2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim hayirli olsun. Insallah guzel haberlerini aliriz en kisa zamanda. Doktorun ve merkezin hakkinda bilgi alabilirmiyim? Benimde donmuslarim var donmus tedavisi ne kadar suruyor? Birde ne zaman BetaHCG testi yapiliyor?

Acıbadem tayfun bağış hastasıyım adetin ikinci günü estrofem verdi rahim kalınlığında göre transfer tarihi veriyor benim 20 gün sonra oldu memnunum canım senin de hakkında hayirlisi

Dok

Doktorum gebelik Testi için 8 ini beklememi söyledi ne mümkün canım ağlamak istiyordu bahanemi buldum işte
Bak ama yapma şimdi...... bebişlerini üzüyorsun .... annesi üzme kuzucukları......Test için bana en erken 13. gün demişlerdi bende dayanamayıp 9. gün yapmıştım hatta doktorum 2. kan testini görmeden net bişey diyemem değerin çok erken çıkmış dedi..... 10. gün 35.17 çıkınca tamam dedi ama yinede bakıcaz 13. gün değerine dedi. o süreç çok zor bilirim zaman duruyor sanki günler bitmek bilmiyor ama sanırım bu 9 ay böyle geçicek hayırlısıyla inşallah ....

ewet tatlm asılamalar olamdı ama nasıpse bu sefer cumlemıze nasıp etsın rRABBIM ınsallah gercektende bızı bızden baskası anlamaz oyuzden buraya gırınce desarj oluyorum canım

Atayf canım benim inş hala umud

Atayf canım benim inş ayrıca teşekkür ederim desteğin icin transferin yapıldığı gün dahil 9. Gün değilmi kan testin eğer öyle ise benimde yarın 9.gunum yarın Kanıma da baktirmak istiyorum senin son durumun nedir şu an arkadaşım bana kendi süreç in konusunda bilgi verirmisin

Bnmde ilkk ve son.olur insallh.. bnde gonal fkullndum.. 5adet yumim cikti 3u dollndi.. 2tanesini attilar.. riske atmak istemediler.. dogal ortamina.atmak isteddiler.. kaliteleride iyimis ama sonucta biz ne yapsak nafile.. rabbim nasip etsin yetrki... kasma kndini... 10gunu uap isyersen 2gun sonra tkkrr yaparain merakin gider hic degilse.. varsa zaten en ufak sekilde belli okur.. allh yar ve yarsimcimiz olsun..

AMİN CANIM INSALLAH BEBİŞLER BİZİMLE OLSUN HAYIRLISIYLA RABBIM KUCAGIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN POPİŞLERİNİ SIKA SIKA KUCAKLAYALIM ONLARI TATLIM İNSALLAH

Transfer günü sayılmıyor canım. 16 ağustos transfer tarihi 25 ağustosta yaptırdım il tahlilimi.....Şimdiki süreç yine bekleme 8 eylül kese ve kalp atışı kontrolü için çağardı doktorum....inşallah bide onları duysam çok rahatlıcam hayırlısıyla....ben 38 aşındayım 2005 yılındaki ilk tedavimden allah bağışlasın 9 yasında bir oğlu var bu ikinci bebek olucak inşallah allah nasip ederse.... allah bu yolda kimsenin elini boş çevirmesin.......

Bnmde 5 vardi :) 3dollndi ama 2si daha iyidi biri 4hucrelibirde 6.hucreli.. ildi.. suan ne yapiyrlar bilmiyrum :) insallh bnmde sonucum senn gibi guzel olur keseyi gordun degilmi suan ne durumdasin peki cnm

Bnmde 5 vardi :) 3dollndi ama 2si daha iyidi biri 4hucrelibirde 6.hucreli.. ildi.. suan ne yapiyrlar bilmiyrum :) insallh bnmde sonucum senn gibi guzel olur keseyi gordun degilmi suan ne durumdasin peki cnm
annesi bebişlerin seninle allahın izniyle sürekli karnını okşa ve onlara şarkılar söyle allahım hayırlısını nasip etsin inşallahhhhhhhh

AY BEN COK HEYECANLANDIM SENIN ADINA HADI INSSLLAH CANIM DIKKAT ET KENDİNE RABBIMIN IZNIYLE HAYIRLISI OLSUN TATLİŞKOM

annesi bebişlerin seninle allahın izniyle sürekli karnını okşa ve onlara şarkılar söyle allahım hayırlısını nasip etsin inşallahhhhhhhh

kese için 8 eylüle güne verdi doktorum cuma günü de gelebilirsin ama sen p.tesi gel kalp atışlarınada bakarız dedi bakalım inşallah o güzel duyguları hepimiz burda yaşarız canımmmmm

AY BEN COK HEYECANLANDIM SENIN ADINA HADI INSSLLAH CANIM DIKKAT ET KENDİNE RABBIMIN IZNIYLE HAYIRLISI OLSUN TATLİŞKOM
sağol canım.
valla işteyim çalışıyorum ama ağır bişey yapmamaya gayret ediyorum tabi ki.
zaten alt karnımda ağrı var.bazen geriliyor batıyor filan.bazen gerçekten rahatsız ediyor.
uamrım farklı kötü bir sonucu olmaz bu ağrıların.
transferin 3. gününden beri ağrı var çünkü az çok.

kese için 8 eylüle güne verdi doktorum cuma günü de gelebilirsin ama sen p.tesi gel kalp atışlarınada bakarız dedi bakalım inşallah o güzel duyguları hepimiz burda yaşarız canımmmmm

CANIM RAPOR FALAN ALMADINMI TRANSFERDEN SORA BEN ALICAM MECBUREN CUNKI BEN BUTUN GUN SOKAKTAYM POSTACIYIM NIHAYETINDE KORKARIM YA BI KOPEK FALAN KOSTURRSA YERE FALN DUSERIM OYUZDEN ALICAM RAPOR YATICAM CANIM YA AGRILARIDA BENCE COK KAFANA TAKMA TATLIM CUNKI HERKESIN BUNYESI BIR DEIL BASAKASINDA OLMAYAN AGRI SENDE OLABILIR BENCE BU BISEYLERIN TERS GITTIGI ANLAMINA GELMESIN IYI DUSUNELIM IYI OLSUN CANCAZIM RABBIM HAKKIMIZDA HAYIRLISIINI MURADIMIZ EYLESIN INSALLAH CANIM

evet canım bakılıyor 24 tane oldu inşallah hepsi tutar çok çok amin :)
ANAM 24 MU OKADAR OLUYORMU YA BENIM ASILAMADA BIR TANE OLMUSTU AYNI ILACLARMI KULLANILIO BENIM DURUM KOTUMU ACABA KIZLAR TELAS YAPTIM BEN ASILAMADA GONAL F KULLANDIM SİZLER NE KULLANIZ KIZLAR

Insaaaaaaaaaaalllllhhh cnmmmmm yaa hep konusuyrum sewiyrum onlati.. annesinin gulleri.. bnm yek dallarim onlar.. allhim onlara ruh ufletsin naip etain.. can bulsunlar..

Transfer sonrası 3 gün rapor verdi dr.yoksa ben işe geliyordum hemen ertesi gün.
ancak senin yorucu bir işin varmış evde dinlenmen tabiki daha makul.
ağrıları da pek takmıyorum aslında da ne bileyim işte insanın aklına herşey geliyor.
sen ne aşamadasın transfer gününü mü bekliyosun yoksa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…