2014 Agustos ayı hamiş olmak isteyen anne adaylarının muhabbet topiği

hayırlısı bende pazartesi randevu aldım hormon testi için. temmuz otuzda denemede bulundum adetim de ayın sekizi ile onu arasında test aldım negatif ama ilk defa denedim bakalım hayırlısı şimdi bir tane daha mı test alsam diyorum

Bence bekle belli olmaz daha

Dengeem maydanoz kurunu ne icin iciyorsun?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yaa vucuttaki toksinleri iltihaplari atmak icin iciyorum. Hamile kalmadan once biraz vucudumu temizlemek istedim. Artik alkali su iciyorum cok yagli seyler yemiyorum sut iciyorum vucuduma mineral depolamaya caliyorum falan :)

samsung s3

Hmm maydonoz suyunun ole etkisi oldugunu bilmiyordum. Dikkat et de yumurtlama zamanina birak maydonoz suyunu canim.

Bende bu ay yapacagım süt maydanoz bıharına otrcam

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar help me !!!
Ben kırmızı kartı gördüm dedim ama yok hala bişey bi pembelik geldi gitti . off ya yinemi kimyasal ( Allah tan yarın ki dr. randevumu iptal etmedim bebis varsa da bişey olmamıştır demi

Kızlar help me !!!
Ben kırmızı kartı gördüm dedim ama yok hala bişey bi pembelik geldi gitti . off ya yinemi kimyasal ( Allah tan yarın ki dr. randevumu iptal etmedim bebis varsa da bişey olmamıştır demi
Kötü düşünme canım daha belli olmayan bişey için dua ve iyi düşün hamilelikle stres bağlantılı olmasa keşke
Inş hamilesindir ve karnın kocaman şişer

Kızlar help me !!!

Ne yaptin

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Koca gobuslu cok guzel geliyor kulaga

Dimi ama :)))) sancim var canım ya kan verdim sonuç yarın çıkacak ultrason da bişey gorulmedi sancim arttı yok galiba yine kimyasal sanırım Hayirlisi diyelim

Dimi ama :)))) sancim var canım ya kan verdim sonuç yarın çıkacak ultrason da bişey gorulmedi sancim arttı yok galiba yine kimyasal sanırım Hayirlisi diyelim

Hic belli olmaz 😉

Aldın mı haberi tatlım

Sonucu ogrenmeye son 10gun hanimlarrr.
Of incir kuru bni mahvediyo ya, cok bulanti yapio sabahlari. Bebis varsa en cok da incirden kurtulduguma sevinicemm :))

Günaydın hanımlar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…