2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

10. Gün. Doktoru aradım ameliyatta herhalde bakmıyor. Ama çok düşük yaa :-(
Destin ya doktorumuz ayni biliyorum. Bana erken dedi. Normal degerin kac biliyor musun? Dur bakalim. Moralini bozma. Hic umitsiz degil. Sakin ol. 2 gun sonra tekrarla ve ilacini birakma. Dr a sor kacinci gun embiryosu diye.

Listemizzzzzzz
Fatma hanim 9.agustos dondurulmus 2tane 8 hucreli 3. Gun embiryosu.
betahcg 7.gun 1.89 10.gun 10.08
Kelebekelif 8.ağustos 2tane 3.gun embiryosu betahcg11.gun 564.7
Voles49.agustos dondurulmus 2 embiryo
Betahcg 10.gun 593
Haziran 0608 8agustos 2 embiryo 8hucreli betahcg

Ulaştım doktora 2 gün sonra bir daha baktır 12.günü bekle dedi. Geç tutunma olmuş olabilir dedi ama bir anda tüm umutlarım gitti. Bilmiyorum bakalım hayırlısı.

Hadi bakalım canım senden de güzel haberler bekliyoruz. ...

Ya canım benim koca kafalı kardeşim yook ben getiremem dedi aaa herkes bana inat sanki yaa bir türlü yaptıramadım valla ya bu ne biçim iş sinir ettiler beni bigün daha bekle diyolar eve gidicem alıcam tekrar gidicem ya :KK67: eve gittiğimde kafasını kırıcam nüfus kağıdım olmadan sonuç göstermiyolar ya

KIZLAR BAKIN GEBELİK TESTİNDE 2.ÇİZGİNİN SİLİK ÇIKMASININ NEDENİ;

Gebelik testi silik çizgi.
Gebelik testinde çubukta görülen ikinci çizginin silik olması ne anlama gelmektedir? Çoğu bayan adet gecikmesinden kısa bir süre sonra gebelik testine başvurarak hamile olup olmadıklarını öğrenmek ister. Eğer çubukta tek çizgi varsa negatif, çift çizgi varsa pozitiftir. Peki test çubuğunda çift çizgi var ama ikincisi silik ise bu ne anlama gelir?

Sorunun cevabı şu şekilde verilebilir. Gebelik testlerinin doğru sonuç vermesi için adet gününün gecikmesinden sonra belli bir süre geçmelidir. Çünkü hamilelik hormonlarının kana karışması ve idrara taşınması beli bir zaman alır. Bu durumda siz acele edip erken bir zamanda test yaparsanız ikinci çizgi hiç çıkmayabilir veya silik çıkar.
Sonuç olarak gebelik testlerinde silik çizgi çıkması çok yüksek bir oranla testin pozitif olduğunun göstergesidir. Yani eğer gebelik testinde silik çizgi gördüyseniz hamilesinizdir. Emin olmak için 2-3 gün sonra tekrar deneyiniz.

Silik çizginin negatif sonuç göstermesi düşük ihtimaldir. İdrardaki başka bir hormona çapraz reaksiyon gelişmesi nedeniyle silik çizgi görülmüş olabilir. Yine Hcg içren ilaçlar testin pozitif çıkmasına neden olabilir. Bu durumda test birkaç gün sonra tekrar yapılmalı ya da bir sağlık kuruluşunda kan testi ile kesin sonuç alınmalıdır.

Silik çizgide testin bozuk olma ihtimali de vardır ama bu da çok çok düşük bir ihtimaldir. Aldığınız testin son kullanma tarihini kontrol ediniz.

aaaa aynıymış canım benim de 8 hücreli ve 2 tane embriyo transferi yapıldı kardeşim birazdan kimliğimi getiriyor işten çıkış saatimde gidiyorum yaptırmaya inşallah

Ya canım benim koca kafalı kardeşim yook ben getiremem dedi aaa herkes bana inat sanki yaa bir türlü yaptıramadım valla ya bu ne biçim iş sinir ettiler beni bigün daha bekle diyolar eve gidicem alıcam tekrar gidicem ya :KK67: eve gittiğimde kafasını kırıcam nüfus kağıdım olmadan sonuç göstermiyolar ya

canim sadece tc kimlik numarasi yeterli olmuyor mu

canim sadece tc kimlik numarasi yeterli olmuyor mu

hayır canım vermiyolar sinir ettiler beni sordum hastane bikaç yere sordum verirsiniz bigün sonra çıkar dediler Allahım ya günümden öncesi kısmet değil gibi gerçekten artık sinirlenmeye başladım bende man kafa kimliğine sahip çıksana sen

hayır canım vermiyolar sinir ettiler beni sordum hastane bikaç yere sordum verirsiniz bigün sonra çıkar dediler Allahım ya günümden öncesi kısmet değil gibi gerçekten artık sinirlenmeye başladım bende man kafa kimliğine sahip çıksana sen

Oyle deme canım boşver uzme kendini. .. yarina ne kaldı. Sinirlenme de insallah cok güzel bi değer alacaksın yarın. ....

Oyle deme canım boşver uzme kendini. .. yarina ne kaldı. Sinirlenme de insallah cok güzel bi değer alacaksın yarın. ....

inşallah ağrım var biraz kasıklarımda yanma ve batma ama sakinim hele dünkü testten sonra hastaneyi aradım yanılma payı neredeyse yok dediler silik çıkmasının nedeni erken baktığımız için yine çok iyi dediler içim rahatladı

Kizlarrrrrrrrrrrrrr bi guzrl haber de benden kan sonucumu aldim 593.90 devlet hastanesinde yaptirdim acil dr gebelik var dedi sonra malatya daki dr aradim olmus hayirli olsun dedi alllahim isteyen hrrkese nasip etsin bu mutlugu forumdaki herkes yasasin daha esimin haberi yok nasil bi dostlugumuz varsa ilk sizlere soyldim dua edelim bizi bizden başkası anlamaz. Sukurler olsun yarabbimmmmm
süper yaaaa tebrik ederim allah daim etsin inş

Arkadaşlar merhaba,
38 yaşındayım. Biz de tüp bebek tedavisi görüyoruz. Bu ay yumurta toplama işlemi yapılacak inşallah. Dondurup eylül ayında transferi yapalım dedi doktorum. Şu anda yumurta geliştirici iğneleri vuruyorum. Birkaç gündür kasıklarımda hareketlenme hissediyorum. Acaba yumurtalar büyürken hissedilir mi? Bunu yaşayan var mı aranızda?

X