2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Oyyy yerlesiolar insallah miniklerin cnmmmmm
SImsIki tutunsunlar annecigine insallah
Ben cok korkuorum ilkinde kaybettigim icin
Allahim adaklar adadim her haline her durumuna ragziyim
Ne olur beni bu gurbet ellerinde yalniz koymasin
Rabbim hicbirimizi evlat haSretiyle sinamasin insallahhhhh
Aminnn be mervisimmm aminnn yuce rabbim kimsenin kollarini bos birkmasi yavrularmz la dolsun insallh.. ne oldu bnm kimse tup bebk tedavisinde oldugumu bilmiyr.. annem kyinvalidem kyinpeder disinda.. dun bana whtsaptan bir t.kizi yazmiss seni gordum ruymda.. sen iyimisin diye.. anlamdim sastim kldim..

Aminnn be mervisimmm aminnn yuce rabbim kimsenin kollarini bos birkmasi yavrularmz la dolsun insallh.. ne oldu bnm kimse tup bebk tedavisinde oldugumu bilmiyr.. annem kyinvalidem kyinpeder disinda.. dun bana whtsaptan bir t.kizi yazmiss seni gordum ruymda.. sen iyimisin diye.. anlamdim sastim kldim..
cnm benim sadece esim ve annem bilio inan ne kadar az kisi okadar daha rahat kafa insanlari syrese sokuo beni :KK43: insallah teyze kizinin icine dogmustur ikizler aminnnnnn
Heeeee ewet yaaa kcinci gun embrysu cnm senn..
Bnm 6,gun embriosuydu cnm bide dondurulmus olunca eger varsa deger cok yuksek ve cabuk cikar
Ben fransadayim bu testi internetten aldim
Cohu kiside memnun hassasiyeti 10iu en hassasindan
Gunden gune koyulasmasi lazim artik insallah bu sefer sonu gelen kullarindan eglesin rabbim
3 dusugum var bnm bu bebisim okadar seyleri atlatti bende kalmayi da basaricak insallah

cnm benim sadece esim ve annem bilio inan ne kadar az kisi okadar daha rahat kafa insanlari syrese sokuo beni :KK43: insallah teyze kizinin icine dogmustur ikizler aminnnnnn

Bnm 6,gun embriosuydu cnm bide dondurulmus olunca eger varsa deger cok yuksek ve cabuk cikar
Ben fransadayim bu testi internetten aldim
Cohu kiside memnun hassasiyeti 10iu en hassasindan
Gunden gune koyulasmasi lazim artik insallah bu sefer sonu gelen kullarindan eglesin rabbim
3 dusugum var bnm bu bebisim okadar seyleri atlatti bende kalmayi da basaricak insallah
Oyyy kuzummmm busefer simsiki tutncak hic birakmiycak imsallh... canimmmm Iste bnde teste baka kaldim m olece nerden billim iste.. ama iyimis erknden cikar bnm daha 2.gun embryau cnm.. biri 6hucreliydi biride 4..bnm Idrarda cikmaz diye duanuyrum 10 eyllde belli oocak hersey.. ama insallh guzel olur.. hersey nediyim birakmasinlar bnide bnde gebeyim artik demk iatyrum bana trnsferde.. usg fotosunu versiler habirw cikarip cikarip ona bakiyrumm.. birde biz ewlndigimizde t.kizi bana hediye Bebek tulumu almisti gece yastigimin altina kiyyrum allhim bize merhamet etainn cenin lerimize ruh ufletsin insallh..

İlk denemenmi bilmiyorum eğer öyleyse en baştan genetik test yapmıyorlar...
Belki eşin ve sen özel labaratuvarda kan verip kan da kromozom analizi yaptırabilirdiniz doktor isteği olmadan..
Emriyonun sağlıklı olup olmadığına dair genetik inceleme ( pgt ) yapılabilmesi için de çok sayıda embriyo olması gerekiyor bunu da yapamazlar şu aşamada.1 tane embriyo bu çektiğin sıkıntıların sonunda sana bebek olarak dönsün inşallah...Güzel haberlerini okumayı diliyorum Rabbimden...
Allah razı olsun canım benim.tüm isteyenlere

Canım benim ne demek naptım ki kendine de dikkat etmen gerek öyle düşünme... Biliyo musun biz naparsak yapalım önce Rabbim Ol demezse gerisi hikaye! Belki döllenen sadece bi embriyo sen de can bulacak bunu Rabbim tayin ettiği için biz bilemeyiz ancak dua edebiliriz herşeyin bi zamanı var ben 5 yıllık evliyim kaç yıldır mücadele ediyorum ooooo anlatsam varya roman olur :KK56: Ha bugün ha yarın diye Allah'ın tayin ettiği zaman meğerse 8 Ağustos imiş:KK48: Demem o ki umutsuzluğa kapılma bak sana bi örnek vericem belki burda da Bikaç kez anlatmışımdır çünkü tedaviye ilk başladığım zamanlarda tanık oldum bu olaya beni çok derinden etkilemişti kadın kendisi bizzat yaşamış... kendisinin 17 yumurtası döllenmiş ve hepsi de kaliteli yanında bulunan başka bi kadının ise sadece bir yumurtası dölleniyo doktoru hiç umutlanmasın kaliteli deil umudunu yüksek tutma demiş derken transfer günü geliyo kadın diyo ki benim 17 döllenmiş embriyom var ve kaliteli diye rahat diğer kadının yok ama nolmuş o diğer kadının sadece 1 tane hem de kalitesi düşük embriyo can buluyo bana bu olayı anlatan kadının ise kaliteli olmasına rağmen tutmuyo işte yeter ki Rabbim ol desin hiç kaygılanma rahat ol inşallah anne olursun bitanem:KK70:Sen gönlünü ferah tut ve umudunu hiç kaybetme :KK68:
canım cok sağol .teşekür ederim.iyiyim hamd olsun.Rabbime.....herşeyin olacagına varır.
cümlemiz için en hayırlısı olsun...

canlar bu sabah aradılar dondurmuşlar ikinci kalite sekize bölünmüş.....ben iyileşince transfer yapacaklar tabi çözülürse Allahın izniyle....umudum hala varmıııı olsun mu.....

canım benim bildiğim sekiz hücreli 1.kalite benimkiler de öyleydi yani daha doğrusu ben öyle biliyorum kaçıncı gün embriyosu seninkisi??

Arkadaslar Günaydın
12 gün bthcg 337
4 gün 96 saat sona bthcg 2241

Değer ıkı katından fazla ilerlemiş tam ıkı katımı gıtmesı lazım arkadaslar
Tebrik ederim cnmmm allh anali babali buytsin insallh.. sag salim kucagina almayi nasip etsin rabbim.. cok guzel bir deger.. masallh subhanallh..

canlar bu sabah aradılar dondurmuşlar ikinci kalite sekize bölünmüş.....ben iyileşince transfer yapacaklar tabi çözülürse Allahın izniyle....umudum hala varmıııı olsun mu.....
Canim kacinci gunu oldular.. allhim yar ve yardimcin olsun insallh umudun hep olsun.. sonucta dollnmis ve8hucreli olmus.. allhim ona can verain insallh..

canım persembe opu oldum cumartesi dörte bölünmüştü bugün sekize.beş mı oluyor?
2014-08-31-19-08-02.jpg
Bak cnm normal embryo gunlerinin kalitesi bole belli oluyr.. bnce 8 klite 3.gun embrosu senin sanirim iyi klite..

Tebrik ederim cnmmm allh anali babali buytsin insallh.. sag salim kucagina almayi nasip etsin rabbim.. cok guzel bir deger.. masallh subhanallh..

3 gün embriyosuydu canım 2 tane transfer edildi donmus deyildi normaldı idrara 10 gun bakmıstım silik cikmisti cizgi amin insaşşal o gunleride görürüz

X