2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Internetten foruma gir. Sayfanin en aktinda full site yaziyo oraya tiklayin sonra girisinizi yapin ozaman msj yazabilirsiniz

Canım merhaba benim de transferim dün yapıldı ne güzel birgün cuma günü mübarek bir gün de oldu nasılsın nasıl hissediyosun kendini birbirimizle paylaşalım lütfen 😊😉☺️☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Canimmmm hayirli olsun transferinnnn

kızlaaaaaaaaaaaaaaaar kötüyüm lütfen bana birşey söyleyin 11.gün 34 13.gün 52.25 bugün yani 15.gün 53.80 çok üzgünüm sizce durumum ne şimdi

Internetten foruma gir. Sayfanin en aktinda full site yaziyo oraya tiklayin sonra girisinizi yapin ozaman msj yazabilirsiniz

Bitosssss yaaa ne oldu bu siteye cakma is yapmislar bu begenmeler falan filan ne bu bana mesaj geliyr anlmiyrumm bakiyrum nerde yazdigini ne yazdigini okuyamiyrummmm

Ben de geldim 😀😉 hikayeni okudum hüzünlü ama içi bi o kadar umut dolu dilerim Rabbim sana dünya tatlısı bi evlat verir... Inşallah... Birazdan yatsı namazını kılacağım ve fatiha suresini okurken sonundaki veleddalin amin derken kalbimden seni geçiricem çünkü o an yapılan dua Rabbim kabul edermiş Allahım hepimizin dularını kabul etsin inşallah bugün transferimin 2.günü ne hissettiğimi bilmiyorum dün anneme kardeşime çok kızdım oturup ağladım çok pinpirikleniyosun diye üstüme gelince herkes geçicek bugünler çok hassas biliyorum ama işte insan yaşamadan anlamıyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Ayyy canimm bnmm yeni gordum vallhi sitede tadilat vardiida ama cok mutlu oldummmm allh razi olsunnn bitanemm bnm allhim sanada verainbebgini simsiki tutunsunnn insallh peygamber efendimizin suyu yuzu hurmetine allhim bize hayrli ewltlar nasip etsinnn cnmmmm bnmm cok mutlu ettin bnii

Canim cevabin icin tesekkur ederim allah gonlune gore versin insallah bizde ankarada baslayacagiz surekli orda kalmamiz gerekiyomu diye sormustum sagol canim
Bak simdi canim ben hep arastrdim o yuzden biliyrumm ilk gidiyrsun 4gun sonra sonra kontrl kan aliyrlarr sonra 2yada 3gun sonra yekrr gidiyraun yani toplasan.. 3 yada 4kere gitceksin.. Sonra catlatma igneai bukadarrr hayrli olur insaalhh cnmm bnmmmde ilknolvak adetimi bekliyrum

Bak simdi canim ben hep arastrdim o yuzden biliyrumm ilk gidiyrsun 4gun sonra sonra kontrl kan aliyrlarr sonra 2yada 3gun sonra yekrr gidiyraun yani toplasan.. 3 yada 4kere gitceksin.. Sonra catlatma igneai bukadarrr hayrli olur insaalhh cnmm bnmmmde ilknolvak adetimi bekliyrum
Tamam canim tesekkurler insallah guzel sonuclar aliriz hepimiz

selam kızlar nasılsınız yarın ben de kan testi yaptırcam 10. günüm hiç umudum yok ama bugün idrar testi yaptım negatif yine

X