2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

hemşirelerden girişteki bayanlara kadar hepsi çok şeker maşallah
Ay insallah cnm insallah nurettin beyde cok iyi cok guveniyorum ve inaniyorum olucak Allahin izniyle ilk denememiz senin kacinci denemende oldu su an hamilesin sanirim

baktırdın mı canım daha sonra hiç değerlerine ben merak ediyorum aslında şöyle bi baktırsam mı diyorum tekrar bazen korku düşüyor içime acaba mı diye bebişlerimiz Mayıs bebişleri olucak beni mutlaka haberdar et olur mu? eee şimdi biz 9 ayın bir ayını tamamlamış mı oluyoruz ayyy çok ilginç hayat tecrübeyle sabit :-)
Aynen öyle canım 8 ayımız kaldı inş :emir_bebek: Haberdar etmezmiyim süreçleri birbirimizle paylaşalım

baktırdın mı canım daha sonra hiç değerlerine ben merak ediyorum aslında şöyle bi baktırsam mı diyorum tekrar bazen korku düşüyor içime acaba mı diye bebişlerimiz Mayıs bebişleri olucak beni mutlaka haberdar et olur mu? eee şimdi biz 9 ayın bir ayını tamamlamış mı oluyoruz ayyy çok ilginç hayat tecrübeyle sabit :-)
Hayır canım baktırmadım doktor tekrar istemedi,

Anladim cnm cok gecmis olsun bizdede sperm yetersizligi var ilaclarla cogaldi tedavimize yetecek kadar insallah senin gibi bende o kapidan gulerek cikarim Rabbim evladini saglikli ve hayirlisiyla kucagina almani nasp etsin :KK43:
amin inşallah.... bana olduğu gibi sana da umut olsun orası

Cnm kim seni bu umutsuzluga süreklediyle Allah onu iyi etsin yanii bikere dondurulmuş embriyo okadar işlem görüyo şok uygulanıyo ve ona ragmen cozuluyo bide 5.güne kadar gelmiş oluyo bunada başarı şansı az deniyo he sen sakın üzülme Rabbim ol desin yeterki nasipse olur ama şanşımız yüksek bende dün dondurulmuşlarla oldum 2 tane vardı ztn ikiside çözüldü yatıyoz şimdi evde Rabbim inşAllah hepimizin yüzünü güldürsün sen moralini yüksek tut:)
Allah razı olsun, cok Sağol

pazartesi yaptırdım 18.gün 1650 çıktı ondan önce de 13.gün 150 idi...
seninkisi ikiz mi acaba???

canım hiç bilmiyorum ki tamam ben de akşam yaptırıyorum çok çok merak ediyorum embriyoloğumla görüştüm yüksek ihtimalle ikiz dedi yani kendisi öyle bekliyormuş bazıları ise yok diyo Allahın takdiri inanılmaz merak ediyorum 2 eylül randevu günüm harika seninkisi maşallah güzle çıkmış inşallah böyle devam etsin

canım hiç bilmiyorum ki tamam ben de akşam yaptırıyorum çok çok merak ediyorum embriyoloğumla görüştüm yüksek ihtimalle ikiz dedi yani kendisi öyle bekliyormuş bazıları ise yok diyo Allahın takdiri inanılmaz merak ediyorum 2 eylül randevu günüm harika seninkisi maşallah güzle çıkmış inşallah böyle devam etsin
ayy inşallah güzel güzel devam eder ya 30 agustosta gidicem doktora gözükür mü acaba kese???

Hayır canım baktırmadım doktor tekrar istemedi,

ben merak ediyorum aslında dün ve bugün ağrım biraz fazla hissediyorum hele bugün aşırı sık idrara çıktım senin nasıl geçiyor günün bahsetmiştin ya x-ray cihazlarında geçme diye iyi ki söylemişsin canım dün alışveriş merkezine gittim söyledim hamileyim diye tamam dediler hiç sorun çıkarmadılar

ayy inşallah güzel güzel devam eder ya 30 agustosta gidicem doktora gözükür mü acaba kese???

canım internetten aratırdım inşallah görünür ama transvajinal yazıyo ama seninkisi muhtemelen değerin 2000'e ulaşır diyorum
Kanda B-HCG düzeyi yaklaşık 1500'e ulaştığında yani 4 buçuk - 5 haftalık gebelik olduğunda transvajinal ultrason ile gebelik kesesi görülebilir.
B-HCG düzeyi biraz daha yükselerek 2000-3000 düzeylerine vardığında ise yani ortalama 6 haftalık gebelik olduğunda gebelik kesesi trans abdominal (karından) ultrasonda aracılığıyla da görülebilir.

Arkadaslar hamile oldugumuz icin bagli bulundugumuz saglik ocagina basvurmsk gerekiyomus. Ordaki ebeler bizim takibimizi yapiyorlarmis sabah ac karnina saglik ocagina gidin orda 4 tup kan aliyorlar hem beta hcg ye hemde diger butun tahlillere bakiyorlar. Ben daha keseyi gormeden gitmistim ki sonuclari doktoruma da gostereyim diye. Bilginiz olsunn bi gidin derkm ben

X