2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Bendensin :)) benim esim de bi tek sperm gunu vardi. Annemle gittik hep biz. Onun eksikligi de zor ama napalim. Insallah hepsinin mukafatini verir Allahim ..
Evet canım ben hep yalnizdim bi tek transferde annem yanimdaydi eşim olsa iyi olurdum çokta güzel ilgilenirdi biliyorum eşimi kesinlikle ayağa kaldirmazdi ama napalım bebeğimiz geleceği için katlaniyoruz bu duruma inşallah allahım nasip eder emegimizi boşa çıkarmaz

canım yarın adetin 21.günü lucrin igne başlıo haftaya adet olurum 3.günü gidicem sonrasını bilmiom ama aramızda az zaman olucak sanırım adet oldun dimi
oldum canım benim transfer 20-23 eylül arasında olacak bir aksilik çıkmazsa inş.arka arkaya herkes güzel haberler verir inş...

Hadi hayırlısıyla kavuş miniklerine ayy cok heycanlıı
Çıktım canlar. 2 yumurtam nakledildi. Rafadan ve Lop koydum isimlerini ev yolunda ilerliyoruz.
Canım şimdiden gözün Aydın )bebişlerini sana sıkı sıkı tutunur inşallah))
tutunsunlar inşallah ağzına kalbine sağlık canım. Bugün dinlenme günü. Yarın görüşürüz. Sevgiyle bebeklerimizde kalalım

Kan sulandırıcıyla ilgili bilgim yok ama doktorun neye istinaden bırak deseler de bırakma demesi ilginç tabi cnm bence sor bunu hani siz neden böyle söyleme gereği duydunuz de canım benim ama dediğim gibi ben bıraktım hayırlısı endometriosiz sorunun yoksa bi araştır canım iyice ben araştırıp doktora sorunca onayladı ve bırakıcaz deyince beni de haberdar et olur mu merak ediyorum doktorun ne dicek bakalım

Bide biz öyle sanslıyızki haziranım küçücükken yıldız kadarken görebiliyoruz ogün okadar güzeldiki hiç unutamıcam yani Bu arada sen bidaha dr gidip gördünmü kuzuyu iyisiniz inşAllah

Evet canım aynen ya doktor kontrolüm yarın lekelenmelerim de kalmadı hamilelik belirtilerim devam ediyo mide Bulantıları yalnız Uyuyamıyorum sabahın köründe kalkıyorum hakkımızda hayırlısı yarını Düşündükçe kalbim küt küt sen ne zaman görüyosun bakalım Bebişini

Canim hadi hayirli olsun insallah siki siki tutsunlar seni :)

Bu cumartesi gelin dedi ama bana erken gibi geliyo belki hafta içine alırız randevu bakalım yarın yine kan vercem 1000leri geçtiyse gideriz nasip inşAllah

Benim hiçbir sorunum yok görünürde.tedavinin en başından beri çok sağlıklı olduğumu söyledi dr.tabi yaşımdan dolayı.38 yaşındayım ben.belki bunu gözönünde bulundurdu ilaveten ama dediğim gibi ben kürtaj geçirdim onu sebep gösterdi.haftaya çarşamba soracağım bakalım. tek mi ikiz mi hem onu göreceğiz.

arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak ben opu 28 ağustos perşembe günü oldum ertesi gün beni aradılar embriyo 4 hücreye bölünmüş denildi.benim transfer iptal oldu(sağlık sebebinden dolayı)1 eylül pazartesi beni tekrar aradılar .8 hücreye bölünmüş denildi ve sabah dondurduklarını söyledi.şimdi hesaba göre 5.günmü embriyosu oluyor.ama 3. gün embriyosu 8 hücre ye bölümüş oluyor denildi.ayyy kafam cok karıştı 2.kalite Allahım onu bana bağışlasın umudum var umudumun olması lazım ama kafam cok karıştı bana yardımcı olabilirmisiniz....şimdiden teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…