2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Merhaba kızlar,
35 yaşında ve 10 senelik evliyim, yaklaşık 4 senedir çocuk istiyoruz. Son 2 sene içerisinde 3 kez aşılama 2 kez tüp bebek yaptırdım. 20 ağustosta 2. tüp bebek tedavime başlamıştım. Tedaviye başladığım günden beri sizin topiğinizi okuyordum sürekli ama hiç yazmadım. Transfer olanlara tutunsun diye dua ediyordum, test sonucunu bekleyenleri ben de heyecanla bekliyor değerinin yükselip yükselmediğini merakla takip ediyordum ve sağlıkla kucaklarına almalarını diliyordum hep içimden. 2 eylülde 2 tane 3. gün embriyosu transfer edildi bana yan bugün 8. günümdü. Dayanamadım işten dönerken hastaneye uğradım ve kan verdim. Az önce sonucumu öğrenmek için aradığımda 25,8 dediklerini duyduğum an gözyaşlarıma hakim olamadım......O kadar umutsuzdum ki.....İlk denememde 2 tane 5. gün embriyosu transfer edilmişti ve tutmamıştı. Her denemeden sonra negatif sonuca o kadar alışmıştım ki kendimi negatife alıştırmıştım ama tanrım bu kez beni güldürdü. Şimdi cuma günü tekrar test yapıcam, dilerim sevincim yarıda kalmaz....

Umudihar, değerinin katlandığını okudum seni ve hamile olan bütün arkadaşları tebrik ediyorum ve allah sağlıkla kucağınıza aldırsın. Senin sabah ezanında dua ettiğini okuduktan sonra ne zaman ezan sesine gözümü açsam allaha yalvarıyordum... bana ışık oldunuz, moral oldunuz, hepinize teşekkür ederim.Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama beni de dualarınıza katarsanız çok sevinirim...
Canım benim ya gözyaşlarıma hakim olamadım okurken.hayırlı olsun Yüce Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.Kaç senelik özlem son bulmuş darısı bizlerin başına.

Canım o günkü kanamadan dolayı fitil olanını bıraktırıp iğneye başladım gece ağrıdan uyuyamadım şiddetli bel ağrısı çekiyorum canım kasıklarımda kasılma ve gerilme var ama çok deil kuşku içinde olmak bu benim için zor geçiçek sanırım progestan iğneden dolayı acaba bel ağrısı yaşayan var mı? Sen de var mı peki bu iğnenin yan etkileri mide bulantısı yapıyormuş ama
canim durumn nasl oldu az daha iyi oldunmu.

Kızlar transferim yarın...ölücem heyecandan...hamile kalan arkadaşlar transfer sonrası yap ve yapma dediğiniz şler var mı? Sevgiler
Ben soliyimm canim trnsfere sıkısık git sakin sonta taktrma.. trnsferdensonra 10dakk faln yatriyrlar ya seni iddrara sikisik sekilde.. odaya alirken kasilama.. birde hemn idrara cikma.15 dakkada ole dur ikinma.. ewe taksiyle don uzat aklrini taksiciyede.. dwyinmi ameliytliyim.. yavas yavas gelsin.. ewe gelince yat ayginin altina yumusak yastik koy.. bukafadr. Hadi hayrli sonuclarinolsun insallh..

Kızlar ya kafayı yemek üzereyim bebişlerden başka hiçbirşey düşünemiyorum...Transfer zamanın yaklaştığı her gün heyecanım daha da artıyor.Bi yakınım hiç kafana takma olmayacakmış gibi düşün diyor ama elimde değil.Sizlerede böyle olmuş muydu?yada oluyor mu?

Ay canım insallah hayırlısı allahtan bwnde salı gidicem kısmet olursa kalp atışı için bir duysam o sesi bayağı rahatlıcam rabbim herkeze nasip etsin
Ohhh masallhhh canimmm saliya ne kaldi surda.. insallh.. hepimiz ivin guzel olucakk..

Ya kızlar pozitif sonuc alanlar belirler nezaman basliyo bende hiç bişe yok :emir_bebek:
canım benim 5.haftada az az hissettirmeye başlamıştı 6 da daha da belirginleşti özellikle göğüslerde hassasiyet,şişlik ve damarlar çıktı kasık ağrılarım artmıştı 8.haftamda ise zirveyi oynadı özellikle bulantı ve kusma açısından bu hafta da 8deki gibi aynen devam ediyoruz :) hiç meraklanma yakında gümbür gümbür hissedersin :KK45:

canim durumn nasl oldu az daha iyi oldunmu.

Canım iyi olmaya çalışıyorum işte Bulantılarım çok var sabaha kadar uyuyamadım kusmaktan uyuyamadım iğneler ağır geliyo karnımda şişlik halsizlik sinirlilik hali sakin ve rahat olmaya çalışıyorum sen nasılsın canım nasıl gidiyo dikkat et kendine

Canım benim ya gözyaşlarıma hakim olamadım okurken.hayırlı olsun Yüce Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.Kaç senelik özlem son bulmuş darısı bizlerin başına.
Haber diye buna derim işte!!! Helal olsun kız sana! yılmadın, yıkılmadın ve Rabbim seni mükafatlandırdı. Değerlerin katlanarak çoğalsın ve ellerinde bebeğin olsun inşallah

Kızlar ya kafayı yemek üzereyim bebişlerden başka hiçbirşey düşünemiyorum...Transfer zamanın yaklaştığı her gün heyecanım daha da artıyor.Bi yakınım hiç kafana takma olmayacakmış gibi düşün diyor ama elimde değil.Sizlerede böyle olmuş muydu?yada oluyor mu?
Aaa sakinn ol ruyammmm olcak mis gibi dusun bk bnn varya diyrsumki anamm dollnmis 2yumim var ya.. annesinn kuUlari diye sewiyrdum trnsfer oldu.. elime tuttdular bebklerimin.fotosunu.. dedim bunlar bnmmi sakin ol canim.. lutfenn.. normal bir aurec oldugunu ve golerini kapat.. doktrun sana hamilesindedigini hayl et.. ve olcak..

Canım iyi olmaya çalışıyorum işte Bulantılarım çok var sabaha kadar uyuyamadım kusmaktan uyuyamadım iğneler ağır geliyo karnımda şişlik halsizlik sinirlilik hali sakin ve rahat olmaya çalışıyorum sen nasılsın canım nasıl gidiyo dikkat et kendine
canm benmde cok bulantim oluyor ama kusma yok sukur. artk yemkte yapamiyrm bulantidan. cocuk icin sabredecz. iyi olmana sevindim.

aklımda başka hiçbir şey yok! Allahım ne olur bana bi evlat ver diye her an içimden geçiriyorum. Başka bir şeyi düşünmemin imkanı yok. Yalnız değilsin :KK70:

X