2014 Agustos ayı hamiş olmak isteyen anne adaylarının muhabbet topiği

5inde olmam gerekiyor bilmiyorum ki canım.. zaten hiç hamileymisim gibi hissetmiyorum ama umut kesilmez kırmızıyı görmeden :) mutlaka haber vercem olsam da olmasam da :)

selaam ben de geldim geç kalmışım gerçi biraz ama topiği göremedim kafam dağılsın artık yeterrr bebek bebekk delirdim iyice yaşım 27 öğretmenim malum şu an tatildeyiz 8. ayımız olucak bikaç gün sonra hiç korunmadıkk ama ilk aylar adet düzenim alt üsttü nisanda da kimyasal oldu ondan beri denemye devam bekliyoruzz

Hosgeldinn :) en kısa zamanda mutlu haberlerini alalım insallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kaynanama cıktık cay icmeye yagmur nasıl ygıyor kızlar burda uff 😃

Bende geldim :) ankaradayim 10 aylik evliyim bes ay once dusuk yaptim. tekrar bebek istiyoruz insallah bu ay bütün isteyen herkese nasip olur.

Offf kizlar cok moralim bozuk,biz k.validelerin evde oturuyoz kaynim kirada ev alicakmis,bizden para istiyor...kayinpeder onu zamaninda kursa yolladi 10.bin tl bi 10 binde bize versi onu veriyos birde bilezikleri,yetmiyor birde her ay 500 odeyecekmisiz kendisi 10 bin koyuyor...kayin pederle ben 20 ,2.bin tl maasi var esimin 4 yasinda bir kizim...zaten zor gecinmiyormuyuz diyorum esime sinirleniyor eltimun surati dustu bilezik disinda bisey vermem diyince yok bilekliklerim yuzuklerim onlarida verecekmisim...hak mi revami bu helal etmiyorummmm cok sinirlensim...esimedevikinci cocuk isini askiya alalim dedim sinirlendi beni tehtud etme dedi yok ya istemiyorum suanda zor geciniyoruz hem oraya para vercez hem ikinci cocugu yapcaz...zorrrr

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Ben adet oldum

Kayınpedern evnde oturup kira vermedignz icin varınızı yogunuzu vermek zorundamısnz ay sinirlerm bozuldu 10 bni veriyorsnz alsın gitsin bide her ay 500 nedir ya sacmalık sizin evladınız var 2.oldugnda ne olacak eşiniz ne diyor bu konuya ben olsam sadece 10 bni verirdm blezklermi de vermem her ay ona parada göndermem kendisi bozdursn bilezklerini cok tantana cıkcaksada buyrun siz oturun burda ben eve cıkıyorum siz verin bana bilezklerinzi paraları derdim eksik kalan kısmada her ay ona 500 verecegme kendi evimin kredesni öderdim

Ben adet oldum

Agustos sonunda bidaha adet olacakmısın canım . Kafanı takma evdeki olaylara evladını düsün bence 2. Cocugu da erteleme bu ay olmazsa bidahaki ay olur 1. Nasıl oldu buda olur rabbimn iznyle :)

Günaydın kızçeler ( şafak 5 ) morallar iyi

Yahu adilik dz boyu kahvalti hazirlanicak aldi karisini gezmeye ciktilar k.validede yere goge koyamaz gelinini kizcaazin haberi yokki aldi goturdu zorla.diyor....

ya gerçekten saman altından su yürütenlerin devri artık ohh eltin ortalığı katmış karıştırmış birbirine rahat rahat geziyo bi de:95:
bundan bi tane de bende var görsen melek herşeyi alttan alttan hallediyo çok sinir bozucu
ceyceye katılıyorum bilezikleri verdiğine şükretsin ayıp ya çocuğun var onun rızkını eltine vericen ev alsın otursun diye

çok haklısın sinirlenmekte. bu erkekler ailesi söz konusu oldumu neden eşini ve çocuklarını umursamazlar anlamıyorum.

Pişkinliğin bu kadarına da pes

Pişkinliğin bu kadarına da pes

Hep boyleler...yer cer kalkar giderler...sofra bile yerde kalirr benim ki bu konuda kizinca k.validenin lafa bak...hizmet etmeyemi gelmis...iki gun gelmis...hic hakkimi helal etmiyorum onlara...

Çok çok haklısın canım kizmakta benzer şeyleri yaşadım bnm eltim yok eşim tek erkek gorumcem ile yaşadık kayinpederinin bize 8 bin vaat etti bizde ona güvenip yeni evin dolap ve kapılarını yaptırdık hani para vazgeçtim dedi. mecbur ise girdim ödedim borcumuzu cocugumu bırakmadım onlara hem onlar yuzunden calisayim bide onlara ödül vereyim oldu dedim.peder bey kizdi oturduğum evi satılığa çıkarttı Allah bu ya bırakmadı yanlarina damadı ve kızı dolandirdi bunları 300 bin lira hemde :) şimdi bana kızıp satmaya kalktigi ev icra ile satılıyor RABBİM YARİNA BİRAKİR YANINA BİRAKMAZ

Aynen beter ederdim onları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…