2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

aminn aminn cnmm...ewet cnm buyuk ihtimalle muayene oldun ondan oluyodur bazen zorluyolar oyuzden yine kontorle gidersin zaten ozaman soyle doktorunun haberi olsun ama dedigim gibi ciddi birsey degil bende mutlaka oluyo bazen
Çok sağol canım inşallah muayene ile ilgili durumdur.ilk olunca pimpirik oldum ; (

Çok sağol canım inşallah muayene ile ilgili durumdur.ilk olunca pimpirik oldum ; (

ayy senii cok iyi anliyorum cnmm ilkde olsa inan sonda olsa bu halimiz gecmiyo cunku biuim durumumuz diger insanlara gore daha hassas oldugu icin hep bi korku icindeyiz ben oyle pimpirikliyimdirki kendi ailemde esimde bikmistir artik umarim anne olunca dayanikli oluruz

ay canım benim ağzından bal damlıyor inş doktorum hiç muayene etmedi haftaya bakacaz dedi değerler 1000 olmadan kese gözükmez diyorlar

ben başaaramadım hala çok pimpirikliyim umarım siz başarırsınız

Aminn politimmmm dularim hepinizle iann ban gercektenn.. rabbim nasip etsin herkese... allhim kucaklarimizi bos birakmasin insallh..
Canım çok sevindim Rabbim kucagımıza alcagımız günleride göstersin inşAllah yerim ben onu nasılda yükseliyo maşAllah subhanAllah

Çok ara ara takip edebiliyorum sizleri, ne güzel ne çok hamilemiz var. Allah sağlıkla kucağınıza da almayı nasip etsin. Hayırlı evlatlar olsunlar inşallah. Okudukça hamileleri gördükçe umutlanıyorum. Tekrar bir an önce denemek istiyorum ama iki olumsuz deneme beni korkutuyor.

Merkez değiştirmeyi de düşünüyorum. Merkezden yana hiç şikayetim yokken yeni br maceraya atılmak mı orada devam etmek mi buna karar vermeye çalışıyorum !!! Çok zor kararlar pfff

Merhaba kızlar,
35 yaşında ve 10 senelik evliyim, yaklaşık 4 senedir çocuk istiyoruz. Son 2 sene içerisinde 3 kez aşılama 2 kez tüp bebek yaptırdım. 20 ağustosta 2. tüp bebek tedavime başlamıştım. Tedaviye başladığım günden beri sizin topiğinizi okuyordum sürekli ama hiç yazmadım. Transfer olanlara tutunsun diye dua ediyordum, test sonucunu bekleyenleri ben de heyecanla bekliyor değerinin yükselip yükselmediğini merakla takip ediyordum ve sağlıkla kucaklarına almalarını diliyordum hep içimden. 2 eylülde 2 tane 3. gün embriyosu transfer edildi bana yan bugün 8. günümdü. Dayanamadım işten dönerken hastaneye uğradım ve kan verdim. Az önce sonucumu öğrenmek için aradığımda 25,8 dediklerini duyduğum an gözyaşlarıma hakim olamadım......O kadar umutsuzdum ki.....İlk denememde 2 tane 5. gün embriyosu transfer edilmişti ve tutmamıştı. Her denemeden sonra negatif sonuca o kadar alışmıştım ki kendimi negatife alıştırmıştım ama tanrım bu kez beni güldürdü. Şimdi cuma günü tekrar test yapıcam, dilerim sevincim yarıda kalmaz....

Umudihar, değerinin katlandığını okudum seni ve hamile olan bütün arkadaşları tebrik ediyorum ve allah sağlıkla kucağınıza aldırsın. Senin sabah ezanında dua ettiğini okuduktan sonra ne zaman ezan sesine gözümü açsam allaha yalvarıyordum... bana ışık oldunuz, moral oldunuz, hepinize teşekkür ederim.Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama beni de dualarınıza katarsanız çok sevinirim...

Cnm bnde olmustum aferin ve minoset ictim transfer oluncada minoset içtim 2 kere yani dr müsade etmişti

ayyy icimi rahatlattin cnmm ya allah razi olsun ben zaten pazartesi oldum heralde cumaya kadat gecer sadece bitki cayi iciyorum bide sulandirilan asprin sogukalginligi icin bi tanede aferim alirim yarina kadar biraz hafiflesin yeter yinede transfer oncesi gittigimde soylerim yine dua ediyorumki transfer oncesi oldu yoksa hep kendimi suclar dururdum

Canımmm cok sevindim tebrik ederim degerlerin kactı ve kacıncı gün gördün keseyi lütfen söylermisin bende heveslendim
Tabii ki soylerim.9.gun 171 11.gun 382 14.gun 780 16.gun 2250 dr.1600 uzerine cikinca kese gorunur demisti.ben garanti olsun diye bugun gittim.transferim 22 agustosta olmustu. Karsilastir bakalim degerlerini senin nasil

Evet canım bende hepsi var heyecan korku endişe allah sonumuz Hayır etsin Canım senin adetin 8.gun yani iğnenin 5.gunu yumurtaların kaç mm olmuştu

Ayyyyyyy allhimmm ne guzell yarrbimm sukurlerr olsun.. ne guzell ya.. umut olmusumm sana.. ewet canim sabh ezani her yagmur yagdiginda rabbenyi okur hepimizw dua ederim rabbim.nasip et hepimize hyrli ewlatlar ver cenin yawrularimiza ruh ufle diye.. cok seivindim canmm gercktwn.. 10senlik bwbk ozlmenin bitti cok sukur.. sindi katlansin katlansinn insllh... dualrim.hepinizle.. yarbbim bebklerimizi kucagimiza almyi nasip etain insallh..

Ahh canım rabbim hasretini sonlandırsin biran önce kavuş... Sağlıkla kucağına al .. SİZLER BİZİM YEŞEREN ÇİÇEK AÇAN UMUTLARIMIZSINIZ.. OKUDUKÇA HEVESLENIYORUM,,, NE GÜZEL :) Tekrar tebrik ederim

Ewett
Huhuhhhhh süperrrrr, çok sevindim canım darısı kese görmeye ve kalp atışlarını duymaya inşallah,
ewettt cnmmm bnmmm yaaa loveforummm ya.. ogumleride bir goreyimm sonrasida bekllncek.. allhim saglikli bir sekildekucagima almyi nasip etsin.. insallh... hepimizinnn allhim kucaklarimizi yawrularimzla doldursun insallh..

Ahh canım rabbim hasretini sonlandırsin biran önce kavuş... Sağlıkla kucağına al .. SİZLER BİZİM YEŞEREN ÇİÇEK AÇAN UMUTLARIMIZSINIZ.. OKUDUKÇA HEVESLENIYORUM,,, NE GÜZEL :) Tekrar tebrik ederim

Teşekkür ederim canım allahım sana ve isteyen herkese nasip etsin kimseyi çocuğuyla sınamasın. Allah zamanı geldiğinde hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…