2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Benim ilk hamileliğimde kanda 105 değerini gördüğümüz gün bile görünmemişti idrar testinde. Kan testinin sonucunu alana kadar moralini bozma ne olursun.

Ayrıca Fatmahanımın dediği gibi idrar testleri 25 ve üzeri bhcgyi ölçebiliyor. Eğer seninki bu değerin altında ise varsa bile göstermez. Üzmeden beklemeye devam :) hepimiz tabi :)
inşallah dediğin gibidir canım,üzmemeye çalışıyorum kendimi ama elimde değil.Allah yardımcımız olsun

K
degerin cok guzelmis masllah arkadsm insallah sagkikla kucagnada alirsin hayrli olsun Allah isteyn herkese versjn.
Hayirli olsun canim ikiz buyuk ihtimalle senin benimde 500 lerdeydi insallah saglicakla kucagina alirsin guzelim rabbim bizlerede nasip eder insallah dikkatli ol dinlen stres kesnlikle yapma ben herseyi yasadim bir sey oldugunda bana sorabilirsin yardimci olursamne mutlu bildiklerim kkadar....

çok kızıyorum kendime çoookkkk.ısrarla günümü beklicem derken tutamadım kendimi,üzüldüğümle kaldım.bilmiyorum canım hayırlısı olsun ama ümidim yok artık.senin daha fazla tereddüt etmene gerek yok,kesin hamilesinnn

hayır dedim lütfen bak ne örnek gösterdim sana üzme ümidi kesmek yok madem baktın eğer kendini çok üzeceksen kana baktır istersen ama yok cesaretim yok dersen de üzmüyosun kendini beraber bekliyoruz tamam mı yavrukuş:KK66:

Canim bi cekip gondersene. Uzme kendini hepimiz ayni durumdayiz. İns yarin hepimiz cok guxl haberlr aliriz.

aynı durumdayız derken baktın mı? seni merak ediyorum kızlar lütfen toparlayın hadi daha baktırmadık ki kandaki teste ben öyle çıkmasına rağmen hala korkuyorum

Canim bi cekip gondersene. Uzme kendini hepimiz ayni durumdayiz. İns yarin hepimiz cok guxl haberlr aliriz.
canım çekilecek bi tarafı yok ki,her zaman yaptığımız negatif idrar testi.diyorum ya en ufak bi siliklik yok,yeri bile belli değil.sen de yapmıştın heralde,silik miydi? olanların görünüyo işte ne bilim.sen de güzel haberler vereceksin inanıyorum,inşallah benim de kanda çıkar artık,elimden bişey gelmiyo

Kizlar idrar testim boyle cikti ikinci cizgi cok silik cokmu umutsuz

Eklentiler

• 2014-08-19 10.51.14.jpg
    2014-08-19 10.51.14.jpg
    999,8 KB · Görüntüleme: 39
canım benim yumurtaların ne zaman alındı bigün sonra banyo yapabilirsin hangi gün nerde nasıl yaptın detay hayır tabiki deilsin kuzu:KK56:
Kuzucum dün opu oldum , gazi euroferilde yaptım bugün 10 da aradılar 3çü döllenmiş die bakalım nasıl olcak canımın içi doktorum ruşen atmaca :KK56:

hala galiba diyor yaaaaaa hayret bişeyyyy
gözün aydın canımmmm

nupeldaa bariz çizgi var işte neden olumsuzsun kiii

hayır dedim lütfen bak ne örnek gösterdim sana üzme ümidi kesmek yok madem baktın eğer kendini çok üzeceksen kana baktır istersen ama yok cesaretim yok dersen de üzmüyosun kendini beraber bekliyoruz tamam mı yavrukuş:KK66:
bugün geçsin belki yarın baktırırım canım kana,teşekkür ederim desteğin için

sweart içini ferah tut canım ne güzel döllenmişler bak çok olmasıda iyi değil
benim çok fazla yumurta gelişmişti ve ohss oldum böyle oluncada transfer erteleniyo 1-2 ay sonraya
bunun için çok rahat ol bence çok iyi zaten 1 tane kaliteli olsa yeter..
Çokk sağolun canlarım ya içime su serptiniz, sizler iyiki varsınız rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallahhh bunada çook şükür dün gece kabus gördüm hep kadın aradı rüyamda maalesef hiçbiri döllenmemil demişti çok şükür ımudumuz devam ediyo

X