2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kızlar benim bugün transferimin 11,günü yarında kan tahlil günü ben dayanamadım idrar testi yaptım test çok kırmızı değilde pembe şeklinde belirgin sizce yanılma olurmu ya idarrda hemen çıkarmıki lütfen cevap verin çok heyecanlıyım çünkü ilk defa ikinci çizgi gördüm:KK71:

Canim hayirli olsun ikinci cizgi ciktiysa yanilma olmaz tatlim bence hamilesinn tebriklerrrr

kızlar benim bugün transferimin 11,günü yarında kan tahlil günü ben dayanamadım idrar testi yaptım test çok kırmızı değilde pembe şeklinde belirgin sizce yanılma olurmu ya idarrda hemen çıkarmıki lütfen cevap verin çok heyecanlıyım çünkü ilk defa ikinci çizgi gördüm:KK71:

canım çok merak testini paylaşır mısın inşallah hayırlısı olur :KK68:

Hayirli olsunnnn.hamilesinnnn

ya yavrucum benim kafam karıştı ama internette kontrol ettiğimde hamilelik hesaplama programı ayrıca tüp bebek gebelik hesaplama programı vardı orada transfer günü soruluyordu sonuçta bizler adetten itibaren başlayan ilaç kullanımına gidip 14 veya 15 gün sonra embriyo transferi olduğu için doğru olmuyo mu ki hani ben keseyi görmek için randevu almak istediğimde daha iki haftalık göremeyiz demişlerdi oradan da yola çıkarak bu kanıya varabildim çok ahahahah :-) ama yanılıyo da olabilirim bilgisi olan var mı arkidişler ay ne kdrlık hamile olduğumu bilmiyorum ehehehe:KK70: heeyyy :KK31:
Tatlim transfer tarihine 2 hafta ekleyeceksin.yani son adet tarihine gore hesaplayacaksin.

Tatlim transfer tarihine 2 hafta ekleyeceksin.yani son adet tarihine gore hesaplayacaksin.

o zaman ben 5 haftalık mı hamile olmuş oluyorum ayyhhh ilk defa hamilelik tecrübesi olunca şeyden dolayı kafam karıştı tüp bebek gebelik hesaplama diye görünce internette orda da transfer tarihi dikkate alınınca kafam karışmış oldu:KK24:

Yaa kızlar benim ablam manyak yaa gitmiş ne almıs daha transferin akşamıı:KK36:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 79
canım doktorun embriyo gelişiminin ve kalitesinin gidişatına göre yapar transferini
5 gün beklemek çok iyi oluyormuş embriyonun bölünmesi açısından.kalitesiz olanlar iptal oluyor iyisi kalıyor bunu tüp bebekle hamile kalan sağlıklı çocuklar dünyaya getiren arkadşlardan biliyoru.ben cok heycanlıyım hepinizde öylesiniz.Rabbim bu süreçler su gibi akıp geçer inşallah...

bence senin ablan tam bi dünya tatlısı :KK31: canım eheyttt böyle manyaklar hepimizin başında olsun inşallah ablana benden kocaman selamlar :KK3: süpermiş ya:KK28:
Oyy canım benim saolll aminn Allah başımızdan eksik etmesin ailelerimiziii seninde hamilelik takvimin çok tatlı olmus sonuna kadar takip ederiz inşAllah bide bişe sorcam cnm dün transfer oldum ama hapşırıyom yaa sürekli korkuyom bişe olmuşmudur diyee

Kuzucum adetin ikinci kontrol rahim duvarına bakılacak ve p4 tahlili isteyecekler progesteron değerine bakılacak adetin 3. günü ya da o gün hemen estorfem ilacına başlarsın yani rahim duvarını güçlendirecek doktor yaklaşık 14 gün sonra da transfer senin için bol bol dua ettim Mevlam hep seninle olsun :KK36:
Ay:KK73: heycanlandim:KK48::KK48::KK48:

Merhaba topimigin..guzell imsanlariii.. cici annleri suan opudan ciktim.. iyimm sadece uafak bir agrim ve kanamm oldu simdi ewime godip yaticam sizleri merakta birakmiyim desimm yazilarinizi okuyamadim.. hepinizi cokk sewiyrummm.. umutlar bizimle olsun.. az kaldi umtlara..

Merhaba topimigin..guzell imsanlariii.. cici annleri suan opudan ciktim.. iyimm sadece uafak bir agrim ve kanamm oldu simdi ewime godip yaticam sizleri merakta birakmiyim desimm yazilarinizi okuyamadim.. hepinizi cokk sewiyrummm.. umutlar bizimle olsun.. az kaldi umtlara..

:emir_bebek: Hayırlı olsun arkadaşım Allah hayırlı sonuçlar versin inşallaah :KK54:

X