2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

insallah guzel sayıda kaliteli embriyon olcak Allahn izni ile simdi dondrcklrmi ohss riski oldumu canm.bende napiyim ogluma klasik muzik dinletiorum faydasni gorenler cok olmustA :)
Ooooooooo ana ogul k3yiftesiniz yani:)) aman masallah niyelim size:)) ohss olmim diye yumurtalarin hepsini toplamadi doktorum. Simdi dondurucaz 2 adet sonra transfer galiba

yok 2 tane transfer edildi canım. gel bi de benim herife sor çatladı :KK70: çıkmaz daha diyorum biliyorumda olsun ne olur yapsan sanki diyo bende çıkmaz diye yaptım ama silik çizgiyi görünce şaşırdık hayırlısı artık ben umut bağlamıyorum genede

olmasa emin ol çıkmıyor canım ben kaç kez yaptım 8. gün 9. gün o ikinci çizgiyi görmedim hayatım boyunca da göremeyeceğimi biliyorum bana da 2 embriyo koymuşlardı o yüzden hamilesindir bence inşallah kan testinde de değerin yüksek çıkar canım

Halimi bi gorseydin ama icler acisiydim:)) 40 kadar yumurta olusmus agridan duramiyodum evden ciktik yolda kaza olmus merkeze gec kaldik apar topar opuya girdim ama agridan surunuyorum resmen. Ohss olmim diye 27 tanesini almislar ciktim opudan. Hadiiiii bu seferde tuvaletimi yapamadimmi!!! Anesteziden sonra yapmak lazimmis. Saat bese kadar tuvalaetimi yapmayi bekledim gondermediler. Simdi biraz agrim var ama iyiyim genel olarak cok sukur. YA BU ARADA BEN UYGULAMADAN GIREMIYORUM SILIP TEKRAR YUKLEDIM AMA OLMADI NAPICAM BOYLE ZOR

Bitanem olsunn hasta olmamana cok ama cok sewindim gercekten.. Allhim insallh busefer olcak.. Hayrlisiyla.. oda geccek o agrilarinda geccwk insalhh. Canim bnmm .. Vallhi bilmiyrum ne olcak bole site uygulamadan anlmiyrdum kimin ne yazdiginin nettn giriyrdum simdi bildirim yapmislar ya canim.. Ordan bak takip et..

Bitanem olsunn hasta olmamana cok ama cok sewindim gercekten.. Allhim insallh busefer olcak.. Hayrlisiyla.. oda geccek o agrilarinda geccwk insalhh. Canim bnmm .. Vallhi bilmiyrum ne olcak bole site uygulamadan anlmiyrdum kimin ne yazdiginin nettn giriyrdum simdi bildirim yapmislar ya canim.. Ordan bak takip et..
Am
Ann
Sen naotin kuzum iyimisin ?gyilmaz nasil 3. Testi yaptimi

Am

Ann

Sen naotin kuzum iyimisin ?gyilmaz nasil 3. Testi yaptimi

Ben iyimm bitanemmmm reglimi nekliyrum ..
Gyilmaz iyi calismaua basladi yaptibyapti yukselmis kesinnhamile.. Doktr buhafta cagirmis.. Cok yogn oda seni merak ediyrdu.. Aksam yaziyim ona.. Seni..

Ayyyy imdaaatttttttt diye bagricam simdi yazamitorumda donuyo su uygulama duzelsin artiiiikkkkk

Daha duzelmez ttlim artik bole imis.. Biraz degil baygi yavasladi birde yaİbyazrken pit pit yukari atiyr kndini haha birde muzik koymuslar siteye.. Laptoptan girdiydim dun aksam farkeetim..

Daha duzelmez ttlim artik bole imis.. Biraz degil baygi yavasladi birde yaİbyazrken pit pit yukari atiyr kndini haha birde muzik koymuslar siteye.. Laptoptan girdiydim dun aksam farkeetim..
0hic sevmedim valla ben:KK43: oyyyy gyilmaza cok sevindimmmmmm slm sole. Senin adet 13 felandi dimi

A.s canimm bnm normalde bugunde bazen 1 2gun one atiyr kndini yarinda olabilirim bekliyruz.. Bizde sewmedik ama ne yapak.. Pofff icim darlndi.. Ha yazarken..
Valla yazmak eziyet.... sakin stres yapma cok dusunme ki adetin sebepsiz yere gecikmesin saka maka bi kac gune basliyosun cok sukur

Valla yazmak eziyet.... sakin stres yapma cok dusunme ki adetin sebepsiz yere gecikmesin saka maka bi kac gune basliyosun cok sukur

Ewet canmda simdi doktrum bana.fitil bersi adet olana kadar kullann,, diye.. belki ondan gecikebilir diye dusunuyrum,, ama allh nezamn isterse.ozamn olur canim nediyim.. cok sukurde ttlim korkuyrum diyrum ya tsh cikarsa yada cok duserse ya diyorum.prolaktinim yukselirse.. diye duaunuyrum ttnsferden.once tekkrar baktrcamm gozumde icimde rahat etsin..

Ayyyy masallh canim bnm allhim sag saglim kucagina almayi nasip etsin dinlet dinlet.. Simdi gulucukler atiyrdur ...
Sende ciElge yapsana profiline gir.. Kisisel bilgilerine tikla orda bebgin cizelgwsini yap gorelim .. ::KK66:

tamm canm yapayim :) insallah sende yasarsn bu duygulari cuma gunu gorduk ayni benim gibi yatiyo karnimda yan ellerinide yuznn altina koymus vallahi agladim onu oyle gorunce Ayyyy Allahim biran once versn sizede.

Kuzummm hala msj lari goremiyorumki:KK43:( opumu oldum cok iyi gecti bu kez 27 yumurtam toplanmis az once aradilar 22 enbriyomuz varmis:)
wooowww canım çok güzel inşallah hepside kalitelidir güzel güzel gelişip sana sımsıkı tutunurlar dualarım seninle çok sevindim transferin ne zaman habersiz bırakma bizi merak ediyoruz

Ben yeni görünümü daha sevdim aslında. Ne yapsak bir tedavi listesi oluştursak mı? Böylece daha kolay takip edebiliriz birbirimizi. Bunu ilk sayfada hep yenileyebiliriz. Daha önce başka gruplarda görmüştüm.

Ben başlatmış olayım;

Doga14 yas:35 deneme: 3 test tarihi: 25 Ağustos ( yani inşallah)

Merhaba tedavin hayırlı olsun inşallah çok güzel sonuçlar alırsın ben tablo oluşturmayı bilsem yapmaya adayım ama yapmayı bilmiyorum gerçekten dediğin gibi takip etmesi çok kolay olur

yok canm ilaclarla alakasi yok ilacn etkisi yankis hatrlamiosam catlama ignesinn 32 saatmi 38 saat sonra gecio zaten bthcg degerin kanda dolnmya baslams yavas yavas demekki silik cikti o yuzden insallah sorun cikmadan kavusursn bebegine.

ayyy canım inşallah inşallah

canım bekle istersen o zaman bende ne olsun benimde cumartesi normalde adet olmam lazım bekliyorum çok duygusalım

canım benim bu aralar herşeye olumlu bakmaya çalış pozitif ol inşallah bebişin seninledir sımsıkı tutunur sana

tamm canm yapayim :) insallah sende yasarsn bu duygulari cuma gunu gorduk ayni benim gibi yatiyo karnimda yan ellerinide yuznn altina koymus vallahi agladim onu oyle gorunce Ayyyy Allahim biran once versn sizede.

Varyaaa sen bole.anlatincaa ole hevesleniyrum varyaa allhim banada heekesede nasip etinnn canim bnmm cok mutlu oluyrum.baskalari gebe kalincada,. Allhim peygamber efendimizin suyu yuzu hurmetine..bizlerede nasip etsin.. hadi yapta gorelimm :)

olmasa emin ol çıkmıyor canım ben kaç kez yaptım 8. gün 9. gün o ikinci çizgiyi görmedim hayatım boyunca da göremeyeceğimi biliyorum bana da 2 embriyo koymuşlardı o yüzden hamilesindir bence inşallah kan testinde de değerin yüksek çıkar canım

bi kere bu idrar tsti beni yanıltmıştı pozitif çıkmıştı kan tsti yaptırdığımda negatifi görünce yıkılmıştım gene aynı şeyi yaşamak istemiyorum onun için yarın sabahta yapayım çıkarsa bir iki güne kan testine gitcme inşallah olumlu olur, sen nasılsın toparlayabildin mi kendini inşallah senden en yakın zamanda pozitif sonuçlar alırız (aminnn)

Ewet canmda simdi doktrum bana.fitil bersi adet olana kadar kullann,, diye.. belki ondan gecikebilir diye dusunuyrum,, ama allh nezamn isterse.ozamn olur canim nediyim.. cok sukurde ttlim korkuyrum diyrum ya tsh cikarsa yada cok duserse ya diyorum.prolaktinim yukselirse.. diye duaunuyrum ttnsferden.once tekkrar baktrcamm gozumde icimde rahat etsin..
Sakin ol kuzum strresin tsh uzerince cok etkisi var kendimden biliyorum

X