2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canım sen beni şimdi çok iyi anlarsın işte :KK70: başka bir topiğe daha yazmıştım oradan da cevap vermişler iğnenin etkisi kalmamıştır şimdiye kadar diye inşallah testte bi problem yoktur yarında yapayımda ona göre umutlancam :KK70:

yok canm ilaclarla alakasi yok ilacn etkisi yankis hatrlamiosam catlama ignesinn 32 saatmi 38 saat sonra gecio zaten bthcg degerin kanda dolnmya baslams yavas yavas demekki silik cikti o yuzden insallah sorun cikmadan kavusursn bebegine.

stres yok bugün yarın haber verirsin bize tedavi başladııı diye :KK70:

neler yaptın canım giden gelmiyor

canım benim seninle test günümüz aynı sencede erken deil mi kan testi için düşük çıkcak ben kendimi bitircem zaten c.tesiye kadar bekleyemiycez bu gidişle de bir iki gün daha geçsin diyorum ben. sen neler yaptın nasılsın test normal test hassas değil
Yaa bu site beni deli etti hala msjlari felan goremiyorum bide donuyo:KK43: dun opum oldu 22 embriyomuz olmus:)

canım benim seninle test günümüz aynı sencede erken deil mi kan testi için düşük çıkcak ben kendimi bitircem zaten c.tesiye kadar bekleyemiycez bu gidişle de bir iki gün daha geçsin diyorum ben. sen neler yaptın nasılsın test normal test hassas değil
canım bekle istersen o zaman bende ne olsun benimde cumartesi normalde adet olmam lazım bekliyorum çok duygusalım

Yaa bu site beni deli etti hala msjlari felan goremiyorum bide donuyo:KK43: dun opum oldu 22 embriyomuz olmus:)

Maşallah ne kadar güzel sayı. Inşallah hepsi sağlıkla gelişsinler. Sanırım birer gün ara ile alacağız sonuçlarımızı hadi hayırlısı. Inşallah hamilemiz diye yazmak kısmet olur.

İnsallh cnm bnmm insallhh..

Ben yeni görünümü daha sevdim aslında. Ne yapsak bir tedavi listesi oluştursak mı? Böylece daha kolay takip edebiliriz birbirimizi. Bunu ilk sayfada hep yenileyebiliriz. Daha önce başka gruplarda görmüştüm.

Ben başlatmış olayım;

Doga14 yas:35 deneme: 3 test tarihi: 25 Ağustos ( yani inşallah)

Canim bnm hayrli olsun insallh.. Guzel sonuclarini bekliyruz..
Bende ole yapiyim istedim ama onu yoneticiler yapiyr liste seklinde.. Ondanda izin almak lazim..

Kuzummm hala msj lari goremiyorumki:KK43:( opumu oldum cok iyi gecti bu kez 27 yumurtam toplanmis az once aradilar 22 enbriyomuz varmis:)

Yaaaaaa ben sanaaaaa dedimmmm dimi cok guzel olcakkkkk diyee ohhhh cok sukurr insallh busefer olcakkk canmm bnmm cok sewindim korkuyrsun hasta olcam diye bak olmadin... Dedim sana .. 22oh neguzel cnm bnm hayrlisiyla dollnsin.. Transfer nezamn.. Ttlim

Maşallah ne kadar güzel sayı. Inşallah hepsi sağlıkla gelişsinler. Sanırım birer gün ara ile alacağız sonuçlarımızı hadi hayırlısı. Inşallah hamilemiz diye yazmak kısmet olur.
Insallah canim yaa.... ama benimkiler dondurulucak 2 adet sonrasinda transfer olcak

Yaaaaaa ben sanaaaaa dedimmmm dimi cok guzel olcakkkkk diyee ohhhh cok sukurr insallh busefer olcakkk canmm bnmm cok sewindim korkuyrsun hasta olcam diye bak olmadin... Dedim sana .. 22oh neguzel cnm bnm hayrlisiyla dollnsin.. Transfer nezamn.. Ttlim
Halimi bi gorseydin ama icler acisiydim:)) 40 kadar yumurta olusmus agridan duramiyodum evden ciktik yolda kaza olmus merkeze gec kaldik apar topar opuya girdim ama agridan surunuyorum resmen. Ohss olmim diye 27 tanesini almislar ciktim opudan. Hadiiiii bu seferde tuvaletimi yapamadimmi!!! Anesteziden sonra yapmak lazimmis. Saat bese kadar tuvalaetimi yapmayi bekledim gondermediler. Simdi biraz agrim var ama iyiyim genel olarak cok sukur. YA BU ARADA BEN UYGULAMADAN GIREMIYORUM SILIP TEKRAR YUKLEDIM AMA OLMADI NAPICAM BOYLE ZOR

insallah guzel sayıda kaliteli embriyon olcak Allahn izni ile simdi dondrcklrmi ohss riski oldumu canm.bende napiyim ogluma klasik muzik dinletiorum faydasni gorenler cok olmustA :)

Ayyyy masallh canim bnm allhim sag saglim kucagina almayi nasip etsin dinlet dinlet.. Simdi gulucukler atiyrdur ...
Sende ciElge yapsana profiline gir.. Kisisel bilgilerine tikla orda bebgin cizelgwsini yap gorelim .. ::KK66:

X