2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kuzuuuummmmmmmm ne rkeni acik bariz hamilesiiiinnnn.... sukurler olsunnn... okadar sevindim anlatamam. Hadi biran once belgelendir su bebiside ara emre beyi hadi hadiiiiii:KK31: aaaayyyyyy cok mutlu oldum valllaaa yasasiiinnnnnnn:KK36:

Allahım bakıyorum bakıyorum gerçek mi :KK31:bu ya salak oldum:KK73: şuan :KK54:canım Allahım seni de mutlu etsin inşallah :KK15:yürekten kalpten diliyorum emin olmaya çalışıyorum gerçek mi bu ya:KK76:

Allahım bakıyorum bakıyorum gerçek mi :KK31:bu ya salak oldum:KK73: şuan :KK54:canım Allahım seni de mutlu etsin inşallah :KK15:yürekten kalpten diliyorum emin olmaya çalışıyorum gerçek mi bu ya:KK76:
Aminnn amiinnn aminnnn.... gercek tabiiii yanimda olsan kocaman kocaman sarilirdim sanaaa:KK70: hadi gitt kan verrr

Gerçek gerçek niye olmasın:)) ya kan tahlili yapsana biram önce emin olalım.yanlız biz daha heyecan yaptık hale bak:)))dünden beri İnan senin sonucun ne oldu diye nete girip dürüyorum çok sevindim...

Gerçek gerçek niye olmasın:)) ya kan tahlili yapsana biram önce emin olalım.yanlız biz daha heyecan yaptık hale bak:)))dünden beri İnan senin sonucun ne oldu diye nete girip dürüyorum çok sevindim...

Inşallah ya yok canım şurada az kaldı 20 Ağustos yapıcam ya nasıl olsa alıştım yapmaya ahaha deliriyorum galiba

görünen köy kılavuz istemez,herşey apaçık ortada canım,bebişşşşşşşş geliyooooooooo :emir_bebek::emir_bebek:haftanın ilk mutlu haberi.ayağını sürükle kız biz de arkandan gelelim

canim.hayirli olsun inan ben kalmis gibi cok cok sevindim.. allahim sana bagislasin. bu idrar testleri markette bulunurmu ya bende gidip alsam. gerci cok umutsuzum ama. mevlam neylerse guzel eyler..

Slm kizlar bugun benim 10. Gunum transferle beraber idrar testi yaptim hatta 2 kere yapim silikte olsa ikisindede çift çıktı gozme inanamadim arkadasimi cagirdim o da bakti 8 aylık çocuğu var onunda ayni cikmis. Dr ardim olumlu gorunuyor ama kan testi yap dedi 5. Gun emiryosu oldugu icin cikar dedi. Agustos eylul bereketli olacak inş ne olur allahim yarin kanda da ciksin

Slm kizlar bugun benim 10. Gunum transferle beraber idrar testi yaptim hatta 2 kere yapim silikte olsa ikisindede çift çıktı gozme inanamadim arkadasimi cagirdim o da bakti 8 aylık çocuğu var onunda ayni cikmis. Dr ardim olumlu gorunuyor ama kan testi yap dedi 5. Gun emiryosu oldugu icin cikar dedi. Agustos eylul bereketli olacak inş ne olur allahim yarin kanda da ciksin
ins canim ins mutlu haberler alirsin. ben adet olacakmisim gibi hissediyyrm sirtim cok agriyor bugun cok olumsuzum yine de allaha kalmis.

Ayyyyy ne güzel bi haberAllah tamamını erdirsin inşallah

X