2014 AĞUSTOS annelerinin ,bebeklerine aldıkları ciciler

:KK49:tüm bebişlerin cicişleri hayirli olsuuun :))) Ben de ilk olarak bebişe değil, kendime ciciler edindim, hamile sutyeni, logusa gecelik ve pijama takımı aldım! biraz erken evet ama önceden okuduğum bloglarda da istenilen türde kolay bulunamadiğindan isyanda olan anne adaylarını duymuştum. uygun fiyatta ve güzel kalitede bulmuşken hamileliğin son dönemlerinde uğraşmamak için aldim. görsel yok paylaşamıyorum. ama çok sevimliler :) (sutyenler sevimli diil yalan olmasın,babaanne sutyeni modelinde :KK43: :2:

$CAM00091.jpg $CAM00093.jpg $CAM00100.jpg $CAM00098.jpg $CAM00097.jpg

:)

hepside çok güzeller canım... güle güle giysin bebeğin:))) bu arada penye kaliteleri nasıl markaları ne???

Aziz bebe, penyeleri yumuşacık, Güllistan diye bir dükkan var Aydın'da bir de chicco gördüm arabaları filan, bebitof diye bir marka vardı ama ona bakamadım daha..

Aziz bebe, penyeleri yumuşacık, Güllistan diye bir dükkan var Aydın'da bir de chicco gördüm arabaları filan, bebitof diye bir marka vardı ama ona bakamadım daha..

aziz bebeyi unutmayayımda bende bakarım .. bende bugün aldığım hastane çıkışının resmini atayım koyabilirsem

aziz bebeyi unutmayayımda bende bakarım .. bende bugün aldığım hastane çıkışının resmini atayım koyabilirsem

Bakıyım :) Artık doğsunlar bence ya, bir an önce giydirelim filan. Şu kıyafetlere her baktığımda aynı şeyi düşünüyorum:)

Bakıyım :) Artık doğsunlar bence ya, bir an önce giydirelim filan. Şu kıyafetlere her baktığımda aynı şeyi düşünüyorum:)

bende çok sabırsızlanıyorum ama bugün bi arkadaş dediki doğunca keşke az daha hamile olsaydım diyceksin... tadını çıkar :)))

bende çok sabırsızlanıyorum ama bugün bi arkadaş dediki doğunca keşke az daha hamile olsaydım diyceksin... tadını çıkar :)))

Tabi ilk aylar zor geçer, hem loğusalık hem gecesi gündüzü belli değil bir bebek... Benden çok eşim düşünüyor inşallah uyur yaa diye :) :) Uykuya çok düşkün değilim ben Allahtan sabahın 6sında ayaktayım, haftasonu bile..

Tabi ilk aylar zor geçer, hem loğusalık hem gecesi gündüzü belli değil bir bebek... Benden çok eşim düşünüyor inşallah uyur yaa diye :) :) Uykuya çok düşkün değilim ben Allahtan sabahın 6sında ayaktayım, haftasonu bile..

eşim anne hamileykken çok uyursa bebekte çok uyur diye bi yerden duymuş... akşam 8-9 olunca hadi yat uyu deyip duruyor:))) bizden çok onlar korkuyor:))

:KK49:tüm bebişlerin cicişleri hayirli olsuuun :))) Ben de ilk olarak bebişe değil, kendime ciciler edindim, hamile sutyeni, logusa gecelik ve pijama takımı aldım! biraz erken evet ama önceden okuduğum bloglarda da istenilen türde kolay bulunamadiğindan isyanda olan anne adaylarını duymuştum. uygun fiyatta ve güzel kalitede bulmuşken hamileliğin son dönemlerinde uğraşmamak için aldim. görsel yok paylaşamıyorum. ama çok sevimliler :) (sutyenler sevimli diil yalan olmasın,babaanne sutyeni modelinde :KK43: :2:

canım aldıkların hayırlı olsun güle güle giyin... lohusa geceliği pijama takımı alırken neye dikkat etmeliyiz sen araştırmışsındır...

kızlar merhaba...

allah nasip ederse ben de ağustos annesi olacağım. sizi takip ediyodum ben de yazayım artık dedim. aldıklarınız çok şeker rabbim sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsin inşalah. sizi gördükçe ben de almaya başlamak istiyorum artık :KK1: henüz hiç bişey almadım ben. ben tüp bebek ile hamile kaldım ve ilk 3 ay düşük tehlikem vardı o yüzden hala az tedirginlik var üzerimde. benim de 1 oğluşum olacak allah nasip ederse. rabbim hepimizin evlatlarını bağışlasın.

siz daha çok 0-3 ay mı 3-6 ay mı alıyosunuz? bazıları bebek çabuk büyük 3-6 al diyo annem de bebek ilk doğduğunda küçüçük oluyo 3-6 ay çok büyük gelir giyemez diyo kafam karıştı iyice :44:

sağol canım.. bunlar bebetto nun , penyeleri filan güzel, çok güzel değişik ürünleride var aklında olsun bakarsın belki ..

Bakarım daa, birden çok bişeyler mi aldım ben bilmiyorum. İnternetten aldım yine az önce bişeyler daha önce aldıklarımda gelince hepsi 30 parça yapıyo :) Eşim de benim o kadar kıyafetim yok yeter dedi, kıskandı mı neee :)

kızlar merhaba...

allah nasip ederse ben de ağustos annesi olacağım. sizi takip ediyodum ben de yazayım artık dedim. aldıklarınız çok şeker rabbim sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsin inşalah. sizi gördükçe ben de almaya başlamak istiyorum artık :KK1: henüz hiç bişey almadım ben. ben tüp bebek ile hamile kaldım ve ilk 3 ay düşük tehlikem vardı o yüzden hala az tedirginlik var üzerimde. benim de 1 oğluşum olacak allah nasip ederse. rabbim hepimizin evlatlarını bağışlasın.

siz daha çok 0-3 ay mı 3-6 ay mı alıyosunuz? bazıları bebek çabuk büyük 3-6 al diyo annem de bebek ilk doğduğunda küçüçük oluyo 3-6 ay çok büyük gelir giyemez diyo kafam karıştı iyice :44:

Amin inşallah.. Oğlun tam gününde doğarsa benimle aynı gün doğacak, belki benimki de erken gelirse annesiyle aynı gün doğmuş olur diye ümitleniyorum bazen :) 0-3 ay zıbın takımı ve battaniye lazımmış, 3-5 takım 3ü büyük yani 10-11 parçalı olanlardan olsa 2 küçük yeter gibi geliyo. Bir kaçta beğendiğin model tulum alsan ideal bence, hediye de gelir. 3-6 ayları kışlık takım tulum alıyorum ben kışa denk geliyolar çünkü. Bayanın biri zıbın takımı bakarken parmağımın ucu kadar çorabı hediye ettiğinde bana bende inanamamıştım o kadar küçücük mü olacak demiştim :) Eşim bile sanki önceden çocuğu olmuş gibi zıbınları görünce küçük bunlar diye tepki verdi.. Ama öyleymiş benim annem de 4 çocuk annesi aynı şeyi söylüyor. Tutmaya korkacaksın ufaklığından diyo,:) Çok çabuk büyüdükleri de doğru, 4,5 aylık oğlu var arkadaşımın 6 aylık tulumlarını giydiriyormuş o ara dönem için fazla kıyafet almamak lazım heralde. Ne demişler çocuğun yediği helal giydiği haram. Ama gel de anlat bana :)

X