2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

S Sky_sun canim sagolasin ole yapmaya calisiyorum tatlm ozaman bende sigortadan yararlanim tatlm tanidik eczacimiz var zaten halledicez artik tatlm rapor ne kadar zamanda cikio eeee benim iki asilamm var 6 yillk evliyim canm rapor için uygun olurmuyom acaba tatlm
Canım rapor için 23 yaşından büyük olmak yeterli iki iğneli aşılama şartı var eğer ciddi bi sorun yoksa rahim filmi raporu sperm testi falan lazım benim 10 günde çıktı raporum

Canım rapor için 23 yaşından büyük olmak yeterli iki iğneli aşılama şartı var eğer ciddi bi sorun yoksa rahim filmi raporu sperm testi falan lazım benim 10 günde çıktı raporum
Tatlm bende bu solediklwriinin hepsi mevcut ozaman sıkıntı yok desene tatlm az önce yazdigum gibi derdm para değil bu tutmazsa bidaha olucak biadaha olucak esinle ikimizde şirket iscisiyiz ne kadar kenarda kalirsa bidahaki deneme için destek olur die dusunuoyuruz buradan yalnisda anlasilmak istemm dogrusu tatlm cvplarin için çok tesekkur ederim Rabbim emek lerimizi boşa cikarmasin inşallah

Sorularima hic usenmeden cvp veren arkadaşlara teşekkürler kiZlar Rabbim cumlemizin kucagini bebislerle doldursun cumlemize hayirli bebisler nasip etsin bebisli uykusuz geceler nasip etsin gündüzleri popomuzu yere koymadan aksama kadar peşinden kosacagimiz bıcırıklar nasip etsin buyuyuncede vatanina milletine kuranina dinine imaminina bayragina ve ecdadina sahip cikacak evlatlar nasip etsin inşallah (amin)

Tatlm bende bu solediklwriinin hepsi mevcut ozaman sıkıntı yok desene tatlm az önce yazdigum gibi derdm para değil bu tutmazsa bidaha olucak biadaha olucak esinle ikimizde şirket iscisiyiz ne kadar kenarda kalirsa bidahaki deneme için destek olur die dusunuoyuruz buradan yalnisda anlasilmak istemm dogrusu tatlm cvplarin için çok tesekkur ederim Rabbim emek lerimizi boşa cikarmasin inşallah
Niye yanlıs anlayalım cnm yaa maddi kısmısa yormuyormu bizi ama sonuna kadar gitcez tabi normalde 3 kutu gonal f kullanırken herkes ben 8 kutu kullandım 2500 tl sadece ilaçlara verdik ama olsun yine olsa yine veririm deger cünkü dünyalara değerler❤️❤️❤️

Canım neden yanlış anlayacağız bizde ilk seferde olmazsa ikinci üçüncü denemeye gücümüz yetsin diye rapor çıkardım.sende hepsi mevcutsa hemen bi fakülte hastanesine git liste iste o listeyi hazırla canım.kendi hastanelerinde bir kere de olsa sperm testi istiyorlar olmazsa eşinle git orda nasıl bilmiyorum ben Trabzondan aldım

Oyyy bebişin büyümüş 7. Haftaya girmişsiniz az kalmıs cnm 2 haftaya atlatırsınız sen bolca dinlen ❤️❤️

Canımsın ya Allah razı olsun güzel temennilerin için dinleniyorum ay bazı insanlar beni sinir etti artık kulak tıkıyorum yok neymiş çok gözümden sakınıyormuşum da bilmem neymiş Allah aşkına düşük tehdidi yaşayan biri napar bi bardak bile kaldırmaz artık önemsemek istemiyorum umrumdA olsun istemiyorum herşey yoluna girecek

TABLOYA ISMINI YAZDRMAK ISTEYEN VARSA
YAS
SEBEP
KACINCI DENEME
SONUC..
BU SAYFADA HAMILE KALAN ARKADASLARDA SESLENIYRUM HEPINIZI YAZMAK ISTYURUM YAZIN KAYT EDERIM SAYFANIN 1.CI SAYFASINDA HEPSI
Canım

Yaş 22
Sorun erkek infertilitesi
İkinci deneme
Sonuç daha tedavi asamasındayım

Son düzenleme:
Canım ben 13.gun kanda 182 gördükten sonra ki gun yaptım çok hafif bir çizgi çıktı sakin 10.gunden once kanda yapma canım gereksiz strese girme inşallah guzel olucak senin dediğin gibi o bebk bu eve girecek allahın izniyle
Benim gibi transferin 4.gunu yapıp tek çizgi görüp kanda test yapmaya bile tutmadı die gitmeyin:110:

Canım iğnelerin 4.günündeyim igne olarak şuan iki doz merional 150mg kullanıyorum corasprin ve folbiol içiyorum yarın da kontrolüm var :) sen hangi ilaçları kullanıyordun
Benimde ilaçların 3.günü gonal f 225 doz ve menapon kullanıyorum bide enfeksiyon ilacı ve Folicede diye vitamin yarın benimde kontrolüm var inşallah herşey yolundadır belkide aynı gün opu olacağız ne güzel kendime yandaş arıyordum tedavisi biten daha çok kişi var burda rabbim tedavilerimiz in sorunsuz geçmesini nasip etsin inşallah

Kızlaaarrr mesajları sıkı bir şekilde takip ediyorum her zaman yazamasam da hepimize dua ediyorum güzel haberlerle seviniyorum ❤️❤️ Umarım sonuçta mutlu haberler yener :)
Transferin 5. Günündeyiz heycan panik korku umut umutsuzluk bütün duyguları beraber yaşıyorum. Geceleri korkudan uyuyamıyorum eşim ters bi hareket yapar diye. Bu günler nasıl geçecek hiç bilmiyorum ama siz varsınız ve emininki duygularımı çok iyi anlıyorsunuz kızlar. Gerçekten çok karmaşık duygular içimde yavrularım hala benimle mi bilmiyorum sadece umut edebiliyorum. Rabbim hiç birimizi bu bekleyişden eli boş döndürmesin ❤️❤️ Âmin
Ayrıcaa

rabishlek /28 /çikolata kisti /ilk deneme /15 Eylül'de sonuç alıcaz inşallah :)

X