2014 Agustos ayı hamiş olmak isteyen anne adaylarının muhabbet topiği

Vaar uremd odakli olmak nasil bisi ki :)) bizimki suan baya ureme odakli ama baska ne yapmak gerekir kii :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Vaar uremd odakli olmak nasil bisi ki :)) bizimki suan baya ureme odakli ama baska ne yapmak gerekir kii :))

Spermler sogukta daha hareket ll i erkeklerdede libido daha yuksek olurmus hani suanda istemli ureme odakliar o. Zaman istemeden fizikse .olarak. 😉

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

O zamanda hayat bize zot iste. Gece yap, o sogukta git dus al amam allahimm :) sonra sacini kurutmaya calis. Ise git. Of hayal edemiyrm bile :KK43:(

Merhabalar ben 27 yaşındayım 8 yıllık evliyim 7 yaşında bir oğlum var 3. Aydır 2, bebeği istiyoruz. geçen ay kimyasal geçirdik tüm hayallerimiz suya düştü varligina çok alismistik :KK43:

Merhaba birşey merak ettim kimyasal gebelik ne demek? cahilim biraz:KK43:

Kızlar birşey soracağım aranızda sigara içen varmı ben bebeğe karar verince bırakmak istedim ama olumsuz denemelerden sonra tabi strestende birakamadim.ama bir bebeğim gelsin birakacm.siz de durumlar ne

maalesef bende sigara içiyorum ve hamilemiyim acaba diye düşünüyorum inş hamile olmadan bırakabiliriz.

Amin ben duymuştum ama başıma geleceği hiç aklıma gelmezdi

bende gayet istediğim zaman hamile olurum sanıyordum baktım antidepresan kullanıyorum eee sigara da var şimdi de hormon testi yaptırmam lazım çok önceden doktor hormon bozukluğun yok ama süt bezin biraz fazla çalışıyor demişti. Teyzemin gelinininde bir buçuk yıl prolaktin yüksekliğindenden dolayı tedavi gördüğünü öğrendiğimden beri aklıma geldi:) ekim kasım istiyorum inş bir problem çıkmaz. Sende yakın sürede Allah ın izni ile hamile kalırsın

Bende 1yillik evliyim bu ay cocuk yapmaya karar verdik beklemedeyim insallah hayirlisiyla hamile kalirim beklemek cok zor gunler cok uzun geliyor daha bebek yapmaya karar vereli 20 gun oldu ve ogrenmek icin daha bi o kadar bekememiz lazim insallah bu ay tutar yoksa nasil bekleyecegimi hic bilmiyorum

Bende 1yillik evliyim bu ay cocuk yapmaya karar verdik beklemedeyim insallah hayirlisiyla hamile kalirim beklemek cok zor gunler cok uzun geliyor daha bebek yapmaya karar vereli 20 gun oldu ve ogrenmek icin daha bi o kadar bekememiz lazim insallah bu ay tutar yoksa nasil bekleyecegimi hic bilmiyorum

hayırlısı olsun inşallah. Allah sabır versin

bende gayet istediğim zaman hamile olurum sanıyordum baktım antidepresan kullanıyorum eee sigara da var şimdi de hormon testi yaptırmam lazım çok önceden doktor hormon bozukluğun yok ama süt bezin biraz fazla çalışıyor demişti. Teyzemin gelinininde bir buçuk yıl prolaktin yüksekliğindenden dolayı tedavi gördüğünü öğrendiğimden beri aklıma geldi:) ekim kasım istiyorum inş bir problem çıkmaz. Sende yakın sürede Allah ın izni ile hamile kalırsın

Rabbim herkese vakti saati geldiğinde nasip etsin ins bende biraz önce kırmızı kartı gördüm yarın doktor a gidecektim gunumden 6 gün gecmisti :KK43:( ama dikkat ettim kimyasal dA hapsurduktan sonra kanama olmuştu biraz öncede hapsurdum sol kasigima agri girdi şimdi baktım kırmızı kart hayırlısı artık ne diyelim :KK43:(

X