2014 AĞUSTOS annelerinin ,bebeklerine aldıkları ciciler

geçen hafta sonu bir tulum aldım yumuşacık seneye kışın giyecek inşallah :) onu astım eve biyere bakıp duruyodum :)) eşim onu da kaldırdı korkuyo galiba kıyamam
aynı fikirdeyim canım ben de 1 ay daha bekler 6. ayda başlarım almaya inşallah nefes bile zor alıcaz son ay..
buarada bu yıl kesinlikle oğlan senesi diyordum anketi görünce de şaşırmadım :)))

arkadaşlar bebeğinize ilk beşik mi alacaksınız park yatak mı? bu benim en büyük kararsızlığım şuan..ahşap beşik istiyorum çok kullanamaz diyorlar ama park yataklar da sevimsiz görünüyor siz ne düşünüyosunuz?

Bende seninle aynı fikirdeyim fakat park yatak almaya karar verdim. Herkes park yatak icin cok kullanisli diyo vardır bi bildikleri dedim. Ama o tahta tullu besiklerde cok guzeell.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben daha erken diyorum, beklemedeyim. :)
Ne zaman erkenden heyecanlansam hep bir aksilik oluyor, korkumdan sanirim.

Selam kızlar ,hepinizin cicileri bir harika ,güle güle giydirmek nasip etsin allah
son aylarda gezemeyiz alamayız diye düşünmeyin ,ben 9. Ayıma kadar fıkır fıkır gezdim ve alışverişlerimin çoğunu son ay yaptım ,hatta doğuma 1 hagta kala odasını almaya gittiğimde 4 saat kadar gezdiğimi hatırlıyorum ,sıkıntı yapmayın ,artık herşey elinizin altında ,hiç olmadı netten alırsınız
insanbulcum taç organik nevresim takımı şiddetle tavsiyemdir,kızıma kullandım ve inanılmaz memnun kaldım ,kaç kez yıkandı ütülendi ama dokusundan ve yumuşaklığından birşey kaybetmedi ,bu bebeğime de aynılarını kullanıcam kısmetse ,2 tane yeter ,birini yıkar birini serersin.

kızlar benım bebişin cinsiyeti yenı bellı oldu bır turlu gostermedı kendını kız mı derken oğlusum olacak ınsallah allah gonlume gore verdı :) oncelerı krem beyaz alıyordum bugun mavı cıcıler aldım gıymeyı de nasıp eder ınsallah rabbim

canım çok beğendim güle güle sağlklı günlerde kullansın bebişin ....
arabanı nereden ve ne kadara aldın ?

Arkadasim ben aldığım bu arabayı degistirmeye karar verdim arkadaşımin çocuğunu oturttum pek kullanışlı ve rahat olmadı özellikle büyük çocuklar için hiç kullanışlı. değilmiş.üzüldüm ama değiştiririz dedi aldığımız yer

Haftasonu kuzenimin kızına hediye almaya gitmiştim,gene dayanamadım oğluşuma aldım hemen bişilerr :)))
Giydirmek nasip olsuninş..

Eklentiler

• $IMG_0051.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 69
  • $IMG_0052.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 67

uyardığın için teşekkürler canım
ben gttim tüm arabaları denedim çok araştırdım kraft twist rlx almaya karar vermiştim ki seninkini gördüm benziyordu özellikleri sonradan ondanda vazgectim çevremdekilerin deneyimi üzerine şimdi chicco lite way plus aldım doğumdan itibaren kullanılabiliyor çok rahat sürüşü , görünüşü herşeyi çok hoş sanada tavsiye ederim hem baston hemde puseti takılabiliyor ilk 6 ay pusetli kullanmayı düşünüyorum

Kızlar ben quinny buz 3 pusetinide maxi cosi almayi düşünüyorum hem görünüş olsun hemde cevremdeki tecrubeli annelerin fikirlerini de alarak en son bu modelde karar kıldım :) oğluşuma aldigim cicileride paylaşıcm inşallah

21. Haftamizdayiz oğluşumla ben heves edip böyle gördükçe alıyorum. Aslinda alışverişe erken baslamam indirimlerden de yararlandigim icin iyide oldu :) inşallah Allahim sağlıkla bebeğime kavusmami sağlar da güzelce giydiririm bebegime :)

Eklentiler

• $1398326631460.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 83
  • $1398326645458.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 68
  • $1398326668146.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 69
  • $1398326680974.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 60
  • $1398326732508.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 60
  • $1398326746235.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 75
  • $1398326758826.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 75
  • $1398326779862.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 66
  • $1398326797915.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 63
  • $1398326810394.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 87
  • $1398326824405.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 86
Haftasonu kuzenimin kızına hediye almaya gitmiştim,gene dayanamadım oğluşuma aldım hemen bişilerr :)))
Giydirmek nasip olsuninş..

Bu esofmanin kirmizisindanda aldimm cok şekerler değil mi insan bi magazaya girdimi bos çıkmak istemiyor :) inşallah sağlıkla kavuşuruz erkeklerimize

kizlar hepinizin cicileri hayirli olsun..

bebek arabasinin kapali hali nasil acaba..bizim arabanin bagaji biraz kycuk o yuzden kapaninca cok yer kapkamayan bi model ariyorumda..
Ben bu arabayı geri verdim bizim bagajda küçük çok iri ve ağır geldi başka küçük bir araba aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…