2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim ben 6ay iğne oldum sonra yine oluştu araliktan mart ertelendi cyclo progonova içtim.dDr gizli soğan suyu yaptim hem de sadece 10gun ve aksamlari martta kist tamamen yokolmustu ve opu oldum

Canim ben 6ay igne

Hayır canım lütfen benim gibi hiç saçma davranma kuzum ya ben ne hallere soktum kendimi sabahtan beri heder ettim kendimi bugün bitti birazdan uyuyacağız beni dinle benim elime ne geçti ki gitme lütfen az kaldı

Haklısın geçen sefer benim hemsiremde cok kizmisti gunu gelmeden ne anlami var die. Yarın ise basliyo musun test gunune kadar vermediler mi rapor

ben bunu burda bicok kez yazdm eger 3.gun embriyosu ise genel olarak tam olarak 10.gun kana karisio bthcg 5.gun blast embriyoda 7.gun baslio kana karismya evet erken alnlr var ama genel olark bilimsel olark 10.gun karisio o yuzden diolar 12.gun baktirin.

Kozlar bende transferin 9 cü gunundeyim normalde 15 de adet tarihinde geçti ne bir lekelenme var nede kanama olduğu dersiniz hamile kalanlar yazarmisiniz

ayyy cok uzuldm canm ya insallah tez vakitte kavusursn bebegine.

Haklısın geçen sefer benim hemsiremde cok kizmisti gunu gelmeden ne anlami var die. Yarın ise basliyo musun test gunune kadar vermediler mi rapor

Yok canım başlıyorum işe gidicem ama aklım tabiki işte olmıcak neyse ki erkenden çıkıyorum saat 5 de inşallah hakkımızda hayırlısı hem bi şekilde yüzleşecez bu gerçekle benden örnek al canım bugünü unutamıcam hiç belkide raporum 7 günlüktü bi hafta

Kozlar bende transferin 9 cü gunundeyim normalde 15 de adet tarihinde geçti ne bir lekelenme var nede kanama olduğu dersiniz hamile kalanlar yazarmisiniz

canm bebisin sana insallah tutnmustr ama ilac kullanioruz tedavi boyunca onlar adet olmayi engellio ilaclari kestgn zaman oluosun adetni umarm bebegin sennledr ve bunlra gerek kalmaz.

Canım ben sana o gunde yazdım ama o panikke gormedin demek ki. 1.89 da cok kotu bi rakam degil yada deger demeliyim. Sonuçta tam negatif 0.1 sen gününü bekle ve sakin ilaclari birakma ve sakin umutsuz olma

Benim 10 gündü bugün de aradım yarin 5 gün daha yazacaklar. Iste sakin stres yapma elinden geldiğince ayaklarını uzat otur

biz zaten burda bizim gibilere moral vermek ya da bizim gibilerden moral bulmak için varız.inan insan ailesiyle bile konuşamıyor ya da anlatamıyor burdaki gibi.hep yanındayız kuzum

TE="aycen, post: 36537396, member: 78362"]NEGATİF
kızlar sonuc malesef negatif 11.gün 0.100 dün bıraz kötüydüm o yüzden haber veremedim eşimle şuan istnabul dışındayım bıraz kafa dağıtalım dedim çok iyi geldi.dünden daha iyiyim biliyorum zaman herşeyin ilacı. bakalım eşimi zor ikna etmiştim bu tedaviye zaman geçsin denermiyim denemazmiyim şuan inanın hiç bir fikrim yok.biliyorum her şey allahtan o dediğinde her şey olur o yeterki ol desin vakti ve zamanı değilmiş farkındayım ama içim öyle acıyoki kızlar anlatamam .rabbime dua ediyorum sabrını versin diye[/QUOTE]
Rabbim sabir versin. Zamanı değilmiş demek ki Allah yardımcınız olsun canım benim. Önemli olan sensin sen iyi olursan vücudun da iyi olur unutma

Hihihihi canimsinn ya iste bebek askii bole oluyr olsun cnm bizde olsak ayni tepkiyi yprdik bn gecenin yariai hastneye hitthimi bilirim.. birden sanci vurmustu dedim bn ne oldum yoksam hmilemiyim dusuyrmu dedim.. megerse enfekaiynmus ogunu hic unutmam.. allhim sabir versin ne diyim kafayi yemwylim.. insallh.. allhim yuzumuze gulsun..

Amin canım benim amin inşallah hepimizin gülsün yüzü inşallah aynen canım

Zaten bu çocuk mevzusunda çevrenin baskısı insanı daha strese sokuyor kendi dersin yetmezmiş gibi çevredekileri hayal kırıklığıma uğrayacağın üzeceğin için ayrıca üzülüyorsun değil mi..ama şöyle düşünmek lazım biz o bebeği kendimiz için istiypruz başkalarını memnun etmek için değil bu ailemiz olsa bile..üzül tabiki o negatif çok üzüyor ama sadece kendin için üzül ve sonra kendini toplayıp tekrar umutlarını toplayıp yoluna devam et..Allah dualarımızı kabul edecektir..ben Allah de ötesini bırak diye bir kitap okumuştum çok iyi gelmişti bu dönemde istersen oku iyi gelebilir..

Canım çok belirsiz saçma sapan bi haldeyim yükledim resmini ama oradakinden birazcık daha net
Cnm kusura bakma ama çizgi alenen görünüyo hadi hayırlısı inşAllah en az senin kadar sevinirim en ufak iyi haberinde hayırlı sonuçlar yine de kaptırma yarın hemen bi kan testi yaptır içimiz rahat etsin maşAllah subhanAllah gelsin bebişler artık yaahuu

Ya canım senin tam gününde gelmemiş niye şimdiden üzülmeye başlamışsın bi günün gelsin Allah'tan unut kesilmez dedik ) bide ilaç kullanıyoruz ya her an sonuçlar değişiyor güzel olur inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…