2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

yaaaaa inanmıyorum süper bi haber Allahım ağlıcam ya çok mutlu ettin bizi cnm sende çift çizgi çıkmıştı dimi kafam durdu unuttum bi dakka ya ben de yaptırmak istiyorum yaaaaaaaaaaa tekrar tekrar binlerce kez hayırlı olsun
Evet canim dun test yapmustim cifti bug7n kanda da gorduk cok sukur sende yaptir artik kan testini bugun rahatla yoksa kafanda buyutuyorsun

Kuzucum dün opu oldum , gazi euroferilde yaptım bugün 10 da aradılar 3çü döllenmiş die bakalım nasıl olcak canımın içi doktorum ruşen atmaca :KK56:

tamam canım hayırlı olsun doktorun hakkında bi fikrim yok bikaç güne transfer için çağırıcaklar hadi hayırlı olsun transfer çok kolay muayene oluyomuşsun gibi oluyo inşallah güzel haberlerle geliceksin bize :KK66:

Kizlarrr bugun pozitif sonuc alannn herkesiii tebrikk ediyorummm. rabbimmm mutlulugumuzu daim etsin ve kucagimiza almayi nasip etsinnn insallahh amin. Ben sonucumu gecen hafta ogrendim insan delircek gibi oluyoo be hissettiginizi cok cok iyi anliyorummm.

Bu arada idrar testi yapan arkadaslarrr sakinn moralinizi bozmayin cunku inanin gereksizz bosuna hirpalamayin kendinizi bide hicc belirti aramayinnn bnm hicc bir belirtim yoktu. Hastaneye aglaya aglaya gitmistimmm. Sakin uzmeyin kendinizi moralinizi hep yuksek tutunn. Rabbim yar ve yardimcimiz olsun amin

Son düzenleme:
:KK76:
Kizlarrrrrrrrrrrrrr bi guzrl haber de benden kan sonucumu aldim 593.90 devlet hastanesinde yaptirdim acil dr gebelik var dedi sonra malatya daki dr aradim olmus hayirli olsun dedi alllahim isteyen hrrkese nasip etsin bu mutlugu forumdaki herkes yasasin daha esimin haberi yok nasil bi dostlugumuz varsa ilk sizlere soyldim dua edelim bizi bizden başkası anlamaz. Sukurler olsun yarabbimmmmm
Harikaaa haberler harikaaa bi günde 4 hamiş haberi hepimizin gözü aydın:KK76:Arkanızdan gelioruz inşallahhhhh

Ay ne guzel haberlar bu ay hepimiza ugurli kelsin ..Alllahim saglikli kocaginiza almaya nasib etsinn bizlara esssa umut oldu insalaah arkanizdan bizda guzel haberlar alirizz....

Merhaba can arkadaşlarım
Bende 2013 eylül ayında ilk pozitif imi aldım malesef maddi manevi on çokta manevi kendimi anca toparlayabildigim için temmuzda donmus bebişlerimiz için start verdik dondurulmuşla süreç farklı ilerliyor biliyorsunuz basit bir hala rahim kalinlastirili yor. Ama malesef bu ay rahim fazla kalinlastirici için eylül gibi olacak transferim inşallah adetten sonra.Her namazimda duamda rabbim isteyen özlem çeken ugrasan herkese evlat yada evlatları nasip et diye dua ediyorum.Allah büyük kızlar ol desin yeter ki

Kizlar idrar testim boyle cikti ikinci cizgi cok silik cokmu umutsuz
Canim neyin umutsuzlugu yasiyorsun hamilesin dun benimkidr aynen seninki gibiydi bugun kan test sonucumu gordun bence beklemeyip kan ver ve bu endiseden kurtul ben dun vermedigime pisman oldum gece uyuyamadim stresten

Canim neyin umutsuzlugu yasiyorsun hamilesin dun benimkidr aynen seninki gibiydi bugun kan test sonucumu gordun bence beklemeyip kan ver ve bu endiseden kurtul ben dun vermedigime pisman oldum gece uyuyamadim stresten[
/QUOTE]
canim test gunumu bekliycm ya ins soyledigin gibidir cok inanmak istiyorum. Allah hepimizin yuzunu guldursun.

Canım sakın üzme kendini inan yanlız deilsin, rabbim ne eylerse güzel eyler , benimde 3 negatif aşılamam var inan farkı yok tüpten napalım bizde umutlarla yoşa dwvam ediyoruz

Öyle canım Rabbim sabır vermese nasıl dayanır insan onca ilaç onca hormon yüklemeden sonra.Ben inanıyorum rabbim kulaklarını boş bırakmayacak sadece sabır
.Canım Tüpte Şansın daha yüksek spermleri n kendisinden döllenmesini beklemiyorsun ya inşallah Rabbim bu sefer yüzüne güler senin hepimizin

arkadaşlar hepiniz öyle guzel haberler verdiniz ki sizin adınıza çok sevindim.Allah tamamına erdirir inşallh.benim galiba olmadı.varsa silikte olsa çıkar düşüncesiyle ben de yaptım idrar testi.ama bembeyaz,küçücük bile bir kızarıklık yyok.bugün 10.günüm.sizce kan testi yaptırmalı mıyım,yoksa bekleyeyim mi 12.günü.beklersem 2 gün daha ümitlenip sonra tekrar üzülmekten korkuyorum.çok üzgünüm çok
Canim umutsuzluga kapilms lutfen benim 6. Gun kanam oldu ilk seferde de aynsi olmustu genr olunca tutmaz sandim bi cesaret test yaptim lutfen kendini uzme idrara en son geciyor gununde kan testi yap. Bugun namazda sana dua ettim ayni gun transferimiz oldugu icin sen hep aklimdasin

arkadaşlar hepiniz öyle guzel haberler verdiniz ki sizin adınıza çok sevindim.Allah tamamına erdirir inşallh.benim galiba olmadı.varsa silikte olsa çıkar düşüncesiyle ben de yaptım idrar testi.ama bembeyaz,küçücük bile bir kızarıklık yyok.bugün 10.günüm.sizce kan testi yaptırmalı mıyım,yoksa bekleyeyim mi 12.günü.beklersem 2 gün daha ümitlenip sonra tekrar üzülmekten korkuyorum.çok üzgünüm çok
Cnm idrardan yapma bak benim de çıkmıyor dun aksam yaptim en son negatifti. Bosuna uzulursun. Cok istersen vit kan ver en guzeli

X