2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım takvim için tşkler süper gerçekten o zaman adetim geçmiş yada bu ay 30gün hesapladı,OzLTzk tebrikler canmmm gözümüz aydın belirti oldu mu hiç sende cnm yaa
Ewet cnm gecwn son adetinide yaz.. o hesaplar bk bnmde.10eylulde adetim.. ama.. ogunde test gunum artik rabbim neyi uygun girrse o olcak insallh birdaha adetini yazmassin oraya sonrada bebegim diye uygulamyi indir :)

Amin canim.insallah sizlerinde guzel haberlerine beraber sevincez buradan.evet tatlim 2 tane transfer oldu.deger biraz ikiz gibi mi ne?

Ewettt vanimmm masallhh 12.gunde baktr bakalim.insallhh senn icincokk guzel olur.. dualarinda bizleride unutma..

Canım değerin çok güzel maşallah bende dondurulmuş 2adet transferi oldum carşamba test günüm drm jeli kullandığım günden 15.günü test günü sayıyor enterasan biraz :₺ kuzum sende belirtiler nelerdi

Oldu cnm bugun 2.gunum 10 gun.sonra hayrlisyla sonucum belli olcak aminn.dualarin.icin..
Aaaa ikimizin aynı günn inşallahh burda sevinç çığlıkları atArız hep birlikte rabbim yüzümüze baksın emeklerimizi boşa çıkartmasın kim nerde varsa rabbim versin herkeze

Aaaa ikimizin aynı günn inşallahh burda sevinç çığlıkları atArız hep birlikte rabbim yüzümüze baksın emeklerimizi boşa çıkartmasın kim nerde varsa rabbim versin herkeze
Hadii yaaa masllhh.. birlikte bekliyecegim bir yol arkadasim.oldu.. ne guzell cok mutlu oldummm

İyiyim canım ilacım bugün bitiyor daha olmadım.. Sen nasılsın :) ağrın oluyor mu ?

Vallhi dedigin gibi oldu.. ben.adet olana kadar sen sonucu slersin dedin harbidende ole oluyr sanirim canm bnmm yarin gwlir insallh.. olcaksin.. vallhi bn yatiyrum birazcikkasiklarim agriyr.. azcik belim ordalardr insallh.. diyrum goguslerim kocamn oldu haha ilaclardan.. sanrim

Vallhi dedigin gibi oldu.. ben.adet olana kadar sen sonucu slersin dedin harbidende ole oluyr sanirim canm bnmm yarin gwlir insallh.. olcaksin.. vallhi bn yatiyrum birazcikkasiklarim agriyr.. azcik belim ordalardr insallh.. diyrum goguslerim kocamn oldu haha ilaclardan.. sanrim
Benim adetler sasti canım :) ilaçlar yapıyor banada olmuştu ilk tedavide şuan ilâç olarak ne kullanıyorsun

Benim adetler sasti canım :) ilaçlar yapıyor banada olmuştu ilk tedavide şuan ilâç olarak ne kullanıyorsun

Vallhi.. gunde 2defa cronone jel
Gunde 3defa estrofem
Gunde 1defa corasprin
Gunde 1defa folio
5gunluk.bir antibiyotiklerim vardi prednol ve tetradox.. bugun son.. bitti onlar..

İğne vermemiş jel vermiş doktorun ben iğne kullanmıştım oturamıyordum çok kötü oluyor yaaa

Ewet cnm cok sukur ignem yok.. jel var.. onuda sikiyrum 5 10dakka hafif hafif yuruyrum gyilmazla bizim.doktrlarimizi ayni biliyrsun.. onunda jelden.. agri yapiyrmus.. insallh hayrlisi,.

Ewet cnm cok sukur ignem yok.. jel var.. onuda sikiyrum 5 10dakka hafif hafif yuruyrum gyilmazla bizim.doktrlarimizi ayni biliyrsun.. onunda jelden.. agri yapiyrmus.. insallh hayrlisi,.
Dikkat et canmm benim transfer in ilk gecesi kanamam olmuştu :KK43: Allah herşeyin hayırlısını versin.. Annende mi kalıyorsun.. Benim eşim transfer zamanı izne çıkacak 20 gün falan

X