2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canlarm pozitifi alan güZel melekler varmıydı belirtiniz benim 6.günüm hiç bşy yok yaa 4.denemem dondurulmuş ile 2adet cok üzülüyorum yaaa ne olur bşy söyleyin

Bitosummm cok sewindimmm cokkk pitpitlarini bnmkilerin hucreleride ayni senn gibi cnm ytrki rnbim istesin allhim banada nasip etsin.. bebisimin klp srsini duymayii ayy neguzell ya... masaalh subhanallh..
Canım çok sağol darısı senin ve tüm isteyenlerin başına inşallah, 10 Eylül de hayırlı haberler duyacağız senden Rabbim nasip eder inşallah :)

Canım takvim için tşkler süper gerçekten o zaman adetim geçmiş yada bu ay 30gün hesapladı,OzLTzk tebrikler canmmm gözümüz aydın belirti oldu mu hiç sende cnm yaa
Ah canim ben hep sana adin gibi pozitif ol demiyor muyum?hicbir belirtim yoktu sadece dun regl olacagimi hissettim.hatta o kaarcok hissettim ki altima ped koydum. Cok takiliyosun belirtiye takilma lutfen.herkesin bunyesi farkli

Keşke ilk denemem olsaydı da bu kadar takılmasaydım 4 olunca böyle oluyor salı günü iş başı yapıcam çarşamba da test günü Allahım ne olur bizde görelim o pozitifleri inş

Keşke ilk denemem olsaydı da bu kadar takılmasaydım 4 olunca böyle oluyor salı günü iş başı yapıcam çarşamba da test günü Allahım ne olur bizde görelim o pozitifleri inş
Canim benim bak stres hamilelik hormonunu baskiliyormus.bunu unutma. Hakkinda hayirlisi vakti geldiyse belirti bahane.lutfen olumlu dusun.pozitif:):KK9:

Canlarm pozitifi alan güZel melekler varmıydı belirtiniz benim 6.günüm hiç bşy yok yaa 4.denemem dondurulmuş ile 2adet cok üzülüyorum yaaa ne olur bşy söyleyin
Canım benim sakin olalım allah sabır versin bize bende 3.denememi donmus 2 tane ile yaptım bugün ikinci günüm ama hiç belirti yok sadece yatmaktan belim ve sırtımın ağrıyor o kadara

Dikkat et canmm benim transfer in ilk gecesi kanamam olmuştu :KK43: Allah herşeyin hayırlısını versin.. Annende mi kalıyorsun.. Benim eşim transfer zamanı izne çıkacak 20 gün falan
Ewet cnmm cok sukur annemdeyimm uzulme insallh bu tedavinde.. guzel.olur.. hayrlisyla..

Sanırım aynı gün toplanacak yumurtalarımız :)
Aaa ne guzel, sonuclarimizda guzel
Sanırım aynı gün toplanacak yumurtalarımız :)
Benim karnimda surekli hafif bir agri ve gaz sancisi seklinde bir sanci var sizdede varmi? Bu gece catlatma ignesini yapacagim, ayni gunde olumlu sonuclarimizi paylasiriz insallah

Uyu uyu canim bnmm zaten okadar cok yoruldukki kafa sepet gibi vucutta yorgun olunca insan 2saniyedw uyya kaliyr.. :) bndeole 2 3saat uyukluyrum sonra uyaniyrum..
Evett canımm yaa şimdi uyandımm uykuyu çok severim ama bu kadar değildi gerçi yarın itibariyle ikimizde uyuku muyku gelmez belirti aramaya başlarız artık

X