2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Bende de oluyodu canım aynen evet

daha oyle gozle gormeniz imaknsz bebegn kakbnn atisni cunki ultrasnda bile 6.hafta da duyabiliosnz en erken canlarm benim o sizin kendi damsrlrnz atisi ☺ insallah o gunleride gorursnz 5.ayima gircem daha harektni hissdemiorum mesela .saglikla jucagmza alalm insallah.

Sagollll cnmm bnmmmm ummahhh

amin canım bence de psikolojik olarak öyle hissediyor olabiliriz hayırlısı dün göndermiştim testimi görmüştün dimi silik çizgiyi inşallah güzel haber alırız senin de öyleydi testin öyle demiştin

6. Gün bugün. Gün gün sayıp azaltmaya çalışıyorum :) Bu hafta izin aldım işten ama hata ettim galiba. Evde durdukca daha çok kuruyorum sanki. Tedavinin en sinir bozucu kısmı bu doktorlar buna bir çözüm bulmadılar :) test gününü bekleyenleri bir araya toplayıp kampa falan alsınlar :) güler eğleniriz beraber :) Akşam yine rüyama girdi. Daha çok erken olmasına rağmen sürekli hastaneye gidip kan testi yaptırasım var :)

:)Canim anliyorum seni bende ayni duyguları yasiyorum herşeyden bir belirti aramaya basladim allah yar ve YARDIMCImiZ olsun sen neler yasiyorsun belirtiler olarak

Günaydın kızlarrr...güzel bi haftaya başladık bu hafta test yaptıracakların hep pozitif çıkacak merak etmeyinnn.. Bebîşler gelecek bebîşleri hadi bakalım haberleri bekliyoruz

Canim anliyorum seni ayni seyleri bende yasiyorum benim 10 cu gunum sag kasigim belim hep agiriyor goguslerim asiri sisti bu ilaclar bize hep zarar veriyor gibime geliyor rabbim yar ve yardimcimiz olsun sen neler yasiyorsun

Canim anliyorum seni ayni seyleri bende yasiyorum benim 10 cu gunum sag kasigim belim hep agiriyor goguslerim asiri sisti bu ilaclar bize hep zarar veriyor gibime geliyor rabbim yar ve yardimcimiz olsun sen neler yasiyorsun
Transfer günü embiroyolog bilgi vermek için geldiğinde benzer bir şey dedi gülüştük :) inşallah ikiz tutunur bir daha uğraşmazsınız domates olsa yemezsiniz hormonlu diye ama vücuda alıyorsunuz dedi. İlaçların kesin zararı vardır elbette. Evlat için verdiğimiz emekleri Allahım görüyor, inşallah hakkımızda hayırlısını versin.

Belirti namına hiçbir şey yok desem. Azıcık göğüs hassasiyeti o da ellersem. Ne şişlik, ne karın ağrısı, ne uyku hali hiçbir şey yok.

Allah razı olsun canım ne güzel insansın Rabbim hepimize istediklerimizi hayırlısıysa vermeyi nasip etsin biz anne olmayı çok istiyoruz Mevlam da hepimize nasip eder inşallah
Sizin güzelliğiniz bana yansıyo canlarr cok güzel yazmışsın bu bebekler sayesinde ya şair olcaz ya yazar:)

arkadaşlar merhaba,
bahçecide tedavimize başladık bizde 21 tane yumurta toplandı 17 tanesi olgundu 14 tanesi döllendi. 3 günde 12 tanesi donduruldu önümüzdeki ay transfer olucak sizde nasıl sayılar bizim ilk denememiz pek anlamıyoruz

Ya kızlarr bi insan bişeyi 40 kere derse oluyo varya deli olcam adet oldugumdan beri ben şimdi kesin grip olurum diyee diyeee oldum sayılır yaniii nolur bişe önerin nasıl engellerim genzimde yanma var offffff

Gayet güzel cnmm bende 14 toplandı 11 olgun çıktı 8 i döllendi ama 5.güne 2 tanesi geldi donduruldu bu çarşamba transfer tarihi almaya gitcez nasipse seninde durum gayet iyi hakkında hayırlısı olsun

Benim de 9. Günüm ama hicbir belirti yok. Goguslerim bile asiri şişmedi . Hastalancak gibi de değilim. Bugun oyalayacagim kendimi yarin sabah erkenden giderim tahllile artik.

H,geldinnn canimm tedabin hayrli olsun insalhh.. bn daha igne vuruluyrum onsallh opum olunca.. yazarim.. bnmde ilk.. olcak.. rabbimm.isteyen herkese naaip etsin insallh..

Tedavin hayırlı olsun arkadaşım,
Benim 19 yumurta toplandı, 17 si olgundu, 15i döllendi, 9 tanesi 3.gün donduruldu. Transfer zamanı da 6si çözduruldu 3ü 5.güne geldi 2 si transfer edildi.sayın gayet iyi, inşallah kaliteleri de çok güzel olur

Ya kızlarr bi insan bişeyi 40 kere derse oluyo varya deli olcam adet oldugumdan beri ben şimdi kesin grip olurum diyee diyeee oldum sayılır yaniii nolur bişe önerin nasıl engellerim genzimde yanma var offffff

Pastil kulln canim.uada nanali seker em.. bogazinda mikrop var sanirim

Bende de Ne ararsan var hayirli saatlere denk gelelim bol bol dua

herkese merhaba,
iğne tedavisinin 5. günündeyim ve çok yoğun şekilde yumurtalıklarımda ağrı var. Benzer durumla karşılaşan oldu mu?

herkese merhaba,
iğne tedavisinin 5. günündeyim ve çok yoğun şekilde yumurtalıklarımda ağrı var. Benzer durumla karşılaşan oldu mu?

Hosgeldinn canimm bnde 2.gunumdeyim.. ewet bitazcik var ama geciyr.. cok degil.. insallh tedavin hayrli olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…