2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kiz vallhi biz ruh ikizi gibiyiz.. hahah bnde baslamistim bnm gerci pazar gunu hepsini birden yaptim.. halilarimi veemsitim belki gebe kalirsam yapamm diye.. hahaah ayni duaunmusuz..
Suan stresten degil bn enfeksiyon yasadim doktr fitil verdiydi sanirim ondan gelmedi.. bugun hic aksamaz.. 2gun sonra olurum.. ama su bas agrisi bni delirtti suan.. buz koydum.. iyim.simdi
hmmmm ne güzel aynı fikirdeyiz :) ağrın fazla ise ağrı kesici iç canım

Kizlaaarr:KK76: degerim 1o3 olmuuusss:nazar::nazar::nazar::KK76:
rabbim sizlerede nasip etsin ins. dualariniz desteginiz icin cok tesekkur ederiiimm:KK15: sizleri cok seviyoruuumm.

Yupppiiiiiiiiiii :KK49:canim ya cok.sewindimmm hayrlisiyla dunyaya gelmeyi ve hayrli ewlat olmayi nasip etsin allhim bizde seni sewiyruzz dualrini bizden.esirgeme.. insallh... :emir_bebek::nazar:

Bende pek tasvip etmem ağrı kesici ilaçları çok zor durumda kalmadıkça içmem anca adet sancılarında aydan aya :)

Ya bnm tsh m varya hersabah ilc kullnmktan migdem bulniyr artik.. su 1ayi nasil hecircem bilmiyrum.sonra yine ilac ilac ilac allhim ole bir sifa verinki hepimize saglikli ollim..

evet arkadaslarim cok sagolun desteginiz icin belkide bu surec icerisinde sizden baska hic kimsem yok benim bana sizin yazdiklariniz destek veriyo belki gunde 40 kez dolasiyor teselli ariyorum allah razi olsun

Yahu b
Yupppiiiiiiiiiii :KK49:canim ya cok.sewindimmm hayrlisiyla dunyaya gelmeyi ve hayrli ewlat olmayi nasip etsin allhim bizde seni sewiyruzz dualrini bizden.esirgeme.. insallh... :emir_bebek::nazar:
Yahu bu Forum beni cildirtcak. Hevesim kursagimda kaldi yaa. gormuyorum yeni gelen msjlri. Dualarim sizlerle. Amiinn hepimize hayirli saglikli evlatlar versin rabbim

Yahu b

Yahu bu Forum beni cildirtcak. Hevesim kursagimda kaldi yaa. gormuyorum yeni gelen msjlri. Dualarim sizlerle. Amiinn hepimize hayirli saglikli evlatlar versin rabbim

Vanim bnm.bildirimlere gir.. orda sennin.yazin alintilandi diye yaziyr ordan takip et :KK19:

evet arkadaslarim cok sagolun desteginiz icin belkide bu surec icerisinde sizden baska hic kimsem yok benim bana sizin yazdiklariniz destek veriyo belki gunde 40 kez dolasiyor teselli ariyorum allah razi olsun

Hic birimizin kimsesi yok cnmm allh sendede razi olsun.. sen.kndini uzme.. insallh olcak hayrli habeelerini bizlerde bekliyruz,.

Kk beni site bagimlisi ilan etmis hahahahahaa :KK31:
Nerde yaptırıyosn kuzum sen? Eminim bu sefer bebişlerin seninle olacak:)
Cnm ben yurt disindayim burdaki bir tup bebek hastanesinde tedavi oluorum
Prosedur ve yasim geregi ne yaptiysam bir turlu ikna edemedim doktorumu sanki inat gibi nuh dio peygamber demio tek de tek bende uzuluorum yillardir hayalim hic bu durumlara duscegimi bilmeden ikizlerim olmasini isterdim
Ama yok ikna olmuor haci ablam :KK70:
Hayirlisi tek olsun bizim olsun arkasi gelir insallah
aslinda yoluna yordamina uydurup yapiolar ikitne transfer benmde 25 yasndym ikitane tra sfer oldu sen soyle druna canm isrr et ozellikle dondrulms transferlerde ikitaneyi dr onerio zaten sennki cins :) ins tutnr sana
hemde nasil cins kiss sanki gaci sabah kalkip bana hayirdemek icin aksamdan pratik yapio gibi nonn nonnn nin diyip duruo
Bende hayirlisi vardir bunda bir hayir diorum

Ya bnm tsh m varya hersabah ilc kullnmktan migdem bulniyr artik.. su 1ayi nasil hecircem bilmiyrum.sonra yine ilac ilac ilac allhim ole bir sifa verinki hepimize saglikli ollim..
Al benden de okadar cnm her gun o levotironun kabina yaklasinca ôguresim gelio ama bebislerimiz icin katlancaz
Hele su aralar beni gormelisin
Levotiron minicik rahim kalinlastirici ilac minicik folic acite minicik hepsini de bir atamiorum midem almio tek tek icmek zorunda kaliorum isgence :)

X