2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

huuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuu sesimi duyan var mı lütfen bana yardım eder misiniz 11.gün 34 13.gün 52.52 bugün yani 15.gün 53.80 kahroldum ya sizce ne yaşıyorum
bu konuda benim hiç bilgim yok ama inşallah bir daha ki kan testinde daha da yükselir bebişin sana sımsıkı tutunmuştur canım

Günaydın kizlar,
benim transferim de ağustosun 6 sinda yapildi.
2. Tup denemem. 1. Si tutmadi.
umutla bekliyorum herkesin hakkinda hayirlisi olsun inşallah...

Hsgeldinnnn cnmm bnmmmm insaalhh sinucun guzel olcakkk merak etme allhin izniyle.. Allhim herkese hyrli ewltlar nasip etdin insaallah sanirim bugun bebegunin 5gunu.. İnsallh simsiki tutunmustr.. Hyrli hberlerini bkliyruz..

Kizlarr bir sey sorucam doktra gitik tup bebek icin doktr bana dogum hapi verdi 1 ay kulan kel sonra dedii sizda oyle oldumu ajaba.
selam herkese uygulanan protokol farklı mesela bana kısa protokol uygulandı direk adetten sonra iğnelere başladık sana doğum kontrol haplı uzun protokol uygulanıyor anladığım kadarıyla. doğum kontrol hapıyla varsa kistler yok ediliyor sonra adet olunca da iğnelere başlanıyor diye biliyorum

Kızlar transfer gününün 1 mi sayıyoruz 0 mı yani benim 5 ağustosta yapıldı transferim bugün 6. günü mü 7. günü mü??????

eşim sorup duruyor bugün kaç sayılıyo diye sabah 7 oldu dedim ona akşam gidiyim yarın 7 ymiş diyim bari çarşamba 9 oluyo test yaptıralım diyorduk planlar suya düştü o zaman
Ebett ttlim ole oldu ozamnn hafta sonu yaptrrsin insallhhh bizlerede guzell habeeler verriisinnn canm bnmm bn bile sabisizlaniyrum vallhi

canım stres yapma strestende gecikiyor benimde tüp bebeğe başlayacağız diye stres yapmıştım 2-3 gün gecikti
Yok bn gecen ay enfeksiyin yasadim canim doktor fitiller ilclar verdi dun belim agridi okadar.. Oyuzdende gecikebilir nesiyim illki olcam.. Nezamn hayrlisiyla ozamn olsun..

Yok bn gecen ay enfeksiyin yasadim canim doktor fitiller ilclar verdi dun belim agridi okadar.. Oyuzdende gecikebilir nesiyim illki olcam.. Nezamn hayrlisiyla ozamn olsun..
hayırlısıyla başlarsın tedaviye inşalllah canım yolun coğunu arkada bıraktın az kaldı inşallah devamı da hayırlısıyla kucağında bebiş olur

hayırlısıyla başlarsın tedaviye inşalllah canım yolun coğunu arkada bıraktın az kaldı inşallah devamı da hayırlısıyla kucağında bebiş olur

Tatlim bn yolun basindayim sen sonunda insallh guzel haberler alirizzzz allhim yar ve uardimcimiz olsunn

Hsgeldinnnn cnmm bnmmmm insaalhh sinucun guzel olcakkk merak etme allhin izniyle.. Allhim herkese hyrli ewltlar nasip etdin insaallah sanirim bugun bebegunin 5gunu.. İnsallh simsiki tutunmustr.. Hyrli hberlerini bkliyruz..

Amin canim teşekkür ederim. Benim kasiklarimda biraz agri var ama bu belirtileri neye yorsak da faydasi yok biliyorum. Ayin 18 ini bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…