2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Evet canım bende hepsi var heyecan korku endişe allah sonumuz Hayır etsin Canım senin adetin 8.gun yani iğnenin 5.gunu yumurtaların kaç mm olmuştu

aminn cnmm....inan burda hiiic bilgi vermiyolar kendi kafalarina gore bakiyolar ben arada bir deenk geliyodum ama hatirlamiyorum...yurtdisinda aciklama zor yapiyolar ben sordugumda bile hersey iyi deyip gecirdiler ozamanda bile kontrole cok nadir cagirdilar simdide zaten hep dondurulmusla oldugi icin kontrolu bile 1 kere yapiyolar dusun yanii

ay canım benim ağzından bal damlıyor inş doktorum hiç muayene etmedi haftaya bakacaz dedi değerler 1000 olmadan kese gözükmez diyorlar

hayirlisi tatlimm yaa dedigim gibi insaallah bisi yoktur bana kalirsa bide baska doktora git derim icin rahatlasin diye ben oyle ikilemde kaldigim zaman hemen alternatif doktoruma gidiyorum

aminn cnmm....inan burda hiiic bilgi vermiyolar kendi kafalarina gore bakiyolar ben arada bir deenk geliyodum ama hatirlamiyorum...yurtdisinda aciklama zor yapiyolar ben sordugumda bile hersey iyi deyip gecirdiler ozamanda bile kontrole cok nadir cagirdilar simdide zaten hep dondurulmusla oldugi icin kontrolu bile 1 kere yapiyolar dusun yanii
Anladım canım bende doktor hemşireye not alması için söylerken duyuyorum yoksa özellikle bana bilgi vermiyorlar. Aslında hiç birşeyi bilmeyeceksin bu aşamada kafan daha rahat olur.:)

Amiiiiiin. Seninki de süpermiş...ne isim var aklında? dün eşime isimler hakkında takıldım. hiç istemediği bir kaç isim var...illa onlar olacak diye...sinir oldu :) olmamış çocuğun isim kavgası bizimki :p
Olucak insallah canim hemde ikiz ismi dusunuruz insallah hatta benin ucude tutarsa ohh mis:KK70:

Kızlar transferim yarın...ölücem heyecandan...hamile kalan arkadaşlar transfer sonrası yap ve yapma dediğiniz şeyler var mı? Sevgiler
Canım benim tavsiyem ilk 4 gun tuvalet dışında kalkma derim ama arada mutlaka dolas kan dolaşımı icin iyi beslen sakın kabiz olup afedersin ıkınma karnını hep okşayarak onlarla konus ben ninni bile dinlemistim sana stres yaratacak insanlardan uzak dur ve tedavini seni anlamayan kimseyle paylasma seni mutlu eden kisileri eve cagir ve onlarla zaman gecir allahım insallah sanada nasip etsin o güzel duyguyu ...

Kızlar transferim yarın...ölücem heyecandan...hamile kalan arkadaşlar transfer sonrası yap ve yapma dediğiniz şeyler var mı? Sevgiler

caniimm benimm burda bi arkadasimiz sagolsun yazmisti ondan aldim yenmesi gerekenleri...
kabak cekirdegi ananas narsuyu kivi madensuyu su elma süt polen ari sutu
yememen konusundada aci eksi tuzlu asitli maydanoz yesillik gibi benzer seyler daha cook vitamini bol olanlari tuketin diyolar ben bu sefer simdiden butun listelerimi herseyimi hazirladim bilee dusun:-)
bide tabii bu benim fikrim doktorlar her nekadar normal hayata devam edin diyosada bence oyle degil tabi hersey allahin takdiri ama ne demis rabbim sen tedbirini al gerisini bana birak diye ben ilkinde dikkat ettim dis gebelik oldu ama sonucta hamile kaldim 2.dede dikkat etmedim hiiic tutmadi bu sefer daha dikkatli olcam en azindan kendimi suclamamak adina daha tedbirli olcam

caniimm benimm burda bi arkadasimiz sagolsun yazmisti ondan aldim yenmesi gerekenleri...
kabak cekirdegi ananas narsuyu kivi madensuyu su elma süt polen ari sutu
yememen konusundada aci eksi tuzlu asitli maydanoz yesillik gibi benzer seyler daha cook vitamini bol olanlari tuketin diyolar ben bu sefer simdiden butun listelerimi herseyimi hazirladim bilee dusun:-)
bide tabii bu benim fikrim doktorlar her nekadar normal hayata devam edin diyosada bence oyle degil tabi hersey allahin takdiri ama ne demis rabbim sen tedbirini al gerisini bana birak diye ben ilkinde dikkat ettim dis gebelik oldu ama sonucta hamile kaldim 2.dede dikkat etmedim hiiic tutmadi bu sefer daha dikkatli olcam en azindan kendimi suclamamak adina daha tedbirli olcam
Canım çok teşekkür ederim hızlı cevabın için. Acı ekşi tuzlu yemicem. Bolca yeşillik ve meyve ve protein yicem diye anladım. Ve tabii ki de fiziksel aktiviteye dikkat edicem. 12 gün boyunca mı bunlar?

Canim oncelikle insallah hayirli olur hakkinda ben senden once alicam guzel haberi insallah :) bana doktorum ilk 3 4 gun yatiyoruz dedi sonra aci yeme dedi kabiz olma ananas corekotu ve tarcin cubugunu onerdi cayina koyup icebilirsin dedi agir kaldirmak uzanmak hizli hizli yurumek yok dedi merdiven inip cikarken dikkat et bide hani yataktan hic cikmamazlik yapma ben ara ara kalkip yurudum

Canim hayirli olsun. Ben transferden sonra pek yatmadim. Transferin ertesi gunu 7saatlik bi yolculuk ysptik. Dikkat et agir kaldirma. Yataktan oyle hemen kalkma yavas yavas. Ben transferin 7.gunu ise basladim. Kabak cekirdegi yiyorum ve bir bardak havuc suyu iciuorum. Ilaclarini zamaninda al. Enerjini dusuren insanlarla mumkunse gorusme vee en onemliside dua Rabbim ol desin oluversinn insallahh.

Canım çok teşekkür ederim hızlı cevabın için. Acı ekşi tuzlu yemicem. Bolca yeşillik ve meyve ve protein yicem diye anladım. Ve tabii ki de fiziksel aktiviteye dikkat edicem. 12 gün boyunca mı bunlar?

aynennn tatlimm yesilliktede maydanoz ve benzeri urunler yenmeyecek bunlar 12 gun boyunca ama tabi insaallah hamile kalirsak hep devam ayni seylere cunku hamile kalsak bile korkularkmiz bitmez bide arkadaslarimizz cook guzel yazmis stresten kabizliktan veee negativ dusuncelerden uzak durmamizm lazimm bunlara bu sefer kesinlikle dikkat edelim telefon tablet bilgisayarla pek ugrasmamiz gerek bunlarida hem teyzemden hem gorumcenden biliyorum bide eger imkanin varsa annen yada kizkardesin yaninda olsun ben maalesef bu konuda cook yalnizim en azindan senin yukunu hafifletecek birileri gercekten cok iyi olur psikolojik olarak daha rahat olursunn

X