2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Bukadar merak ediyrsa bir kan testi yapteda gel cnmm he.. 2tane ise betahvg daha yuksektr.. Ondan dedim.. İkiz gbelerde yuksek cikiyr ya..

Bukadar merak ediyrsa bir kan testi yapteda gel cnmm he.. 2tane ise betahvg daha yuksektr.. Ondan dedim.. İkiz gbelerde yuksek cikiyr ya..
düşük çıkarsa test günü gelene kadar kendi kendimi yer bitiririm diye diye onu da ben yaptırmak istemiyorum en azından bir kaç gün daha geçsin isityorum hayırlısı artık bakalım sen ne yaptın regl oldun mu canım forumda da kimse yok herkes bıraktı gitti kimse yazmıyor

Vallhi ole bu halini goren girmk istemiyr.. Gyilmazla telden gorusuyrum tel numarasini verdiydi.. Calisiyr..İse basladi.. Artik hberleei telden aliyrum haha bn daha olmadim ttlimm beklmedeuim bugun ayin 12si.. Bugun diye dusunuyrum ama insallh.. Olurum stresvyapmiyrum ama icim sijildi beklmekten ne olcaksa olsun artik diyrumm

Ama sonucta icinde bir canli oldugunu bilceksin birde o var merkyen olcegine gerci sen bilirsin cnm bnmm esim cok merek ediyr ya oyuzden dedim.. Bu kacinci denemendi cnm

Ama sonucta icinde bir canli oldugunu bilceksin birde o var merkyen olcegine gerci sen bilirsin cnm bnmm esim cok merek ediyr ya oyuzden dedim.. Bu kacinci denemendi cnm

sen tedaviye başla da gün gün takip etcem seni :) gyilmaz kalp atışını duydu mu ne yaptı merak ettim, benim ilk denemem 2 aşılama yaptırdım tutmadı aşılamalaradn umudumuz kesilince tüp e karar verdik

Ay sinir oldum siteye. Toptan iletişimim kesildi sizlerle. Kimlerin test günü? Kimler hamile? Umudiharcım yalnız olur musun aşkolsun. Elde olmayan sebepler malesef. Ben bu arada dün doktora gittim. Bebiş büyümüş kocaman olmuş hatta 1 hafta da önden büyümüş. Ense kalınlığı ufakcık çıktı :) 1-2 güne de ikili test sonucu gelecek hayırlısıyla. Yüksek ihtimal erkek dedi doktor. Onu gördüm güzel haberler aldım ya dünyalar benim oldu.

sen tedaviye başla da gün gün takip etcem seni :) gyilmaz kalp atışını duydu mu ne yaptı merak ettim, benim ilk denemem 2 aşılama yaptırdım tutmadı aşılamalaradn umudumuz kesilince tüp e karar verdik

İnsallh cnm bnm insallh ogunlere bir gelebilsek :)) takiplesiriz.. Ben hissediyrum sen gebesin dersin bana.. Gyilmazada demitim sende nde umutluyum..
Biz hic asilama falan yapmadik direk tup bebk.. Oda ilk zaten biliyrsun.. Kalp atisi icin erken degilmi can..
Daha 1aylik.. Bebisi.. Doktru aramista.. Hafya yaada bu hafta kontrle gider.. İnsallh nezamn duyar bilmiyrum :) ya insallh artik bizlerde ollim ya..

Ayy canım inşallah Rabbim inşallah nasip ederde kavuşuruz bebişlerimize. Sen başla da tedaviye moralini yüksek tutmak içn takla bile atarız burda sen bize ço destek olsun sağol canım beniiimm. kalp atışı ne zaman duyuluyo kese ne zaman görülüyo hiç bilmediğim için soruverdim :) bilgisizlik başa bela hamile kalayımda inşallah öğrenirim o zaman herşeyi zamanına göre sorarım

Ay seni gordum icim nasil rahatladi ya siteden dolayi kimse girmek iatemiyr.. Okadar kiz vardi sonuc bekleyen opu olan hepai kayboldu.. Cnm bnmm ya elazigda birakmadi.. Bni sagolsun.. Ayy demk pasamizz geliyr cnmm bnmmm yaa... Oy bnm pasamm ewet siteden dolayi toptan kesildi.. İliskiler.. Gitti buda bnm sansima.. İnsallh senn icin cok guzel olcak sende yapsana bbeisine cizelge b sana bakar merak ederim kac aylik oldu diye burdan profiline tikla kisisel bilgilere gir ordan degistr kaydet bakiyim bebisne

He ya bnde net bilmiyrum ama bnm bildigim kalp atisi 1.5ay sanirim sonra duyrsun.. Allh razi olsun bitanemmmmmmmmmmm yanimda olun baska birsey istemm.. ah bir regli olsam hahah

canım bence gidip bir test yaptırsana eşinde isitiyorsa .birde yaptırdıgın test erken gebelik testimi

He ya bnde net bilmiyrum ama bnm bildigim kalp atisi 1.5ay sanirim sonra duyrsun.. Allh razi olsun bitanemmmmmmmmmmm yanimda olun baska birsey istemm.. ah bir regli olsam hahah

stres yok bugün yarın haber verirsin bize tedavi başladııı diye

Ozledim siziiiiiiiii:)
neler yaptın canım giden gelmiyor

canım bence gidip bir test yaptırsana eşinde isitiyorsa .birde yaptırdıgın test erken gebelik testimi
canım benim seninle test günümüz aynı sencede erken deil mi kan testi için düşük çıkcak ben kendimi bitircem zaten c.tesiye kadar bekleyemiycez bu gidişle de bir iki gün daha geçsin diyorum ben. sen neler yaptın nasılsın test normal test hassas değil

erkkler bizden daha heycanli oluolar bence benmkide sabah ben uyurken gitms almis gelmis 9.gunu nolur yapsan yani die :) kiramadm yaptim varla yok arasnda cizgyi gorunce adam şokk yasadi kan testnden sinrada inanamadi cok komikti onun o halleri bence ilaclrdan degil olmasa cikmaz zaten tutundu bebisin sana bence :)

canım sen beni şimdi çok iyi anlarsın işte başka bir topiğe daha yazmıştım oradan da cevap vermişler iğnenin etkisi kalmamıştır şimdiye kadar diye inşallah testte bi problem yoktur yarında yapayımda ona göre umutlancam

canim herkeste ayni olmuo ama ben 5.hafta keseyi gordum kucuk oldgu icin vajinal ultrasnla gorduk 6.haftada kalp atisini duymustuk erkk bebekler kendini daha erken belli ediomus ondan erken duyduk kiz bebeklern kalp atisi 8.haftayi bile bulabiliomus canim.:) merak ettiklerni sorrsan soylerm bildgm kadarı ile.

Ben yeni görünümü daha sevdim aslında. Ne yapsak bir tedavi listesi oluştursak mı? Böylece daha kolay takip edebiliriz birbirimizi. Bunu ilk sayfada hep yenileyebiliriz. Daha önce başka gruplarda görmüştüm.

Ben başlatmış olayım;

Doga14 yas:35 deneme: 3 test tarihi: 25 Ağustos ( yani inşallah)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…