere,cok uslu senin bebis :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…