2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

benim de ilk günler çok az ağrım vardı ama dün geceden beri çok fazla ağrım ve şişliğim var. Rahatsız ediyor. inşallah geçici bir durumudur.
Canim opudan sonra rahatliyacaksin. Bende senin gibiydim hatta opuya bi kac gun kala agrim iyice rahatsiz etmeye basladi. Boyle adet agrisi gibide degil tuhaf bi agri. Catlatma ignemi vurulduktan sonra agrim biraz daha artti zor bi 36 saatti hatta opu sabahi yurumekte zorlaniyodum adim attigimda sanki yumurtalar icimde oynu gibiydi ameliyahaneye girer girmez agri kesici yaptilar dusun okadar agrim vardi ama yumurtalarim toplandiktan sonra hicbesim kalmadi. Az daha sacir canim gececek:)

merhaba arkadaşlar daha çok çok yeniyim tüp bebekte sizden ricam ben ultrason filmini çektirmiştim ama dr hanım bana 15gün sonra gel dedi ama neden dediğini unuttum hiçde aklıma gelmiyor 14.08.2014 de zeynep kamilde ultrasonu çektirdim ama yoğunluktan ne yapacağımı şaşırdım bugün kan tahlili sonuçlarını alacaktım ama zaman kalmadı gitmeye internetten çıktısını alabilirmişiz. bana elimden tutucak sorularıma cevap verecek duamı alacak bir kardeşim var mı

Cani gonulden inaniyorum ki hamilesin sen senin gebeligin benim icin onemli biliyosun doktorumuz ayni ve seninki de donmus. Suanda kipir kipirdir icin biliyorum inan bende senin icin kipir kipirim kuzum yorum yazmasamda dun butun gece girip seni takip ettim inaniyorum ben buz bebis seninle tatlimmmmmm..... ya erk3nden idrar da ciktigina gore bebisler olmasiiinnnn.....aaaa ikizmi yoksaaa

İnşallah :) Çok teşekkür ederim.

ağzından bal damlıyo canım benim inşallah ben de hissediyorum bilmiyorum ama hissediyorum ay ama bir türlü test yaptıramadım bütün dünya bana zıt sanki hemşire sanırım 40 dk beni ikna etmek çabaladı sen bigün önce bile test yapsan sıfır çıkar ama hamilesindir gününde yaptırmak çok önemli lütfen bekleyelim dedi tıpış tıpış eve geri döndüm ağlaya ağlaya inşallah ama inşallah ardarda hamile kalırız kutlarız sonra bu mutluluğu özel levent hast. gitmiştim 45 tl test yalnız varya hastanelerde çok pahalı memorıal hast. sordum 105tl dedi medıcalpark sgk varsa 69tl eee yuuuh dedim insanın yapacağı varsa da yapmaz ki :KK63: güzel haberlerle gelmek isterim dualarımdasın

Bugün 10. Gün aşırı baş ağrısı ve dönmesi var birde ateş basıyor resmen halsizim Karnım sürekli acikiyo Allahimmm geçmiyor günler.

H.geldin gulsennn cnm bnm dewletle igli bir bilgim yok.. ama arkadaslar sana yrdimcii olcktr.. kizlarrrrrrr varmi dewltte yptran yrdim ci olun insallh allhim yolunuzu acik etsin.. :)

canim o kadar bekledin artk test gununde yap bence. dun yuregimizi hoplattin ya dikkat et kendine stres yapma bebekler de etkileniyordur. ben inaniyorum sen hamilesin ins.

Hniiiiii kizlarrr testt yaptrcaktiniz dun zor zabdettik simcikte biz duramiyruz ne oldu beklemeyemi aldiniz
Insallh sonuclariniz guzel cikarrr insallhh..

Kızçelerimmmm yumurtalarımı toplattım geldim çok şükür kolay geçti gayet iyiyim8 yumoşum toplandı iyiyişmiş çok şükür hemşire hanım bi sıkıntı yok yarın döllenip döllenmediğini haber vericez dedi yani içi boşmu değilmi onamı baktılar bugün canlarım? Allahım tüm bu yolda emek verenlere yardım etsin

Geçmiş olsun, kafan rahat bir 4-5 gün geçir şimdi. Yumoşlar şimdilik hastaneye emanet :) 8 dedikleri dolu olanlar ama hepsi Olgun olmayabiliyor bugün kendileri spermlerle buluşacak kaçı döllenecek onun bilgisini ertesi gün veriyorlar

Evet selam hanimlar yeni haberler var yazmayi borc bilirim
Bugun haStandeydim
Kan tahlili ultrason her sey yoLunda hamdolsun
Carsamba gunu progestan ilaca basliorum ekstra olarak alttan
rahim kalinlastirici ilaca devam
Pazartesi allahtan bir mani gelmezse bebisimi almaya gidiorum

Kadin telefonda da uyarmis saat 11 de arayin eger embrionuz cozunduyse gelin die
Ya bu olay beni korkutuo
Birde sadece bir tane cozdurucek olmalari sansimi dusuruo sanki cozunmede
Yani o 6.gun dondurulan blastokist embriom cozunmezse tedavi iptal olucak
Nolur dualarinizi esirgemeyin benden

Kizz hic haberde vermedin masallhhh hadi hayrli oksun cnmm gecmis olsunnn hadi bismillah,.

Canım niye seni gönderdi anlamadım adettemi gel dedi tüp bebeğe adetin2. Yada 3. Günü başlanıyo tahlilleri ne zaman yaptırdı ki anlmadım yanii 15 gün snramı adet olcan:0

Hadi hayrli olsun cnm bnmm insallh guzel guzel cozunur bebkin senle birlikte cann blurr.. insaalhh

Insallah cnmm
Korkuorum inan
Telefonda bile hatirlatiosa yuzdelik payi olduk ca yuksek demekki
Allahim sen yuzumuze gul yarabbim

Korkma canim.allhim nasip etsin yeterki hersey yolunda olcak allhim izin vercek umutlarimiz koreltmesin rabbim.yeterki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…