2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Farklı yere gidiyorm o zaman
Canim cok uzak demezsen ilk gittigin yere git ama zaten cok erken baktirmistin.oradaki sonucta katlayip katlamadigini goreceksin baska merkeze gittiginde sifirdan baktirdigini dusuneceksin.
ben sana kendimi ornek vereyim ona gore karar ver canim.benim ilk bhcg degerim 140 ikinci degerim 220 ve iki testi farkli merkezlerde yaptirmak zorundaydim ve 2 kat artisi gormedim bu yuzden tedirginim..

inşallah, yarın doktorun güzel şeyler söyler ve transfere hazırlanırsın. ben de dondurulmuşlarla tedavi oluyorum. adetimin ikinci günü geçen çarşamba doktora gittim ve başladık. iyi haberler alalım inşallah :)

Aynen canim agzi olan konusuo bende kimseye solemesem iyi ama benim kisiligimde yok ben mutluluklar paylasilinca artip uzuntulerde azalir die dusuorum ne diyiyeyimAllaha havale ettim canim benim ablamon ilk denemesi tuttu Allahim hayielisyla buyutmek nasipedeerese 9 yasindalar zaten bole guzel ornekler olunca icim ferahlo canlarim sizlerle birtikte :)

Çok geçmiş olsun canım.Iyice dinlen mercimeğin bi tanecik annesi)

Saol canım benim kanamalarım hala devam ediyo akşama doğru biraz o yoğun kanama azaldı gibi ama tabii devam ediyo sabahtan beri yatıyorum hiç kalkmıyorum canım Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah saçma sapan insanlar durumumu hiç önemsemeden üzdüler beni uzak durucam artık böyle insanlar salak gibi ne umursuyosun sanki herkes kendine dikkat etsin hayatınızda üzen insanlar varsa uzak dursun

[\QUOTE="umudihar, post: 36772393, member: 505821"]Bunu diyen kim hangi cahil...
Seni nasil bu duruma getrwbiliyr...
Ve sen bu gibi insanlari neden takiyraun..
Kimki o.. oda allhin aciz kullarindan..
O yuce bilici falanmi.. olmaz tutmaz falan gibi.. allhin isine karisiyrr .. allh bole insanlari asla sewmez.. sen uzme kardeaim canini.. verici allh.. unutma.. bu yaptiklarimizin hepsi.. bir vesile.. allhim kadeeimize guzel hayrli ewlatlar almayi nasip etsin.. o arkadasinada hidayet versin..[/QUOTE]
Cok doru soluyosun canim Allah havale ettim zaten yavrum o anlik üzüldüm sora geçti sitres yok bizim hayatimizda kizlar :)

Bana da transferi sonraki ay yapıyorum dedi. Bu 2ay sonra mı demek oluyor.? 2kez regl olduktan sonra yani... Sonuç olumlu olsun da beklemeye razıyım ben:)..

QUOTE="haziran0806, post: 36772442, member: 543553"]

Canım o zaman neden benimki ilk denemede tuttu 2 tane embriyo transfer edildi ikiside birinci kalite ama Rabbim bir tanesine can verdi... Hiç takma bir sürü makale yazı okudum o söylenen saçmalıktan başka hiçbirşey değil Rabbim gelene de gidene de zamanı tayin etmiyo mu o yüzden Allah'tan başka kimse bilemez doktorum da aynen böyle söylemişti biz doktor olarak bir aracıyız bazı faktörler yüzünden tutmayabilir ama Allah'ı vekil tayin et O Ol derse olur demişti ben de öyle yaptım sen rahat ol kimseyi takma söyleyen biraz düşüncesizlik etmiş durumun hassasiyetinin farkında olmadan mutlu umutlu ol gör bak Rabbim güzel bi bebek nasip eder[/QUOTE]
Sagol cancazim iyi dileklerin icin benim ablaminda ilk denemede tuttu 9 yasinda evlatlari var simdi ne bilim bi anlik yulseldim simdi iyiyim ama cok tatlm Rabbim hakkimizda hayirlisini nasip etsin bebegm

E="melegimmmmmm, post: 36775229, member: 622389"]benimde 2.beta hcg bugundu 311,8çıktı :) 12. günüm[/QUOTE]
Canim benim cok gecmis olsun senin adina cok uzuldum insallah bebegin seninle kalir, bugun neler hissttigini anliyorum moralini bozmamaya calis dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…